Қазақстан халқы Ассамблеясының он алтыншы сессиясын шақыру туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 20 қыркүйектегі № 439 Өкімі
Қазақстан Республикасы Президенті
мен Үкіметі актілерінің жинағында
және республикалық баспасөзде
жариялануға тиіс
1. Қазақстан халқы Ассамблеясының он алтыншы сессиясы 2010 жылғы 20 қазан күні Астана қаласында:
"Қазақстан халқы Ассамблеясы: Сенім. Дәстүр. Транспаренттік. Толеранттылық" атты күн тәртібімен шақырылсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі Қазақстан халқы Ассамблеясының он алтыншы сессиясын өткізуді ұйымдастыру жөнінде шаралар қабылдасын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                     Н. Назарбаев

О созыве шестнадцатой сессии Ассамблеи народа Казахстана
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 20 сентября 2010 года № 439
Подлежит опубликованию в Собрании актов
Президента и Правительства Республики
Казахстан и республиканской печати
1. Созвать шестнадцатую сессию Ассамблеи народа Казахстана 20 октября 2010 года в городе Астане с повесткой дня:
"Ассамблея народа Казахстана: Доверие. Традиции. Транспарентность. Толерантность".
2. Правительству Республики Казахстан принять меры по организации проведения шестнадцатой сессии Ассамблеи народа Казахстана.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев