Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасының мемлекеттік наградаларымен наградтауға ұсынудың және оларды тапсырудың тәртібі туралы нұсқаулықты, Қазақстан Республикасының мемлекеттік наградалары құжаттарының үлгілерін және Қазақстан Республикасының мемлекеттік наградалары белгілерінің сипаттамасын бекіту туралы" 1999 жылғы 8 қарашадағы № 90 өкіміне өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 15 ақпандағы № 278 өкімі
Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасының мемлекеттік наградаларымен наградтауға ұсынудың және оларды тапсырудың тәртібі туралы нұсқаулықты, Қазақстан Республикасының мемлекеттік наградалары құжаттарының үлгілерін және Қазақстан Республикасының мемлекеттік наградалары белгілерінің сипаттамасын бекіту туралы" 1999 жылғы 8 қарашадағы № 90 өкіміне (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., № 53, 521-құжат) мынадай өзгеріс пен толықтырулар енгізілсін:
1) жоғарыда аталған өкіммен бекітілген Қазақстан Республикасының мемлекеттік наградаларымен наградтауға ұсынудың және оларды тапсырудың тәртібі туралы нұсқаулықта:
14-тармағында:
үшінші абзацында "кітапшасы" деген сөзден кейін "мен куәлігі" деген сөздермен толықтырылсын;
төртінші абзацында "кітапшасы" деген сөзден кейін "мен куәлігі" деген сөздермен толықтырылсын;
15-тармақтың үшінші бөлігінде "кітапшаларына" деген сөз "куәліктеріне" деген сөзбен ауыстырылсын;
2) жоғарыда аталған өкімнің 2-қосымшасы "Халық қаһарманы" кітапшасының үлгісінен кейін осы өкімнің қосымшасына сәйкес "Қазақстанның Еңбек Ері" кітапшасының және "Халық қаһарманы", "Қазақстанның Еңбек Ері" куәліктерінің үлгілерімен толықтырылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Н. НАЗАРБАЕВ
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2019 жылғы 15 ақпандағы
№ 278 өкіміне
ҚОСЫМША

О внесении изменения и дополнений в распоряжение Президента Республики Казахстан от 8 ноября 1999 года № 90 “Об утверждении Инструкции о порядке представления к награждению государственными наградами Республики Казахстан и их вручения, Образцов документов к государственным наградам Республики Казахстан и Описания знаков государственных наград Республики Казахстан”
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 15 февраля 2019 года № 278.
Внести в распоряжение Президента Республики Казахстан от 8 ноября 1999 года № 90 “Об утверждении Инструкции о порядке представления к награждению государственными наградами Республики Казахстан и их вручения, Образцов документов к государственным наградам Республики Казахстан и Описания знаков государственных наград Республики Казахстан” (САПП Республики Казахстан, 1999 г., № 53, ст. 521) следующие изменение и дополнения:
1) в Инструкции о порядке представления к награждению государственными наградами Республики Казахстан и их вручения, утвержденной вышеназванным распоряжением:
в пункте 14:
в абзаце третьем после слов “книжка” дополнить словами “и удостоверение”;
в абзаце четвертом после слов “книжка” дополнить словами “и удостоверение”;
в части третьей пункта 15 слово “книжки” заменить словом “удостоверения”;
2) приложение 2 к вышеназванному распоряжению после образца книжки “Халық қаһарманы” дополнить образцами книжки “Қазақстанның Еңбек Ері” и удостоверений “Халық қаһарманы” и “Қазақстанның Еңбек Ері” согласно приложению к настоящему распоряжению.
Президент
Республики Казахстан
Н. НАЗАРБАЕВ
ПРИЛОЖЕНИЕ
к распоряжению Президента
Республики Казахстан
от 15 февраля 2019 года № 278
Образец
Образец
Образец