Қазақстан Республикасы Қауiпсiздiк Кеңесiнiң 1996 жылғы 21 наурыздағы N 1 шешiмiнен туындайтын қоғамдық қауiпсiздiктi қамтамасыз ету жөнiндегi қосымша шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Өкiмi 1996 жылғы 30 сәуiр N 2969. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 17 сәуірдегі № 26 Жарлығымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Президентінің 17.04.2019 № 26 Жарлығымен.
1. Қазақстан Республикасының Үкiметi бiр ай мерзiмде:
- Үкiметтiң шетел азаматтарының Қазақстан Республикасындағы мәртебесi және онда болуының мәселелерiн қозғайтын бұрын қабылданған актiлерiн "Қазақстан Республикасындағы шетел азаматтарының құқықтық жағдайы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң Заң күшi бар Жарлығына U952337_ сәйкес келтiрсiн әрi орталық және жергiлiктi органдардың осы Заңның талаптарын мүлтiксiз орындауын қамтамасыз етсiн;
- Қазақстан Республикасының Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттермен шекарасындағы бақылау-өткiзу пункттерiн қалпына келтiру, бюджеттен қажеттi қаржы бөлу, iшкi iстер органдарының бақылау-өткiзу пункттерiнiң қызметiн қамтамасыз етуге таратылатын қызметкерлердiң штат санын өсiру мәселесiн қарасын және бұлардың қалыпты жұмыс iстеуiне жағдай туғызуға байланысты өзге де мәселелердi шешетiн болсын.
2. Шекаралас облыстардың әкiмдерi бақылау-өткiзу пункттерiнiң қалпына келтiрiлуi мен қызметiне жәрдем көрсетсiн.
3. Сыртқы iстер министрлiгi, Iшкi iстер министрлiгi, Ұлттық қауiпсiздiк комитетi, Мемлекеттiк тергеу комитетi, Бас прокуратура қоғамдық қауiпсiздiктi қамтамасыз ету саласындағы iс қимылды неғұрлым тығыз үйлестiру мақсатында ТМД-ға қатысушы мемлекеттердiң тиiстi мемлекеттiк органдарымен қажеттi консультациялар өткiзсiн.
4. Осы өкiмнiң атқарылуын бақылау Қазақстан Республикасы Қауiпсiздiк Кеңесiнiң Хатшысы Б.М.Тұрсынбаевқа жүктелсiн.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О дополнительных мерах по обеспечению общественной безопасности, вытекающих из решения Совета Безопасности Республики Казахстан от 21 марта 1996 года N 1
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 30 апреля 1996 г. N 2969. Утратило силу Указом Президента Республики Казахстан от 17 апреля 2019 года № 26.
Сноска. Утратило силу Указом Президента РК от 17.04.2019 № 26.
1. Правительству Республики Казахстан в месячный срок:
- привести ранее принятые акты Правительства, затрагивающие вопросы статуса и пребывания иностранных граждан в Республике Казахстан, в соответствие с Указом Президента Республики Казахстан, имеющим силу Закона, "О правовом положении иностранных граждан в Республике Казахстан" и обеспечить неукоснительное выполнение требований данного Закона центральными и местными исполнительными органами;
- рассмотреть вопрос о восстановлении контрольно-пропускных пунктов на границе Республики Казахстан с государствами - участниками Содружества Независимых Государств, выделении необходимых бюджетных ассигнований, увеличении штатной численности сотрудников органов внутренних дел, привлекаемых для обеспечения деятельности контрольно-пропускных пунктов и решить иные вопросы, связанные с созданием условий нормального их функционирования.
2. Акимам приграничных областей оказать содействие в восстановлении и деятельности контрольно-пропускных пунктов.
3. Министерству иностранных дел, Министерству внутренних дел, Комитету национальной безопасности, Государственному следственному комитету, Генеральной прокуратуре в целях более тесной координации действий в области обеспечения общественной безопасности провести необходимые консультации с соответствующими государственными органами государств - участников СНГ.
4. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Секретаря Совета Безопасности Республики Казахстан Турсумбаева Б.М.
Президент
Республики Казахстан