Қазақстан Республикасында мемлекеттiк жастар саясатын жетiлдiру жөнiндегi шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Өкімі 1996 жылғы 7 қазан N 3121. Күші жойылды - ҚР Президентінің 2006.01.09. N 1696 жарлығымен.
Бiрыңғай мемлекеттiк жастар саясатын iске асыру, оны құқықтық жағынан қамтамасыз ету, жастар шығармашылығы мен әлеуметтiк маңызы бар бастамаларын қолдау, жастарды еңбекке орналастыру және жұмыспен қамту проблемаларын шешу мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi:
1) "Жастар туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын әзiрлеп, 1997 жылдың 1-тоқсанында Қазақстан Республикасы Парламентiнiң қарауына енгiзсiн;
2) 1997 жылдың 1 маусымына дейiн шағын және орта кәсiпкерлiктi, жастар шығармашылығын, әлеуметтiк маңызы бар бастамаларын, сондай-ақ балалар және жастар бұқаралық ақпарат құралдарын дамытуды мемлекеттiк қолдау шараларын әзiрлейтiн болсын.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О мерах по совершенствованию государственной молодежной политики в Республики Казахстан
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 7 октября 1996 г. N 3121. Утратило силу - Указом Президента РК от 9 января 2006 года N 1696 (U061696)(вводится в действие со дня подписания)
В целях реализации единой государственной молодежной политики, ее правового обеспечения, поддержки молодежного творчества и социально значимых инициатив, решения проблем трудоустройства и занятости молодежи Правительству Республики Казахстан:
1) подготовить проект Закона Республики Казахстан "О молодежи" и внести на рассмотрение Парламента Республики Казахстан в 1 квартале 1997 года;
2) разработать до 1 июня 1997 года меры государственной поддержки малого и среднего предпринимательства, развития молодежного творчества, социально значимых инициатив, а также детских и молодежных средств массовой информации.
Президент
Республики Казахстан