Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 20 шілдедегі N 59 өкіміне толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 14 мамырдағы N 323 Өкімі. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 7 қыркүйектегі № 150 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Президентінің 2011.09.07 № 150 (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін қолданысқа енгізіледі) Жарлығымен.
"Қазақстан Республикасының дипломаттық паспорты туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 20 шілдедегі N 59 өкіміне мынадай толықтыру енгізілсін:
осы өкіммен бекітілген дипломатиялық паспорт берілетін Қазақстан Республикасы лауазымды тұлғалардың тізбесі:
6-тармақ мына мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"- "Сырбар" Сыртқы барлау қызметінің директоры".
Қазақстан Республикасының
Президенті                                   Н. Назарбаев

О внесении дополнения в распоряжение Президента Республики Казахстан от 20 июля 1999 года № 59
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 14 мая 2009 года № 323. Утратило силу Указом Президента Республики Казахстан от 7 сентября 2011 года № 150
Сноска. Утратило силу Указом Президента РК от 07.09.2011 № 150.
Внести в распоряжение Президента Республики Казахстан от 20 июля 1999 года № 59 "О дипломатическом паспорте Республики Казахстан" следующее дополнение:
в Перечне должностных лиц Республики Казахстан, которым выдается дипломатический паспорт, утвержденном указанным распоряжением:
пункт 6 дополнить строкой следующего содержания:
"- Директор Службы внешней разведки "Сырбар".
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев