С.С.Әбіш туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 13 қазандағы N 259 Өкімі
Самат Сатыбалдыұлы Әбіш Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің жауапты хатшысы болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                         Н. Назарбаев

Об Абише С.С.
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 13 октября 2008 года № 259
Назначить Абиша Самата Сатыбалдыулы ответственным секретарем Министерства юстиции Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев