Қазақстан Республикасының Президенті жанындағы Отбасы және әйелдер істері жөніндегі ұлттық комиссияның дербес құрамын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Өкімі 1999 жылғы 4 наурыз N 16. Күші жойылды - ҚР Президентінің 2006.02.01. N 56 жарлығымен.
1. Қазақстан Республикасының Президенті жанындағы Отбасы және әйелдер істері жөніндегі ұлттық комиссияның дербес құрамы бекітілсін (қоса беріледі).
2. "Қазақстан Республикасының Президенті жанындағы Отбасы, әйелдер проблемалары және демографиялық саясат жөніндегі кеңестің құрамын бекіту және оның жұмыс органын белгілеу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1995 жылғы 21 желтоқсандағы N 2704 өкімінің күші жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қазақстан Республикасы
Президентінің 1999 жылғы
4 наурыздағы N 16 өкімімен
Бекітілген
Қазақстан Республикасы Президентiнің жанындағы
Отбасы және әйелдер iстерi жөнiндегi ұлттық комиссияның
ДЕРБЕС ҚҰРАМЫ
Ескерту. Құрам жаңа редакцияда - ҚР Президентінің 2005.03.02.  N 527 өкімімен.
Самақова                  - Қазақстан Республикасының Қоршаған
Айткүл Байғазықызы          ортаны қорғау министрi, Отбасы және
әйелдер iстерi жөнiндегi ұлттық
комиссияның төрайымы
Андаржанова               - "Полимерқұбырлар" ЖШС директоры,
Мария Ивановна              Алматы облысы
Асанғазы                  - Астана қаласы Сарыарқа ауданы
Оразкүл Асанғазықызы        әкiмiнiң орынбасары
Әбдiлдина                 - "Xaбap" агенттiгі" АҚ бас директоры,
Жанар Сәкенқызы             Алматы қаласы
Әубанова                  - жеке перзентхананың бас дәрiгерi,
Гүлфаз Кенжетайқызы         Павлодар қаласы
Бурлаченко                - Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмiнің
Светлана Николаевна         орынбасары
Васильева                 - Алматы қаласы әкiмдiгінің экономика
Лариса Александровна        және бюджеттiк жоспарлау
департаментiнің директоры
Жалмағанбетова            - Қазақстан Республикасы Парламентi
Светлана Жақияқызы          Санатының депутаты
Жақыпова                  - Байтұрсынов атындағы Қостанай
Тамара Сәлімқызы            мемлекеттiк университетінiң кафедра
меңгерушісi, Қостанай облысы
Ысқақова                  - Қазақстан Республикасы
Саида Қуанқызы              Президентiнің жанындағы Отбасы
және әйелдер iстерi жөнiндегі ұлттық
комиссиясы хатшылығының меңгерушісi
Кәрбозова                 - N 4 емхананың бас дәрiгерi, Жамбыл
Күлшат Жапарханқызы         облысының Тараз қаласы
Құрманбаева               - Қазақ гуманитарлық-заң
Шырын Асылханқызы           университетiнiң Семей филиалының
директоры, саясат ғылымының
докторы, Шығыс Қазақстан облысы
Көшекова                  - "Райхан" кешенiнiң директоры,
Раиса Тәжіғалиқызы          Атырау қаласы
Махмұдова                 - "Шағын бизнес орталығы"
Шолпан Жұматайқызы          қауымдастығының директоры, физика-
математика ғылымының кандидаты,
Батыс Қазақстан облысының Орал қаласы
Мұсақажаева               - Музыка академиясының ректоры,
Айман Қожебекқызы           профессор, Астана қаласы
Мұстафина                 - Астана қаласы әкiмiнiң орынбасары
Сәбила Сапарқызы
Мұхамеджанова             - облыстық бiлiктiлiк арттыру және
Әлия Ғафурқызы              ақпараттық технологиялар институтының
директоры, Қызылорда қаласы
Мырзахметова              - "Тұмар" корпорациясының президентi,
Зәмзәгүл Естайқызы          "Көкшетау нан зауыты" ЖШС бас
директоры, Ақмола облысы
Назарбаева                - Отбасы және әйелдер iстерi жөнiндегi
Сара Алпысқызы              ұлттық комиссияның құрметті
төрайымы, "Бөбек" қорының президентi
Нұқышева                  - Қоғамдық денсаулық сақтау жоғары
Сәуле Ғалымқызы             мектебiнің саясат және денсаулық iсiн
бacқару кафедрасы профессорының
мiндетiн атқарушы, Алматы қаласы
Полищук                   - Солтүстiк Қазақстан облысының
Раиса Ивановна              Петропавл қаласындағы бiрiнші
гимназия директоры
Сейiтова                  - облыстық сауда-өнеркәсіптiк палатаның
Несiп Мұсатайқызы           төрайымы, Қарағанды облысы
Сиврюкова                 - Қазақстан үкіметтік емес ұйымдар
Валентина Андреевна         конфедерациясының президенті,
Астана қаласы
Солтиева                  - "Егемен Қазақстан" газетi бас
Жұмагүл Қуанышбекқызы       редакторының орынбасары, Қазақстан
журналистер одағының мүшесi
Тарасенко                 - Қазақстан Республикасы Парламентi
Елена Ивановна              Мәжiлiсiнiң депутаты
Төлегенова                - "Қазақстан Халық банкі" АҚ
Әпуажан Төлегенқызы         облыстық филиалының директоры,
Ақтөбе қаласы
Хасанова                  - "Ақ бөбек" ашық акционерлiк
Зiбира Мұхсанқызы           қоғамының директоры, Маңғыстау
облысы

Об утверждении персонального состава Национальной комиссии по делам семьи и женщин при Президенте Республики Казахстан
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 4 марта 1999 года N 16. Утратило силу - Указом Президента РК от 1 февраля 2006 года N 56 (U060056)
1. Утвердить персональный состав Национальной комиссии по делам семьи и женщин при Президенте Республики Казахстан (прилагается).
2. Признать утратившим силу распоряжение Президента Республики Казахстан от 21 декабря 1995 г. № 2704 "Об утверждении состава и определении рабочего органа Совета по проблемам семьи, женщин и демографической политике при Президенте Республики Казахстан".
Президент
Республики Казахстан
Утвержден
распоряжением Президента
Республики Казахстан
от 14 марта 1999 г. № 16
ПЕРСОНАЛЬНЫЙ СОСТАВ
Национальной комиссии по делам семьи и женщин при
Президенте Республики Казахстан  <*>
Сноска. Персональный состав Национальной комиссии - в редакции распоряжения Президента РК от 2 марта 2005 г.   N 527   .
Самакова Айткуль Байгазиевна       - Министр охраны окружающей среды
Республики Казахстан, председатель
Национальной комиссии по делам
семьи и женщин
Абдильдина Жанар Сакеновна         - генеральный директор АО "Агентство
"Хабар", город Алматы
Андаржанова Мария Ивановна         - директор ТОО "Полимертрубы",
Алматинская область
Асангазы Оразкуль Асангазыкызы     - заместитель акима района
"Сары-Арка" города Астаны
Аубанова Гульфаз Кенжетаевна       - главный врач частного родильного
дома, город Павлодар
Бурлаченко                         - заместитель акима Южно-
Светлана Николаевна                  Казахстанской области
Васильева Лариса Александровна     - директор департамента экономики
и бюджетного планирования акимата
города Алматы
Джалмагамбетова                    - депутат Сената Парламента
Светлана Жакияновна                  Республики Казахстан
Жакупова Тамара Салимовна          - заведующая кафедрой Костанайского
государственного университета
имени Байтурсынова,
Костанайская область
Искакова Саида Куановна            - заведующая Секретариатом
Национальной комиссии по делам
семьи и женщин при Президенте
Республики Казахстан
Карбузова Кульшат Жапархановна     - главный врач поликлиники N 4,
город Тараз Жамбылской области
Курманбаева Шырын Асылхановна      - директор Семипалатинского филиала
Казахского гуманитарно-юридического
университета доктор политических
наук, Восточно-Казахстанская область
Кушекова Раиса Тажигалиевна        - директор комплекса "Райхан",
город Атырау
Махмудова Шолпан Джуматаевна       - директор ассоциации "Центр малого
бизнеса" кандидат физико-
математических наук, город Уральск
Западно-Казахстанской области
Мусахаджаева Айман Кожебековна     - ректор Академии музыки профессор,
город Астана
Мустафина Сабила Сапаровна         - заместитель акима города Астаны
Мухамеджанова Алия Гафуровна       - директор областного института
повышения квалификации и
информационных технологий,
город Кызылорда
Мырзахметова Замзагуль Естаевна    - президент корпорации "Тумар",
генеральный директор ТОО
"Кокшетауский хлебозавод",
Акмолинская область
Назарбаева Сара Алпысовна          - почетный председатель Национальной
комиссии по делам семьи и женщин,
президент Фонда "Бобек"
Нукушева Сауле Галимовна           - и.о. профессора кафедры политики и
управления здравоохранением Высшей
школы общественного здравоохранения,
город Алматы
Полищук Раиса Ивановна             - директор первой гимназии города
Петропавловска Северо-Казахстанской
области
Сеитова Несип Мусатаевна           - председатель областной торгово-
промышленной палаты, Карагандинская
область
Сиврюкова Валентина Андреевна      - президент Конфедерации
неправительственных организаций
Казахстана, город Астана
Солтиева Жумагуль Куанышбековна    - заместитель главного редактора
газеты "Егемен Казакстан",
член Союза журналистов Казахстана
Тарасенко Елена Ивановна           - депутат Мажилиса Парламента
Республики Казахстан
Тулегенова Апуажан Тулегеновна     - директор областного филиала АО
"Народный банк Казахстана",
город Актюбинск
Хасанова Зибира Мухсановна         - директор открытого акционерного
общества "Ак бобек",
Мангистауская область