"Қазақстан Республикасы Президентінің Алғысы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1996 жылғы 20 қарашадағы № 3230 өкіміне өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 28 мамырдағы № 108 Өкімі
Қазақстан Республикасының
Президенті мен Үкіметі актілерінің
жинағында жариялануға тиіс
"Қазақстан Республикасы Президентінің Алғысы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1996 жылғы 20 қарашадағы № 3230 өкіміне (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., № 48, 466-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
6-тармақтың 2) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"2) Қазақстан Республикасы Президентінің Алғыстар кітабына тіркеледі, кітап Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің Жалпы бөлімінде сақталады.".
Қазақстан Республикасының
Президенті                                    Н.Назарбаев

О внесении изменения в распоряжение Президента Республики Казахстан от 20 ноября 1996 года № 3230 "О Благодарности Президента Республики Казахстан"
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 28 мая 2012 года № 108
Подлежит опубликованию в Собрании
актов Президента и Правительства
Республики Казахстан
Внести в распоряжение Президента Республики Казахстан от 20 ноября 1996 года № 3230 «О Благодарности Президента Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 1996 г., № 48, ст.466) следующее изменение:
подпункт 2) пункта 6 изложить в следующей редакции:
«2) регистрируется в Книге благодарностей Президента Республики Казахстан, которая хранится в Общем отделе Администрации Президента Республики Казахстан.».
Президент
Республики Казахстан                       Н.Назарбаев