"Оқжетпес" республикалық жастар лагерi туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң өкiмi 1996 жылғы 24 мамыр N 3003
1. Көкшетау облысы әкiмiнiң Бурабай демалыс аймағында
"Оқжетпес" республикалық жастар лагерiн құру жөнiндегi ұсынысы
қабылдансын.
2. Қазақстан Республикасының Үкiметi 1997 жылы:
1) "Оқжетпес" республикалық жастар лагерiн құру мәселесiн
шешетiн болсын;
2) осы өкiмнен туындайтын басқа да қажеттi шараларды қолдансын.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О Республиканском молодежном лагере "Окжетпес"
Р А С П О Р Я Ж Е Н И Е ПРЕЗИДЕНТА РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН от 24 мая 1996 г. N 3003
1. Принять предложение акима Кокшетауской области о создании
Республиканского молодежного лагеря "Окжетпес" в зоне отдыха
Бурабай.
2. Правительству Республики Казахстан в 1997 году:
1) решить вопрос создания Республиканского молодежного
лагеря "Окжетпес";
2) принять иные необходимые меры, вытекающие из настоящего
распоряжения.
Президент
Республики Казахстан