Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық сотының төрағасы Т.Қ. Құлшыновтың шағымы туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Өкiмi 1998 жылғы 12 қазандағы N 4113
Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сот Кеңесiнiң 1998 жылғы 9 қазандағы
қорытындысын ескере отырып, Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық
сотының төрағасы Т.Қ. Құлшыновтың шағымын қанағаттандырудан бас тартылсын,
Әдiлет бiлiктiлiк алқасының 1998 жылғы 28 мамырдағы Т.Қ. Құлшыновқа
қатысты бөлiгiндегi шешiмi күшiнде қалдырылсын.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О жалобе председателя Бескарагайского районного суда Восточно-Казахстанской области Кульчинова Т.К.
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 12 октября 1998 г. N 4113
Учитывая заключение Высшего Судебного Совета Республики Казахстан от 9 октября 1998 года, в удовлетворении жалобы председателя Бескарагайского районного суда Восточно-Казахстанской области Кульчинова Т. К. отказать, решение Квалификационной коллегии юстиции от 28 мая 1998 года в части, касающейся Кульчинова Т. К., оставить в силе.
Президент
Республики Казахстан