"Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Шетелдік инвесторлар кеңесінің дербес құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 16 қыркүйектегі № 4071 өкіміне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2022 жылғы 19 шілдедегі № 341 өкімі.
"Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Шетелдік инвесторлар кеңесінің дербес құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 16 қыркүйектегі № 4071 өкіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда аталған өкіммен бекітілген Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Шетелдік инвесторлар кеңесінің дербес құрамында:
жоғарыда аталған Кеңестің құрамына мыналар енгізілсін:
Пірматов
Ғалымжан Олжаұлы
-
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің төрағасы,
Сұлтанов
Бақыт Тұрлыханұлы
-
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Сауда және интеграция министрі,
Қуантыров
Әлібек Сәкенұлы
-
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрі,
Өскенбаев
Қайырбек Айтбайұлы
-
Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрі,
Шарлапаев
Қанат Бисимбайұлы
-
"Бәйтерек" ұлттық басқарушы холдингі" акционерлік қоғамының басқарма төрағасы (келісім бойынша),
Зебешев
Ардақ Темірханұлы
-
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі Инвестиция комитетінің төрағасы,
Баталов
Райымбек Әнуарұлы
-
"Атамекен" Қазақстан Республикасы Ұлттық кәсіпкерлер палатасының төралқа төрағасы (келісім бойынша),
Бела Ференци
-
"Дженерал Электрик" компаниясының Ресейдегі/Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығындағы президенті (келісім бойынша),
Гэри Нейгл
-
"Glencore" компаниясының бас директоры (келісім бойынша),
Уве Кнотцер
-
"Knauf International GmbH" компаниясының бас директоры, "Knauf Group" басқарушы әріптесі (келісім бойынша),
Николя Терраз
-
"Тоталь Энерджиз Барлау және Өндіру" компаниясының президенті, "Тоталь Энерджиз" концерні атқарушы комитетінің мүшесі (келісім бойынша),
Кирсти Хелен Уилсон
-
"Бейкер Макензи" жаһандық атқарушы комитетінің мүшесі, "Бейкер Макензи Интернэшнл" директорлар кеңесі төрағасының орынбасары (келісім бойынша),
Воробьев
Вадим Николаевич
-
"Лукойл" жария акционерлік қоғамының президенті (келісім бойынша),
Тецуя Шинохара
-
"Митцубиси" корпорациясының аға вице-президенті, жаһандық стратегия және үйлестіру департаментінің бас директоры (келісім бойынша);
мына:
"Смайылов
Әлихан Асханұлы
-
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары",
"Скляр
Роман Васильевич
-
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары",
"Сүлейменов
Тимур Мұратұлы
-
Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігі Басшысының орынбасары",
"Тілеуберді
Мұхтар Бескенұлы
-
Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрі",
"Жамаубаев
Ерұлан Кенжебекұлы
-
Қазақстан Республикасының Қаржы министрі"
деген жолдар тиісінше мынадай редакцияда жазылсын:
"Смайылов
Әлихан Асханұлы
-
Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі",
"Скляр
Роман Васильевич
-
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары",
"Сүлейменов
Тимур Мұратұлы
-
Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігі Басшысының бірінші орынбасары",
"Тілеуберді
Мұхтар Бескенұлы
-
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Сыртқы істер министрі",
"Жамаубаев
Ерұлан Кенжебекұлы
-
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қаржы министрі";
көрсетілген Кеңестің құрамынан:      А.Ұ. Мамин, Е.Ә. Досаев, Б.Б. Атамқұлов, Р.Е. Дәленов, P.M. Исатаев, А.Ә. Әріпханов, А.И. Мырзахметов, Р.Дж. Поллетт, А. Глазенберг, В.Н. Кнауф, А. Брейяк, К. Ульмер-Айлфорт, В.Ю. Алекперов, И. Катаяма шығарылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев

О внесении изменений в распоряжение Президента Республики Казахстан от 16 сентября 1998 года № 4071 "О персональном составе Совета иностранных инвесторов при Президенте Республики Казахстан"
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 19 июля 2022 года № 341
Внести в распоряжение Президента Республики Казахстан от 16 сентября 1998 года № 4071 "О персональном составе Совета иностранных инвесторов при Президенте Республики Казахстан" следующие изменения:
в персональном составе Совета иностранных инвесторов при Президенте Республики Казахстан, утвержденном вышеназванным распоряжением:
ввести в состав вышеназванного Совета:
Пирматова
Галымжана Олжаевича
Председателя Национального Банка Республики Казахстан,
Султанова
Бахыта Турлыхановича
Заместителя Премьер-Министра - Министра торговли и интеграции Республики Казахстан,
Куантырова Алибека Сакеновича
Министра национальной экономики Республики Казахстан,
Ускенбаева Каирбека Айтбаевича
Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан,
Шарлапаева Каната Бисимбаевича
председателя правления акционерного общества "Национальный управляющий холдинг "Байтерек" (по согласованию),
Зебешева
Ардака Темирхановича
председателя Комитета по инвестициям Министерства иностранных дел Республики Казахстан,
Баталова
Раимбека Анваровича
председателя президиума Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан "Атамекен" (по согласованию),
Бела Ференци
президента компании "Дженерал Электрик" в России/Содружестве Независимых Государств (по согласованию),
Гэри Нейгла
генерального директора компании "Glencore" (по согласованию),
Уве Кнотцера
генерального директора компании "Knauf International GmbH", управляющего партнера "Knauf Group" (по согласованию),
Николя Терраза
президента компании "Тоталь Энерджиз Разведка и Добыча", члена исполнительного комитета концерна "Тоталь Энерджиз" (по согласованию),
Кирсти Хелен Уилсона
члена глобального исполнительного комитета "Бейкер Макензи", заместителя председателя Совета директоров "Бейкер Макензи Интернэшнл" (по согласованию),
Воробьева
Вадима Николаевича
президента публичного акционерного общества "Лукойл" (по согласованию),
Тецуя Шинохару
старшего вице-президента, генерального директора департамента глобальной стратегии и координации корпорации "Митцубиси" (по согласованию);
строки:
"Смаилов Алихан Асханович
Первый заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан",
"Скляр
Роман Васильевич
Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан",
"Сулейменов Тимур Муратович
заместитель Руководителя Администрации Президента Республики Казахстан",
"Тлеуберди Мухтар Бескенулы
Министр иностранных дел Республики Казахстан",
"Жамаубаев Ерулан Кенжебекович
Министр финансов Республики Казахстан"
изложить соответственно в следующей редакции:
"Смаилов Алихан Асханович
Премьер-Министр Республики Казахстан",
"Скляр
Роман Васильевич
Первый заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан",
"Сулейменов Тимур Муратович
первый заместитель Руководителя Администрации Президента Республики Казахстан",
"Тлеуберди Мухтар Бескенулы
Заместитель Премьер-Министра - Министр иностранных дел Республики Казахстан",
"Жамаубаев Ерулан Кенжебекович
Заместитель Премьер-Министра - Министр финансов Республики Казахстан";
вывести из состава указанного Совета: А.У. Мамина, Е.А. Досаева, Б.Б. Атамкулова, Р. Е. Даленова, P. M. Исатаева, А. А. Арифханова, А. И. Мырзахметова, Р. Дж. Поллетта, А. Глазенберга, В. Н. Кнауфа, А. Брейяка, К. Ульмер-Айлфорт, В. Ю. Алекперова, Й. Катаяму.
Президент
Республики Казахстан
К. Токаев