"Республикалық бюджет комиссиясының құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 6 сәуірдегі № 537 өкіміне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 15 қазандағы № 131 Өкімі. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2018 жылғы 5 мамырдағы № 681 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Президентінің 05.05.2018 № 681 Жарлығымен.
Қазақстан Республикасының
Президенті мен Үкімет актілерінің
жинағында жариялануға тиіс
"Республикалық бюджет комиссиясының құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 6 сәуірдегі № 537 өкіміне (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 18, 206-құжат; 2006 ж., № 10, 88-құжат; № 50, 529-құжат; 2007 ж., № 2, 22-құжат; № 13, 146-құжат; № 45, 528-құжат; 2008 ж., № 1, 1-құжат; № 28, 263-құжат; 2009 ж., № 21, 186-құжат; № 27-28, 234-құжат; № 32, 295-құжат; 2010 ж., № 31, 235-құжат; 2011 ж., № 44, 575-құжат; 2012 ж., № 31, 404-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген өкіммен айқындалған Республикалық бюджет комиссиясының құрамына мыналар енгізілсін:
Әбденов - Қазақстан Республикасының Еңбек және
Серік Сақбалдыұлы халықты әлеуметтік қорғау министрі,
Досаев - Қазақстан Республикасының Экономикалық
Ерболат Асқарбекұлы даму және сауда министрі,
Көшербаев - Қазақстан Республикасы Премьер-
Қырымбек Елеуұлы Министрінің орынбасары, төрағаның
орынбасары",
мына:
"Ахметов - Қазақстан Республикасы Премьер-
Серік Нығметұлы Министрінің бірінші орынбасары,
төрағаның орынбасары",
"Исекешев - Қазақстан Республикасының Индустрия және
Әсет Өрентайұлы жаңа технологиялар министрі"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Ахметов - Қазақстан Республикасының
Серік Нығметұлы Премьер-Министрі, төраға",
"Исекешев - Қазақстан Республикасы Премьер-
Әсет Өрентайұлы Министрінің орынбасары - Қазақстан
Республикасының Индустрия және жаңа
технологиялар министрі";
көрсетілген комиссия құрамынан К.Қ. Мәсімов, Г.Н. Әбдіқалықова, Б.Ә. Сағынтаев шығарылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Н.Назарбаев

О внесении изменений в распоряжение Президента Республики Казахстан от 6 апреля 2005 года № 537 "О составе Республиканской бюджетной комиссии"
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 15 октября 2012 года № 131. Утратило силу Указом Президента Республики Казахстан от 5 мая 2018 года № 681
Сноска. Утратило силу Указом Президента РК от 05.05.2018 № 681.
Подлежит опубликованию в
Собрании актов
Президента и Правительства
Республики Казахстан
Внести в распоряжение Президента Республики Казахстан от 6 апреля 2005 года № 537 "О составе Республиканской бюджетной комиссии" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 18, ст. 206; 2006 г., № 10, ст. 88; № 50, ст. 529; 2007 г., № 2, ст. 22; № 13, ст. 146; № 45, ст. 528; 2008 г., № 1, ст. 1; № 28, ст. 263; 2009 г., № 21, ст. 186; № 27-28, ст. 234; № 32, ст. 295; 2010 г., № 31, ст. 235; 2011 г., № 44, ст. 575; 2012 г., № 31, ст. 404) следующие изменения:
ввести в состав Республиканской бюджетной комиссии, определенный указанным распоряжением:
Абденова - Министра труда и социальной защиты
Серика Сакбалдиевича населения Республики Казахстан,
Досаева - Министра экономического развития и
Ерболата Аскарбековича торговли Республики Казахстан,
Кушербаева - Заместителя Премьер-Министра Республики
Крымбека Елеуовича Казахстан, заместителем председателя;
строки:
"Ахметов - Первый заместитель Премьер-Министра
Серик Ныгметович Республики Казахстан, заместитель
председателя",
"Исекешев - Министр индустрии и новых технологий
Асет Орентаевич Республики Казахстан"
изложить в следующей редакции:
"Ахметов - Премьер-Министр Республики Казахстан,
Серик Ныгметулы председатель",
"Исекешев - Заместитель Премьер-Министра Республики
Асет Орентаевич Казахстан - Министр индустрии и новых
технологий Республики Казахстан";
вывести из состава указанной комиссии: Масимова К.К., Абдыкаликову Г.Н., Сагинтаева Б.А.
Президент
Республики Казахстан
Н.Назарбаев