Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 18 ақпандағы N 8 өкіміне өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің өкімі 1999 жылғы 5 наурыздағы N 17. Күші жойылды - ҚР Президентінің 2006.01.09. N 1696 жарлығымен.
Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 18 ақпандағы "Акционерлік қоғамдардың жекелеген мәселелері жөніндегі" N 8  өкімінің 2 тармағы алынып тасталсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О внесении изменения в распоряжение Президента Республики Казахстан от 18 февраля 1999 года N 8
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 5 марта 1999 года N 17. Утратило силу - Указом Президента РК от 9 января 2006 года N 1696 (U061696)(вводится в действие со дня подписания)
Пункт 2 распоряжения Президента Республики Казахстан от 18 февраля 1999 года N 8   N990008_   "Отдельные вопросы акционерных обществ" исключить.
Президент
Республики Казахстан