Қазақстан халқы Ассамблеясының жиырма бірінші сессиясын шақыру туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2014 жылғы 18 наурыздағы № 273 Өкімі
1. Қазақстан халқы Ассамблеясының жиырма бірінші сессиясы 2014 жылғы 18 сәуір күні Астана қаласында «Қазақстан-2050» Стратегиясы: бейбітшілік, руханият және келісім мәдениеті» күн тәртібімен шақырылсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі Қазақстан халқы Ассамблеясының жиырма бірінші сессиясын өткізуді ұйымдастыру жөнінде шаралар қабылдасын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                 Н.Назарбаев

О созыве двадцать первой сессии Ассамблеи народа Казахстана
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 18 марта 2014 года № 273
1. Созвать двадцать первую сессию Ассамблеи народа Казахстана 18 апреля 2014 года в городе Астане с повесткой дня:
«Стратегия «Казахстан-2050»: культура мира, духовности и согласия».
2. Правительству Республики Казахстан принять меры по организации проведения двадцать первой сессии Ассамблеи народа Казахстана.
Президент
Республики Казахстан                        Н. НАЗАРБАЕВ