А.Х. Әмірғалиев туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 19 наурыздағы № 289 өкімі
Азамат Халимеденұлы Әмірғалиев Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің жауапты хатшысы болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Н.Назарбаев

Об Амиргалиеве А.Х.
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 19 марта 2019 года № 289
Назначить Амиргалиева Азамата Халимеденовича ответственным секретарем Министерства юстиции Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан
Н. Назарбаев