Әдiлет бiлiктiлiк алқасының 1996 жылғы 24 шiлдедегi Алмалы аудандық сотының судьясы Б.Ө.Смановқа қатысты шешiмiн жою туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Өкiмi 1997 жылғы 21 қазандағы N 3704
Бiрiншi аймақтық аттестациялық комиссияның 1996 жылғы 6 шiлдедегi шешiмiн жою және Алматы қаласы Алмалы аудандық сотының аудандық судьясы Б.Ө.Смановты атқаратын қызметiне сәйкес келедi деп тану туралы бөлiгiнде Әдiлет бiлiктiлiк алқасының 1996 жылғы 24 шiлдедегi шешiмi жойылсын.
Қазақстан Республикасының
Президентi

Об отмене решения Квалификационной коллегии юстиции от 24 июля 1996 года в части, касающейся судьи Алмалинского районного суда г. Алматы Сманова Б.У.
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 21 октября 1997 г. N 3704
Отменить решение Квалификационной коллегии от 24 июля
1996 года в части отмены решения первой региональной аттестационной
комиссии от 6 июля 1996 года и признания судьи Алмалинского
районного суда г. Алматы Сманова Б.У. соответствующим занимаемой
должности.
ПРЕЗИДЕНТ
РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН