Қазақстан Республикасы Баспасөз және бұқаралық ақпарат iстерi жөнiндегi ұлттық агенттiгiнiң мәселелерi
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Өкiмi 1995 жылғы 21 желтоқсан N 2705. Күші жойылды - ҚР Президентінің 2006.01.09. N 1696 жарлығымен.
1. Қазақстан Республикасы Баспасөз және бұқаралық ақпарат iстерi жөнiндегi ұлттық агенттiгi орталық аппаратының құрылымы қосымшаға сәйкес, аппарат қызметкерлерiнiң белгiленген саны шегiнде 65 адам есебiнде бекiтiлсiн.
2. Баспасөзде және басқа да бұқаралық ақпарат құралдарында заңдылықты сақтауды бақылау жөнiндегi облыстық инспекциялардың
қызметкерлер саны 42 адам есебiнде белгiленсiн.
3. Қазақстан Республикасының Баспасөз және бұқаралық ақпарат iстерi жөнiндегi ұлттық агенттiгiне Төрағаның екi орынбасарын, сондай-ақ құрамында 11 адамы бар алқа ұстауға рұқсат етiлсiн.
4. Қазақстан Республикасының Баспасөз және бұқаралық ақпарат
iстерi жөнiндегi ұлттық агенттiгiнiң орталық аппараты үшiн қызметтiк
3 жеңiл автомобиль лимитi белгiленсiн.
Қазақстан Республикасының
Президентi
Қазақстан Республикасы
Президентiнiң
1995 жылғы 21 желтоқсан
N 2705 өкiмiне
ҚОСЫМША
Қазақстан Республикасы Баспасөз және бұқаралық ақпарат
iстерi жөнiндегi ұлттық агенттiгi орталық аппаратының
Қ Ұ Р Ы Л Ы М Ы
Баспа iсi, маркетинг және кiтап тарату жетекшi басқармасы.    Өндiрiс, полиграфияны ғылыми-техникалық дамыту және сыртқы байланыстар жетекшi басқармасы.
Бұқаралық ақпарат құралдары, сараптау-талдау жұмысы және
баспасөзде заңдылықты сақтауды бақылау жетекшi басқармасы.
Қаржы-экономикалық жетекшi басқармасы.
Құқықтық реттеу және кадр бөлiмi.
Әкiмшiлiк-шаруашылық басқармасы.

Вопросы Национального агентства по делам печати и массовой информации Республики Казахстан
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 21 декабря 1995 г. N 2705. Утратило силу - Указом Президента РК от 9 января 2006 года N 1696 (U061696) (вводится в действие со дня подписания)
1. Утвердить структуру центрального аппарата Национального агентства по делам печати и массовой информации Республики Казахстан согласно приложению, исходя из предельной численности работников аппарата в количестве 65 единиц.
2. Установить численность работников областных инспекций по соблюдению законодательства в печати и других средствах массовой информации в количестве 42 единиц.
3. Разрешить Национальному агентству по делам печати и массовой информации Республики Казахстан иметь двух заместителей Председателя, а также коллегию в составе 11 человек.
4. Определить для центрального аппарата Национального агентства по делам печати и массовой информации Республики Казахстан лимит служебных легковых автомобилей в количестве 3 единиц.
Президент Республики Казахстан
Приложение
к распоряжению Президента
Республики Казахстан
от 21 декабря 1995 г. N 2705
Структура
центрального аппарата Национального
агентства по делам печати и массовой информации
Республики Казахстан
Ведущее управление издательской деятельности, маркетинга и
книгораспространения.
Ведущее управление производства, научно-технического развития
полиграфии и внешних связей.
Ведущее управление средств массовой информации,
экспертно-аналитической работы и контроля за соблюдением
законодательства в печати.
Ведущее финансово-экономическое управление.
Отдел правового регулирования и кадров.
Административно-хозяйственное управление.