Қазақстан халқы Ассамблеясының жиырмасыншы сессиясын шақыру туралы
Қазақстаан Республикасы Президентінің 2013 жылғы 22 наурыздағы № 188 Өкімі
1. Қазақстан халқы Ассамблеясының жиырмасыншы сессиясы 2013 жылғы 24 сәуір күні Астана қаласында «Қазақстан-2050» Стратегиясы: бір халық – бір ел – бір тағдыр» тақырыбындағы күн тәртібімен шақырылсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі Қазақстан халқы Ассамблеясының жиырмасыншы сессиясын өткізуді ұйымдастыру жөнінде шаралар қабылдасын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                     Н. Назарбаев.

О созыве двадцатой сессии Ассамблеи народа Казахстана
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 22 марта 2013 года № 188
1. Созвать двадцатую сессию Ассамблеи народа Казахстана 24 апреля 2013 года в городе Астане с повесткой дня: «Стратегия «Казахстан-2050: один народ – одна страна – одна судьба».
2. Правительству Республики Казахстан принять меры по организации проведения двадцатой сессии Ассамблеи народа Казахстана.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев