Әдiлет бiлiктiлiк алқасының 1997 жылғы 4-5 желтоқсандағы шешiмiнiң Н.К.Жүсiповке қатысты бөлігiнде күшiн жою туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң өкiмi 1998 жылғы 25 ақпандағы N 3853
Қазақстан Республикасы Жоғары Сот Кеңесiнiң 1998 жылғы 25 ақпандағы қорытындысын ескере отырып, Әдiлет бiлiктiлiк алқасының 1997 жылғы 4-5 желтоқсандағы шешiмiнiң Н.К.Жүсiповтi судья қызметiне бiлiктiлiк емтиханын тапсыра алмаған деп тану бөлігiнде күшi жойылсын.
Қазақстан Республикасының
Президентi

Об отмене решения Квалификационной коллегии юстиции от 4-5 декабря 1997 года в части, касающейся Жусупова Н. К.
РАСПОРЯЖЕНИЕ ПРЕЗИДЕНТА РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН от 25 февраля 1998 г. N 3853
Учитывая заключение Высшего Судебного Совета Республики Казахстан от 25 февраля 1998 года отменить решение Квалификационной коллегии юстиции от 4-5 декабря 1997 года в части признания Жусупова Н.К. не сдавшим квалификационный экзамен на должность судьи.
ПРЕЗИДЕНТ
РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН