Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1996 жылғы 7 желтоқсандағы N 3261 өкiмiне өзгерту енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң өкiмi 1997 жылғы 1 шiлде N 3576. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 1999.07.15. N 171 Жарлығымен. ~U990171
"Қазақстан Республикасының республикалық бюджет есебiнен ұсталатын жекелеген мемлекеттiк органдарының штат санын қысқарту туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1996 жылғы 7 желтоқсандағы N 3261 N963261_ өкiмiнiң қосымшасына мынадай өзгерту енгiзiлсiн:
"Әскери соттар" жолындағы "210" саны "196" санымен ауыстырылсын.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О внесении изменения в распоряжение Президента Республики Казахстан от 7 декабря 1996 г. N 3261
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 1 июля 1997 г. N 3576. Утратило силу - Указом Президента РК от 15 июля 1999 г. N 171 ~U990171
Внести в приложение к распоряжению Президента Республики Казахстан от 7 декабря 1996 г. N 3261 N963261_ "О сокращении штатной численности отдельных государственных органов Республики Казахстан, содержащихся за счет республиканского бюджета" следующее изменение:
по строке "Военные суды" цифру "210" заменить цифрой "196".
Президент
Республики Казахстан