Мемлекеттiк қызметшiлердiң салық салынуға тиiс кiрiстерi мен мүлiгiн мәлiм етуi туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Өкiмi 1996 жылғы 19 қарашадағы N 3225. Күші жойылды - ҚР Президентінің 2006.01.09. N 1696 жарлығымен.
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң мүшелерi, Республика Президентiне тiкелей бағыныстағы және оған есеп беретiн мемлекеттiк органдардың басшылары, Үкiмет құрамына кiрмейтiн орталық атқарушы органдардың басшылары он күн мерзiмде салық қызметi органдарына өздерiнiң салық салу объектiлерi болып табылатын алған кiрiстерi және меншiк құқығы бойынша өздерiнiң еншiсiндегi мүлiгi туралы мәлiмет беретiн болсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкiметi (Қажыгелдин Ә.М.):
1) бiр ай мерзiмде "Мемлекеттiк қызмет туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң Заң күшi бар Жарлығының 15-бабы 2-тармағының және 20-бабы 3-тармағының 2) тармақшасының атқарылуы туралы баяндайтын болсын;
2) он күн мерзiмде мемлекеттiк қызметшiлердiң, Қазақстан Республикасы Парламентi және мәслихаттары депутаттарының, Конституциялық Кеңес мүшелерiнiң, судьялардың, Ұлттық Банктiң және құқық қорғау органдары қызметкерлерiнiң, Қарулы Күштердiң, басқа да әскерлер мен әскери құрамалардың лауазымды адамдарының өздерiнiң кiрiстерi мен мүлiгi туралы мәлiмдеулерiн мiндеттi түрде жыл сайын ұсынып отыруын көздейтiн заң жобасын әзiрлеп, Қазақстан Республикасының Парламентiне енгiзетiн болсын.
3. Осы Өкiмнiң атқарылуын бақылау Қазақстан Республикасы Президентiнiң Әкiмшiлiгiне (Әбдiкәрiмов О.) жүктелсiн.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О декларировании государственными служащими доходов и имущества, подлежащих налогообложению
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 19 ноября 1996 г. N 3225. Утратило силу - Указом Президента РК от 9 января 2006 года N 1696 (U061696)(вводится в действие со дня подписания)
1. Членам Правительства Республики Казахстан, руководителям государственных органов, непосредственно подчиненных и подотчетных Президенту Республики, руководителям центральных исполнительных органов, не входящих в состав Правительства, в десятидневный срок представить в органы налоговой службы сведения о полученных ими доходах и имуществе, принадлежащем им на праве собственности, являющихся объектами налогообложения.
2. Правительству Республики Казахстан (Кажегельдин А.М.):
1) в месячный срок доложить об исполнении пункта 2 статьи 15 и подпункта 2) пункта 3 статьи 20 Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона,  U952730_  "О государственной службе";
2) в десятидневный срок разработать и внести в Парламент Республики Казахстан законопроект, предусматривающий обязательное ежегодное представление деклараций о доходах и имуществе государственными служащими, депутатами Парламента Республики Казахстан и маслихатов, членами Конституционного Совета, судьями, сотрудниками Национального Банка и правоохранительных органов, должностными лицами Вооруженных Сил, других войск и воинских формирований.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Администрацию Президента Республики Казахстан (Абдыкаримов О.).
Президент
Республики Казахстан