Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1996 жылғы 7 желтоқсандағы N 3261 өкiмiне өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң өкiмi 1998 жылғы 11 шiлде N 4011. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 1999.07.15. N 171 Жарлығымен. ~U990171
"Қазақстан Республикасының республикалық бюджет есебiнен
ұсталатын жекелеген мемлекеттiк органдарының штат санын қысқарту
туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1996 жылғы 7
желтоқсандағы N 3261
N963261_
өкiмiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн"
аталған өкiмнiң қосымшасында:
"Облыстық соттар" деген жолдағы "1482 цифры "1516" цифрымен
алмастырылсын, "Аудандық соттар" деген жолдағы "6475" цифры "6495"
цифрымен алмастырылсын.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О внесении изменений в распоряжение Президента Республики Казахстан от 7 декабря 1996 г. N 3261
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 11 июля 1998 г. N 4011. Утратило силу - Указом Президента РК от 15 июля 1999 г. N 171 ~U990171
Внести в распоряжение Президента Республики Казахстан от 7
декабря 1996 года N 3261
N963261_
"О сокращении штатной численности отдельных
государственных органов Республики Казахстан, содержащихся за счет
республиканского бюджета" следующие изменения:
в приложении к указанному распоряжению:
в строке "Областные суды" цифру "1482" заменить цифрой "1516";
в строке "Районные суды" цифру "6475" заменить цифрой "6495".
Президент
Республики Казахстан