Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 16 қыркүйектегі № 4071 өкіміне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 2 мамырдағы N 10 Өкімі
Қазақстан Республикасы Президенті
мен Үкіметі актілерінің жинағында
жариялануға тиіс
«Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Шетелдік инвесторлар кеңесінің құрамы туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 16 қыркүйектегі № 4071 өкіміне (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., № 52, 507-құжат; 2001 ж., № 23, 283-құжат; 2006 ж., № 50, 530-құжат; 2008 ж., № 20, 182-құжат; № 30, 292-құжат; № 48, 543-құжат; 2009 ж., № 27-28, 234-құжат, № 29, 249-құжат; 2010 ж., № 40, 355-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген өкіммен бекітілген Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Шетелдік инвесторлар кеңесінің дербес құрамына мыналар енгізілсін:
Клаус Дидрихс             - «Джей Пи Морган» Инвестициялық
банкінің Еуропа, Таяу Шығыс және
Африка бойынша директорлар
кеңесінің төрағасы
Лакшми Венкатачалам       - Азия Даму Банкінің вице-президенті
Пьер Франческо            - «Финмекканика Групп» компаниясының
Гуаргалини                  төрағасы және бас атқарушы
директоры
Серіков                   - Қазақстан Республикасы Индустрия
Асылхан Жұмағалиұлы         және жаңа технологиялар министрлігі
Инвестиция комитетінің төрағасы
Фердинанде                - «Дженерал Электрик» компаниясының
Беккалли-Фалко              президенті және бас атқарушы
директоры
Франс Мюллер              - «Метро Кэш энд Кэрри Интернэшнл»
компаниясының басқарма төрағасы;
көрсетілген Кеңестің құрамынан Т.М.Жақсылықов, Лорд Робин Ренвик, Шаою Жао шығарылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                 Н. Назарбаев

О внесении изменении в распоряжение Президента Республики Казахстан от 16 сентября 1998 года № 4071
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 2 мая 2011 года № 10
Подлежит опубликованию в Собрании
актов Президента и Правительства
Республики Казахстан
Внести в распоряжение Президента Республики Казахстан от 16 сентября 1998 года № 4071 "О составе Совета иностранных инвесторов при Президенте Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., № 52, ст. 507; 2001 г., № 23, ст. 283; 2006 г., № 50, ст. 530; 2008 г., № 20, ст. 182; № 30, ст. 292; № 48, ст. 543; 2009 г., № 27-28, ст. 234, № 29, ст. 249; 2010 г., № 40, ст. 355) следующие изменения:
ввести в персональный состав Совета иностранных инвесторов при Президенте Республики Казахстан, утвержденный указанным распоряжением:
Клауса Дидрихса             - председателя совета директоров
Инвестиционного банка "Джей Пи Морган"
по Европе, Ближнему Востоку и Африке
Лакшми Венкатачалам         - вице-президента Азиатского
Банка Развития
Пьера Франческо Гуаргалини  - председателя и главного исполнительного
директора компании "Финмекканика Групп"
Серикова                    - председателя Комитета по инвестициям
Асылхана Жумагалиевича        Министерства индустрии и новых
технологий Республики Казахстан
Фердинандо Беккалли-Фалко   - президента и главного исполнительного
директора компании "Дженерал Электрик"
Франса Мюллера              - председателя правления компании "Метро
Кэш энд Кэрри Интернэшнл";
вывести из состава указанного Совета: Жаксылыкова Т.М., Лорда Робина Ренвика, Шаою Жао.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев