Қазақстан Республикасының Президентi жанындағы Шаруашылық басқармасы туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Өкiмi 1994 жылғы 10 қазан N 1884. Күшi жойылды - Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995.11.06. N 2600 Жарлығымен.
Мемлекеттiк өкiметтiң жоғары органдарының қызметiн қаржылық, материалдық-техникалық және әлеуметтiк-тұрмыстық қамтуды жетiлдiру мақсатында:
1. Қазақстан Республикасының Президентi мен Министрлер Кабинетi Аппаратының Шаруашылық басқармасы Қазақстан Республикасының Президентi жанындағы Шаруашылық басқармасы болып қайта құрылсын.
2. Қазақстан Республикасының Президентi жанындағы Шаруашылық басқармасы Президентке, Вице-Президентке, Премьер-министр мен оның орынбасарларына, Жоғарғы Кеңестiң төрағасы мен оның орынбасарларына, Мемлекеттiк кеңесшiлерге, Қазақстан, Қырғызстан мен Өзбекстан Мемлекетаралық кеңесi атқару комитетiнiң төрағасына, Үкiмет мүшелерiне, Президент Аппаратының, Министрлер Кабинетi Iс Басқармасының қызметкерлерiне, Конституциялық Соттың, Жоғарғы Соттың, Жоғары төрелiк Соттың төрағаларына, Бас Прокурорға, Ұлттық банктiң, Экспорт-импорт банкiнiң төрағаларына, Орталық Азия ынтымақтастық және даму банкiнiң президентiне, облыстардың және Алматы қаласының әкiмдерiне, республикалық ұйымдардың мәртебесi жөнiнен Үкiмет мүшелерiне теңестiрiлген басшыларына қызмет көрсетудi жүзеге асырады деп белгiленсiн.
3. Қазақстан Республикасының Президентi жанындағы Шаруашылық басқармасы бiр ай мерзiмде Қазақстан Республикасының Президентi жанындағы Шаруашылық басқармасы туралы Ереже әзiрлеп, бекiтуге ұсынсын.
4. Владимир Васильевич Ни Президент Аппараты Басшысының орынбасары - Қазақстан Республикасының Президентi жанындағы Шаруашылық басқармасының бастығы болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О Хозяйственном управлении при Президенте Республики Казахстан
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 10 октября 1994 г. N 1884. Утратило силу - Указом Пpезидента РК от 6 ноябpя 1995 г. N 2600
В целях совершенствования финансового, материально-технического и социально-бытового обслуживания деятельности высших органов государственной власти:
1. Преобразовать Хозяйственное управление Аппарата Президента и Кабинета Министров Республики Казахстан в Хозяйственное управление при Президенте Республики Казахстан.
2. Установить, что Хозяйственное управление при Президенте Республики Казахстан осуществляет обслуживание Президента, Вице-Президента, Премьер-министра и его заместителей, Председателя Верховного Совета и его заместителейодных инициатив Президента Республики Казахстан, мониторинг выполнения международно-правовых обязательств республики, координация основных направлений деятельности государственных органов в сфере внешней политики, информационное и протокольное обеспечение внешнеполитических функций Президента Республики Казахстан;
- выработка предложений в сфере внешнеэкономических связей, сотрудничества с международными финансовыми организациями по приоритетам использования иностранных инвестиций, а также интеграции Республики Казахстан в мировое экономическое пространство;
- подготовка проектов актов Президента Республики Казахстан, а также по его поручению решений Правительства, законопроектов, заключений по законам, поступающим на подпись Президенту Республики Казахстан, формирование плана законодательных инициатив главы государства, правовая экспертиза проектов нормативных актов, вносимых на рассмотрение главы государства;
- согласование с Кабинетом Министров проектов законов, вносимых През