Экономикалық Ынтымақтастық Ұйымы елдерi Мемлекет басшыларының Алматыда V Басқосуының өткiзiлуiне байланысты ұйымдастыру iс-шаралары туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң өкiмi 1998 жылғы 5 мамырдағы N 3931. Күші жойылды - ҚР Президентінің 2006.01.09. N 1696 жарлығымен.
1. 1998 жылғы 10-11 мамырда Алматыда Экономикалық ынтымақтастық ұйымы (ЭЫҰ) елдерi Мемлекет басшыларының V Басқосуы өткiзiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының делегациясы N 1 қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн.
3. Басқосудың өткiзiлуiне байланысты негiзгi iс-шаралар бағдарламасы бекiтiлсiн (N 2 қосымша).
4. Қазақстан Республикасының Үкiметi Қазақстан Республикасы Президентiнiң Iс Басқармасымен бiрлесiп iс-шаралардың Мемлекет басшыларының жұмыс барысындағы сапарлары үшiн көзделген көлемде өткiзiлуiн қамтамасыз етсiн, сондай-ақ ұйымдастыруды, ресми делегациялар мүшелерiн, сарапшылар мен iлесiп жүрген адамдарды орналастыруды және оларға қызмет көрсетудi, баспа өнiмiн жасап шығару мен кәдесыйлар сатып алуды қамтамасыз етсiн.
ЭЫҰ елдерiнiң Мемлекет басшыларын, ЭЫҰ Бас хатшысы мен делегациялар мүшелерiн N 3 қосымшаға сәйкес орналастыратын болсын.
5. Қазақстан Республикасы Президентiнiң Әкiмшiлiгi:
Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгiмен бiрлесiп Басқосу шеңберiнде көзделген iс-шараларды техникалық, құжаттамалық және ақпараттық қамтамасыз етудi жүзеге асырсын;
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Iс Басқармасымен және Республикалық ұланмен бiрлесiп ЭЫҰ елдерi делегацияларына Қазақстан Республикасы Президентiнiң атынан ресми қабылдау өткiзудi ұйымдастырсын.
6. Қазақстан Республикасының Қорғаныс, Көлiк және коммуникациялар министрлiктерi Мемлекет басшыларының арнаулы ұшақтарының Қазақстан Республикасының аумағы арқылы ұшып өтуiн қамтамасыз ететiн болсын. Көлiк және коммуникациялар министрлiгi арнаулы самолеттерге техникалық қызмет көрсетудi, олардың тұрағы мен жанар май құюды ұйымдастырсын.
7. Қазақстан Республикасы Президентiнiң Күзет қызметi, Ұлттық қауiпсiздiк комитетi ЭЫҰ елдерi Мемлекет басшыларының, ЭЫҰ Бас хатшысы мен олардың делегацияларының Қазақстанда болу кезiнде қауiпсiздiгiн қамтамасыз етсiн. Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi әуежайда, делегациялардың жүру маршруттарында және болатын орындарында қоғамдық қауiпсiздiктi қамтамасыз ететiн болсын.
8. Алматы қаласының әкiмi ресми делегацияларды қарсы алу және шығарып салу жөнiндегi қажеттi ұйымдастыру iс-шараларын, әуежай мен жүру маршруттары бойынша көшелердi безендiрудi жүргiзсiн.
9. Қазақстан Республикасының Бiлiм, мәдениет және денсаулық сақтау министрлiгi мен Алматы қаласының әкiмi Қазақстан өнер шеберлерiнiң концертiн өткiзудi қамтамасыз етсiн.

Об организационных мероприятиях в связи с проведением в Алматы V Саммита Глав государств стран Организации экономического сотрудничества
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 5 мая 1998 г. N 3931. Утратило силу - Указом Президента РК от 9 января 2006 года N 1696 (U061696)(вводится в действие со дня подписания)
1. Провести 10-11 мая 1998 года в Алматы V Саммит Глав государств стран ОЭС.
2. Утвердить делегацию Республики Казахстан согласно приложению № 1.
3. Утвердить программу основных мероприятий в связи с проведением Саммита (приложение № 2).
4. Правительству Республики Казахстан совместно с Управлением Делами Президента Республики Казахстан обеспечить проведение мероприятий в объеме, предусмотренном для рабочих визитов Глав государств, а также обеспечить организацию, размещение и обслуживание членов официальных делегаций, экспертов и сопровождающих лиц, изготовление печатной продукции и приобретение сувениров.
Разместить Глав государств стран ОЭС, Генерального секретаря ОЭС и членов делегаций согласно приложению № 3.
5. Администрации Президента Республики Казахстан:
совместно с Министерством иностранных дел Республики Казахстан осуществить техническое, документационное и информационное обеспечение мероприятий, предусмотренных в рамках Саммита;
совместно с Управлением Делами Президента Республики Казахстан и Республиканской гвардией организовать проведение официального приема делегаций стран ОЭС от имени Президента Республики Казахстан.
6. Министерствам обороны, транспорта и коммуникаций Республики Казахстан обеспечить пролет спецсамолетов Глав государств над территорией Республики Казахстан. Министерству транспорта и коммуникаций организовать техническое обслуживание, стоянку и заправку спецсамолетов.
7. Службе охраны Президента Республики Казахстан, Комитету национальной безопасности Республики Казахстан обеспечить безопасность Глав государств стран ОЭС, Генерального секретаря ОЭС и их делегаций во время пребывания в Казахстане. Министерству внутренних дел Республики Казахстан обеспечить общественную безопасность и порядок в аэропорту, по маршрутам следования и в местах пребывания делегаций.
8. Акиму города Алматы произвести необходимые организационные мероприятия по встрече и проводам официальных делегаций, оформление аэропорта и улиц по маршрутам следования.
9. Министерству образования, культуры и здравоохранения Республики Казахстан и акиму города Алматы обеспечить проведение концерта мастеров искусств Казахстана.

10. Басқосудың хаттамалық iс-шараларын өткiзу жөнiндегi шығыстар мен көлiк шығыстары 1998 жылға арналған республикалық бюджеттiң тиiстi баптарының есебiнен жасалсын.
Қазақстан Республикасының
Президентi
Қазақстан Республикасы
Президентiнiң
1998 жылғы 5 мамырдағы
N 3931 өкiмiне
N 1 қосымша
Экономикалық Ынтымақтастық Ұйымына (ЭЫҰ) мүше
мемлекеттердiң Алматыдағы V кездесуiне қатысатын Қазақстан Республикасы делегациясының құрамы жөнiндегi ұсыныс
1998 жылғы 11 мамыр
1. Назарбаев Н.Ә.                  - Қазақстан Республикасының
Президентi
2. Есiмов А.С.                     - Президент Әкiмшiлiгiнiң
басшысы,  ЭЫҰ Мемлекет
басшыларының V кездесуiн
даярлау мен өткiзу жөнiндегi
ұйымдастыру комитетiнiң
төрағасы
3. Әбiқаев Н.Ә.                    - Президенттiң Бiрiншi
көмекшiсi
4. Тоқаев Қ.К.                     - Сыртқы iстер министрi
5. Өтембаев Е.Ә.                   - Стратегиялық жоспарлау
және реформалар жөнiндегi
агенттiк төрағасы - министр
6. Ғизатов В.Х.                    - Қазақстан Республикасының
Иран Ислам Республикасындағы
елшiсi, Қазақстан
Республикасының ЭЫҰ-дағы
тұрақты өкiлi
Қазақстан Республикасы
Президентiнiң
1998 жылғы 5 мамырдағы
N 3931 өкiмiне
N 2 қосымша
Экономикалық Ынтымақтастық Ұйымына мүше
мемлекеттiк басшыларының Басқосуын өткiзу
БАҒДАРЛАМАСЫ
1998 жылғы 10-11 мамыр
Алматы қаласы
10 мамыр
(жексенбi)
12.00   -  ҚР Президентi Н.Ә. Назарбаевтың ЭЫҰ
Бас хатшысы О.Озармен кездесуi
Қатысатындар:
Тоқаев Қ.К., Әбiқаев Н.Ә., Ғизатов В.Х.
14.00-  -  ЭЫҰ-ға мүше мемлекеттер-үкiметтер басшыларының
Алматы
18.00      қаласының әуежайына ұшып келуi
Қазақстан Республикасының Президентi Н.Ә. Назарбаев
күтiп алады
14.00   -  Қырғыз Республикасының Президентi А.А. Ақаевтың
ұшып келуi
Күтiп алуға қатысатындар:
Тоқаев.Қ.К., Көшербаев Қ.Е., Храпунов В.В.
14.05   -  Қазақстан Республикасының Президентi Н.Ә.
Назарбаевпен қысқаша әңгiмелесу
14.25   -  Қырғыз Республикасының Президентi А.А. Ақаевтың
Резиденцияға (N 2 саяжай) баруы
14.30   -  Өзбекстан Республикасының Президентi И.А.
Кәрiмовтың ұшып келуi
Күтiп алуға қатысатындар:
Тоқаев Қ.К., Сәрсенбаев А.С., Храпунов В.В.
14.35   -  Қазақстан Республикасының Президентi
Н.Ә.Назарбаевпен қысқаша әңгiмелесу
14.55   -  Өзбекстан Республикасының Президентi И.А.
Кәрiмовтың Қонақ Павильонына баруы
15.00   -  Тәжiкстан Республикасының Президентi Э.Ш.
Рахмоновтың ұшып келуi
Күтiп алуға қатысатындар:
Тоқаев.Қ.К., Школьник В.С., Храпунов В.В.
15.05   -  Қазақстан Республикасының Президентi
Н.Ә. Назарбаевпен қысқаша әңгiмелесу
15.25   -  Тәжiкстан Республикасының Президентi Э.Ш.
Рахмоновтың "Достық" қонақүйiне баруы

10. Расходы по проведению протокольных мероприятий Саммита и транспортные расходы произвести за счет соответствующих статей республиканского бюджета на 1998 год.
Президент
Республики Казахстан
Приложение № 1
к распоряжению Президента
Республики Казахстан
от 5 мая 1998 г. № 3931
Предложение по составу делегации Республики Казахстан,
участвующей в V встрече государств-членов Организации
Экономического Сотрудничества (ОЭС) в Алматы
11 мая 1998 года
1. Назарбаев Н.А.     - Президент Республики Казахстан
2. Есимов А.С.        - Руководитель Администрации
Президента, председатель
организационного комитета по
подготовке и проведению V встречи
глав государств ОЭС
3. Абыкаев Н.А.       - Первый помощник Президента
4. Токаев К.К.       - Министр иностранных дел
5. Утембаев Е.А.      - Председатель - Министр Агентства по
стратегическому планированию и реформам
6. Гиззатов В.Х.      - Посол Республики Казахстан в
Исламской Республике Иран, Постоянный
Представитель РК в ОЭС
Приложение № 2
к распоряжению Президента
Республики Казахстан
от 5 мая 1998 г. № 3931
ПРОГРАММА
проведения Саммита Глав государств-членов
Организации Экономического Сотрудничества
10-11 мая 1998 г.
г. Алматы
10 мая
(Воскресенье)
12.00 -   Встреча Президента РК Н.А. Назарбаева
с Генеральным секретарем ОЭС О. Озаром
Присутствуют:
Токаев К.К., Абыкаев Н.А., Гиззатов В.Х.
14.00 -  Прибытие Глав государств-правительств членов ОЭС в аэропорт
18.00    г. Алматы
Встречает Президент Республики Казахстан Н.А. Назарбаев
14.00 -  Прибытие Президента Кыргызской Республики А.А. Акаева
Во встрече участвуют:
Токаев К.К., Кушербаев К.Е., Храпунов В.В.
14.05 -  Краткая беседа с Президентом Республики Казахстан
Н.А. Назарбаевым
14.25 -  Выезд Президента Кыргызской Республики А.А. Акаева в
Резиденцию (дача № 2)
14.30 -  Прибытие Президента Республики Узбекистан И.А. Каримова
Во встрече участвуют:
Токаев К.К., Сарсенбаев А. С., Храпунов В.В.
14.35 -  Краткая беседа с Президентом Республики Казахстан
Н.А. Назарбаевым
14.55 -  Выезд Президента Республики Узбекистан И.А. Каримова в
Гостевой Павильон
15.00 -  Прибытие Президента Республики Таджикистан Э.Ш. Рахмонова
Во встрече участвуют:
Токаев К.К., Школьник В.С., Храпунов В.В.
15.05 -  Краткая беседа с Президентом Республики Казахстан
Н.А. Назарбаевым
15.25 -  Выезд Президента Республики Таджикистан Э.Ш. Рахмонова в
гостиницу "Достык"

15.30   -  Ауғанстан Ислам Мемлекетiнiң Президентi
Б.Раббанидiң ұшып келуi
Күтiп алуға қатысатындар:
Тоқаев.Қ.К., Мыңбаев С.М., Храпунов В.В.
15.35   -  Қазақстан Республикасының Президентi Н.Ә.
Назарбаевпен қысқаша әңгiмелесу
15.55   -  Ауғанстан Ислам Мемлекетiнiң Президентi
Б.Раббанидiң Резиденцияға (N 6 саяжай) баруы
16.00   -  Түркменстан Президентi С.А. Ниязовтың ұшып келуi
Күтiп алуға қатысатындар:
Тоқаев.Қ.К., Мұхамеджанов Б.Ә., Храпунов В.В.
16.05   -  Қазақстан Республикасының Президентi Н.Ә.
Назарбаевпен қысқаша әңгiмелесу
16.25 -    Түркменстан Президентi С.А. Ниязовтың "Рахат Палас
Хайат Редженси" қонақүйiне (N 6) баруы
16.30   -  Әзiрбайжан Республикасының Президентi Г.Ә. Әлиевтiң
ұшып келуi
Күтiп алуға қатысатындар:
Тоқаев.Қ.К., Өтембаев Е.Ә., Храпунов В.В.
16.35   -  Қазақстан Республикасының Президентi
Н.Ә.Назарбаевпен қысқаша әңгiмелесу
16.55   -  Әзiрбайжан Республикасының Президентi Г.Ә. Әлиевтiң
N 2 Резиденцияға баруы
17.00   -  Пәкiстан Ислам Республикасының Премьер-Министрi
М.Н. Шарифтың ұшып келуi
Күтiп алуға қатысатындар:
Тоқаев.Қ.К., Тұрысбеков З.Қ., Храпунов В.В.
17.05   -  Қазақстан Республикасының Президентi
Н.Ә. Назарбаевпен қысқаша әңгiмелесу
17.25   -  Пәкiстан Ислам Республикасының Премьер-Министрi
М.Н. Шарифтың "Рахат Палас - Хайат Редженси"
қонақүйiне баруы
17.30   -  Иран Ислам Республикасының Президентi С.М.Хатамидiң
ұшып келуi
Күтiп алуға қатысатындар:
Тоқаев.Қ.К., Құлмаханов Ш.Қ., Храпунов В.В.
17.35   -  Қазақстан Республикасының Президентi Н.Ә.
Назарбаевпен қысқаша әңгiмелесу
17.55   -  Иран Ислам Республикасының Президентi С.М.
Хатамидiң "Анкара" қонақүйiне баруы
18.00   -  Түрiк Республикасының Президентi С.Демирельдiң ұшып
келуi
Күтiп алуға қатысатындар:
Тоқаев.Қ.К., Дәукеев С.Ж., Храпунов В.В.
18.05   -  Қазақстан Республикасының Президентi Н.Ә.
Назарбаевпен қысқаша әңгiмелесу
18.25   -  Түрiк Республикасының Президентi С.Демирельдiң
"Анкара" қонақүйiне баруы
19.05   -  Қазақстан Республикасының Президентi Н.Ә.
Назарбаевтың Республика Сарайына келуi
19.10-  -  ЭЫҰ-ға мүше мемлекеттер-үкiметтер басшыларының
19.55      Республика Сарайындағы Қазақстан өнер шеберлерiнiң
концертiне келуi (кесте бойынша)
20.00-  -  Қазақстан өнер шеберлерiнiң концертi
21.00
21.10-  -  Делегациялардың орналасқан жайларына кетуi
21.50
11 мамыр
(дүйсенбi)
08.00-  -  Жеке таңғы ас
09.00
09.05-  -  ЭЫҰ-ға мүше Мемлекеттер мен үкiметтер басшыларының
09.55      келуi ("Анкара" қонақүйi)
09.05-  -  Қазақстан Республикасының Президентi Н.Ә.
09.55      Назарбаевтың ЭЫҰ-ға мүше Мемлекеттер мен үкiметтер
басшыларымен кедесуi ("Анкара" қонақүйi, Абылай
хан залы) (кесте бойынша)

15.30 -  Прибытие Президента Исламского Государства Афганистан
Б. Раббани
Во встрече участвуют:
Токаев К.К., Мынбаев С.М., Храпунов В.В.
15.35 -  Краткая беседа с Президентом Республики Казахстан
Н.А. Назарбаевым
15.55 -  Выезд Президента Исламского Государства Афганистан
Б. Раббани в Резиденцию (дача № 6)
16.00 -  Прибытие Президента Туркменистана С.А. Ниязова
Во встрече участвуют:
Токаев К.К., Мухамеджанов Б.А., Храпунов В.В.
16.05 -  Краткая беседа с Президентом Республики Казахстан
Н.А. Назарбаевым
16.25 -  Выезд Президента Туркменистана С.А. Ниязова
в гостиницу "Рахат Палас - Хайат Редженси"
16.30 -  Прибытие Президента Азербайджанской Республики Г.А. Алиева
Во встрече участвуют:
Токаев К.К., Утембаев Е.А., Храпунов В.В.
16.35 -  Краткая беседа с Президентом Республики Казахстан
Н.А. Назарбаевым
16.55 -  Выезд Президента Азербайджанской Республики Г.А. Алиева в
Резиденцию № 2
17.00 -  Прибытие Премьер-Министра Исламской Республики Пакистан
М.Н. Шарифа
Во встрече участвуют:
Токаев К.К., Турисбеков 3.К., Храпунов В.В.
17.05 -  Краткая беседа с Президентом Республики Казахстан
Н.А. Назарбаевым
17.25 -  Выезд Премьер-Министра Исламской Республики Пакистан
М.Н. Шарифа в гостиницу "Рахат Палас - Хайат Редженси"
17.30 -  Прибытие Президента Исламской Республики Иран С.М. Хатами
Во встрече участвуют:
Токаев К.К., Кулмаханов Ш.К., Храпунов В.В.
17.35 -  Краткая беседа с Президентом Республики Казахстан
Н.А. Назарбаевым
17.55 -  Выезд Президента Исламской Республики Иран С.М. Хатами
в гостиницу "Анкара"
18.00 -  Прибытие Президента Турецкой Республики С. Демиреля
Во встрече участвуют:
Токаев К.К., Даукеев С.Ж., Храпунов В.В.
18.05 -  Краткая беседа с Президентом Республики Казахстан
Н.А. Назарбаевым
18.25 -  Выезд Президента Турецкой Республики С. Демиреля в
гостиницу "Анкара"
19.05 -  Прибытие Президента Республики Казахстан Н.А. Назарбаева во
Дворец Республики
19.10 -  Прибытие Глав государств-правительств членов ОЭС на концерт
19.55 -  мастеров искусств Казахстана во Дворец Республики
(по графику)
20.00 -  Концерт мастеров искусств Казахстана
21.00
21.10 -  Отъезд делегаций по местам размещения
21.50
11 мая
(понедельник)
08.00 -  Частный завтрак
09.00
09.05 -  Прибытие Глав государств и правительств членов ОЭС
09.55    (гостиница "Анкара)
09.05 -  Встреча Президента Республики Казахстан Н.А. Назарбаева с
09.55    Главами государств и правительств членов ОЭС
(гостиница "Анкара", зал Аблай-хана) (по графику)

10.00-  -  ЭЫҰ-ға мүше Мемлекеттер басшыларының отырысы
13.30      ("Анкара" қонақүйi, Бал өткiзу залы)
13.45-  -  Қазақстан Республикасының Президентi Н.Ә.Назарбаев
14.15      пен ЭЫҰ Бас хатшысы О.Озардың бiрлескен баспасөз
конференциясы
15.00-  -  Қазақстан Республикасының Президентi Н.Ә.
16.30      Назарбаевтың атынан берiлетiн ресми түстiк
(Қабылдау үйi)
17.00-  -  Мемлекеттер мен үкiметтер басшыларының Алматыдан
20.30      кетуi (кесте бойынша)
Қазақстан Республикасы
Президентiнiң
1998 жылғы 5 мамырдағы
N 3931 өкiмiне
N 3 қосымша
ЭЫҰ-ға мүше елдер делегацияларын
ЭЫҰ Басқосуы кезiнде орналастыру сызбасы
1998 жылғы 5-12 мамыр, Алматы
_____________________________________________________________
N |  Мемлекет     |Мемлекет/үкiмет басшысы|Орналасқан жайы
___|_______________|_______________________|_________________
1.|Ауғанстан      |Бурханутдин Раббани    |Шаруашылық
|               |                       |басқармасының 6
|               |                       |саяжайы
___|_______________|_______________________|_________________
2.|Әзiрбайжан     |Гейдар Әлиев           |2 резиденция
___|_______________|_______________________|_________________
3.|Иран           |Мухаммад Хатами        |"Анкара"
|               |                       |мейменханасы
___|_______________|_______________________|_________________
4.|Қырғызстан     |Асқар Ақаев            |Шаруашылық
|               |делегацияның басқа     |басқармасының 2
|               |мүшелерi               |саяжайы
|               |                       |"Алатау" немесе
|               |                       |"Достық" қонақүйi
___|_______________|_______________________|_________________
5.|Пәкiстан       |Наваз Шариф            |"Нуаtt Regency"
|               |                       |мейменханасы
___|_______________|_______________________|_________________
6.|Тәжiкстан      |Эмомали Рахмонов       |"Достық" қонақүйi
7.|Түркия         |Сүлейман Демирель      |"Анкара"
|               |                       |мейманханасы
__|_______________|_______________________|_________________
8.|Түркменстан    |Сапармұрат Ниязов      |"Нуаtt Regency"
|               |                       |мейманханасы
___|_______________|_______________________|_________________
9.|Өзбекстан      |Ислам Кәрiмов          |"Алмалы" кешенi
|               |делегацияның басқа     |Қонақ павильоны
|               |мүшелерi               |
___|_______________|_______________________|_________________
10.|ЭЫҰ Бас        |Ондер Озар             |"Анкара"
|хатшысы        |                       |мейманханасы
___|_______________|_______________________|_________________
Аға лауазымды тұлғалар             - "Астана" қонақүйi
Барлық делегациялардың бұқаралық
ақпарат құралдары өкiлдерi         - "Қазақстан" қонақүйi
Ұшақтар экипажы                    - "Жетiсу", "Алматы"
қонақүйлерi

10.00 -  Заседание Глав государств-членов ОЭС
13.30    (гостиница "Анкара", Бальный зал)
13.45 -  Совместная пресс-конференция Президента Республики
14.15    Казахстан Н.А. Назарбаева и Генерального Секретаря ОЭС
О. Озара
15.00 -  Официальный обед от имени Президента Республики
16.30    Казахстан Н.А. Назарбаева (Дом приемов)
17.00 -  Отъезд Глав государств и правительств из Алматы
20.30     (по графику)
Приложение № 3
к распоряжению Президента
Республики Казахстан
от 5 мая 1998 г. № 3931
СХЕМА РАЗМЕЩЕНИЯ
ДЕЛЕГАЦИЙ СТРАН-ЧЛЕНОВ ОЭС
ВО ВРЕМЯ САММИТА ОЭС
5-12 мая 1998 г., Алматы
---------------------------------------------------------------------------
№ !   Государство   !         Глава             !       Место размещения
!                 ! государства/правительства !
---------------------------------------------------------------------------
1   Афганистан       Бурханутддин Раббани        6 дача ХОЗУ
2   Азербайджан      Гейдар Алиев                2 резиденция
3   Иран             Мухаммад Хатами             отель "Анкара"
4   Кыргызстан       Аскар Акаев                 2 дача ХОЗУ
остальные члены делегации   гост. Алатау или Достык
5   Пакистан         Наваз Шариф                 отель "Hyatt Regency"
6   Таджикистан      Эмоммали Рахмонов           гостиница "Достык"
7   Турция           Сулейман Демирель           отель "Анкара"
8   Туркменистан     Сапармурад Ниязов           отель "Hyatt Regency"
9   Узбекистан       Ислам Каримов               Гостевой павильон
остальные члены делегации   комплекс "Алмалы"
10  Генеральный      Ондер Озар                  отель "Анкара"
Секретарь ОЭС
---------------------------------------------------------------------------
Старшие должностные лица         - гост. "Астана"
Представители СМИ всех делегаций - гост. "Казахстан"
Экипаж самолетов                 - гост. "Джетысу", "Алматы"