М.Б.Бекетаев туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 19 сәуірдегі № 419 Өкімі
Марат Бақытжанұлы Бекетаев Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің жауапты хатшысы болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                 Н.Назарбаев

О Бекетаеве М.Б.
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 19 апреля 2010 года № 419
Назначить Бекетаева Марата Бакытжановича ответственным секретарем Министерства юстиции Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев