Арал аймағының қазақстандық бөлiгiнiң пайдалы қазбалар кен орнын игеру туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң өкiмi 1997 жылғы 24 ақпандағы N 3361
1. Арал аймағының қазақстандық бөлiгiнде мұнай операцияларын жүргiзуге рұқсат етiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Үкiметi Арал аймағының қазақстандық бөлiгiнiң пайдалы қазбалар кен орнын игеру жөнiнде қажеттi шаралар қолданатын болсын.
Қазақстан Республикасының
Президентi

Об освоении месторождений полезных ископаемых казахстанской части Аральского региона
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 24 февраля 1997 г. N 3361
1. Разрешить проведение нефтяных операций в казахстанской части
Аральского региона.
2. Правительству Республики Казахстан принять необходимые меры
по освоению месторождений полезных ископаемых казахстанской части
Аральского региона.
Президент
Республики Казахстан