Қазақстан Республикасы Қауіпсіздік Кеңесінің ведомствоаралық комиссиялары туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Өкімі 1999 жылғы 21 сәуір N 41. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2000.02.10. N 120 өкімімен. ~N000120
Қазақстан Республикасы Қауіпсіздік Кеңесінің қызметін қамтамасыз ету мақсатында:
1. Қауіпсіздік кеңесі қызметінің негізгі бағыттары бойынша мынадай ведомствоаралық:
1) сыртқы саясат және қорғаныс мәселелері жөніндегі;
2) ішкі қауіпсіздік мәселелері жөніндегі;
3) экономикалық қауіпсіздік жөніндегі;
4) Қауіпсіздік Кеңесінің қызметін ақпараттық қамтамасыз ету жөніндегі;
5) дағдарыстық ахуалдарда басқару жөніндегі комиссиялар құрылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қауіпсіздік Кеңесінің ведомствоаралық
комиссияларының құрамы N 1-5 қосымшаларға сәйкес бекітілсін (N 4, N 5
қосымшалар - құпия)
3. "Қазақстан Республикасы Президентінің мынадай:
"Қазақстан Республикасы Қауіпсіздік Кеңесінің ведомствоаралық
комиссиялары туралы" 1997 жылғы 11 ақпандағы N 3352
N973352_
;
"Қазақстан Республикасы Қауіпсіздік Кеңесінің ведомствоаралық
комиссияларының құрамына өзгерістер енгізу туралы" 1998 жылғы 25
ақпандағы N 3856
N983856_
өкімдерінің күші жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қазақстан Республикасы
Президентінің
1999 жылғы 21 сәуірдегі
N 41 өкіміне N 2 қосымша
Ішкі қауіпсіздік мәселелері жөніндегі
ведомствоаралық комиссияның
Құрамы
Сәрсенбаев              - Қазақстан Республикасының
Алтынбек Сәрсенбайұлы     Мәдениет, ақпарат және қоғамдық
келісім министрі, комиссия төрағасы
Мұсаев                  - Қазақстан Республикасының
Әлнұр Әлжапарұлы          Қауіпсіздік комитеті Төрағасының
бірінші орынбасары, комиссия
төрағасының орынбасары
Әшімбаев                - Қазақстан Республикасының
Мәулен Сағатқанұлы        Қауіпсіздік Кеңесі Талдау
орталығының жетекшісі, комиссия
хатшысы
Комиссия мүшелері:
Байжанов Ұлан          - Қазақстан Республикасының
Сапарұлы                 Мемлекеттік кіріс вице-министрі
Бижанов                - Қазақстан Республикасы Президенті
Ақан Құсайынұлы          Әкімшілігінің Қоғамдық-саяси
бөлімінің меңгерушісі
Ертісбаев              - Қазақстан Республикасының
Ермұхамет Қабиденұлы     Президенті жанындағы Қазақстан
стратегиялық зерттеулер
институтының директоры
Жұмабеков              - Қазақстан Республикасы Бас
Оңалсын Исламұлы         прокурорының бірінші орынбасары
Кәрібжанов             - Қазақстан Республикасының Көлік,
Қайрат Сәлімұлы          коммуникациялар және туризм
вице-министрі
Лекер                  - Қазақстан Республикасының
Қуандық Ахметұлы         Денсаулық сақтау, білім және спорт
вице-министрі
Мұсатаев               - Қазақстан Республикасының Табиғи
Мұрат Қабділжапарұлы     ресурстар және қоршаған ортаны
қорғау вице-министрі
Мұхамеджанов           - Қазақстан Республикасының Әділет
Бауыржан Әлімұлы         министрі
Отто                   - Қазақстан Республикасының Ішкі
Иван Иванович            істер вице-министрі
Раханов                - Қазақстан Республикасының
Мақсұтбек Смағұлұлы      Стратегиялық жоспарлау және
реформалар жөніндегі агенттігі
Стратегиялық жоспарлау және
үйлестіру департаментінің директоры
Қазақстан Республикасы
Президентінің
1999 жылғы 21 сәуірдегі
N 41 өкіміне N 3 қосымша
Экономикалық қауіпсіздік жөніндегі
ведомствоаралық комиссияның
Құрамы
Өтембаев                - Қазақстан Республикасының
Ердан Әбілқайырұлы        Стратегиялық жоспарлау және
реформалар жөніндегі
агенттігінің төрағасы,
комиссия төрағасы
Аханов                  - Қазақстан Республикасының
Серік Ахметжанұлы         Қаржы вице-министрі, комиссия
төрағасының орынбасары
Мұқанов                 - Қазақстан Республикасының
Мақсат Нұрдәулетұлы       Қауіпсіздік Кеңесі Талдау
орталығының сектор
меңгерушісі, комиссия хатшысы
Комиссия мүшелері:
Әшімбаев Мәулен         - Қазақстан Республикасының
Сағатқанұлы               Қауіпсіздік Кеңесі Талдау
орталығының жетекшісі
Бейсембетов             - Қазақстан Республикасы
Ескендір Қалыбекұлы       Ұлттық банкі төрағасының
орынбасары
Бектасов                - Қазақстан Республикасы
Әбен Ағыбайұлы            Мемлекеттік кіріс министрінің
орынбасары
Уаисов                  - Қазақстан Республикасының
Мерей Құрманұлы           Әділет вице-министрі
Досаев                  - Қазақстан Республикасының
Ерболат Асқарбекұлы       Энергетика, индустрия және
сауда вице-министрі
Дүтбаев                 - Қазақстан Республикасының
Нартай Нұртайұлы          Ұлттық қауіпсіздік комитеті
Төрағасының орынбасары
Ыдырысов                - Қазақстан Республикасының
Ерлан Әбілфайызұлы        Сыртқы істер вице-министрі
Кәрібжанов              - Қазақстан Республикасының
Қайрат Сәлімұлы           Көлік, коммуникациялар және
туризм вице-министрі
Нұрқиянов               - Қазақстан Республикасының
Төлеухан Мұратқанұлы      Ауыл шаруашылығы бірінші
вице-министрі
Ойнаров                 - Қазақстан Республикасының
Азамат Рысқұлұлы          Экономикалық жоспарлау
жөніндегі агенттігі төрағасының
орынбасары
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекова А.

О межведомственных комиссиях Совета Безопасности Республики Казахстан
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 21 апреля 1999 года № 41. Утратило силу - распоряжением Президента РК от 10 февраля 2000 г. N 120 ~N000120
В целях обеспечения деятельности Совета Безопасности Республики Казахстан:
1. Образовать по основным направлениям деятельности Совета Безопасности следующие межведомственные комиссии:
1) по вопросам внешней политики и обороны;
2) по вопросам внутренней безопасности;
3) по экономической безопасности;
4) по информационному обеспечению деятельности Совета Безопасности;
5) по управлению в кризисных ситуациях.
2. Утвердить состав межведомственных комиссий Совета Безопасности Республики Казахстан согласно приложениям № 1-5 (приложения № 4, № 5 - секретно).
3. Признать утратившими силу следующие распоряжения Президента Республики Казахстан:
от 11 февраля 1997 года № 3352 N973352_ "О межведомственных комиссиях Совета Безопасности Республики Казахстан";
от 25 февраля 1998 года за № 3856 N983856_ "О внесении изменений в состав межведоственных Комиссий Совета Безопасности Республики Казахстан".
Президент
Республики Казахстан
Приложение № 2
к распоряжению Президента
Республики Казахстан
от 21 апреля 1999 г. № 41
Состав
межведомственной комиссии
по вопросам внутренней безопасности
Сарсенбаев Алтынбек             - Министр культуры, информации и
Сарсенбаевич                      общественного согласия Республики Казахстан,
Председатель комиссии
Мусаев Альнур                   - первый заместитель Председателя Комитета
Альжапарович                      национальной безопасности Республики
Казахстан, заместитель Председателя
комиссии
Ашимбаев Маулен                 - руководитель Аналитического центра
Сагатканович                      Совета Безопасности Республики Казахстан,
секретарь комиссии
Члены комиссии:
Байжанов Улан                   - вице-Министр государственных доходов
Сапарович                         Республики Казахстан
Бижанов Ахан                    - заведующий Общественно-политическим отделом
Хусаинович                        Администрации Президента Республики
Казахстан
Ертысбаев Ермухамет             - директор Казахстанского института
Кабидинович                       стратегических исследований при
Президенте Республики Казахстан
Жумабеков Оналсын               - первый заместитель Генерального
Исламович                         прокурора Республики Казахстан
Карибжанов Хайрат               - вице-Министр транспорта, коммуникаций и
Салимович                         туризма Республики Казахстан
Лекер Куандык                   - вице-Министр здравоохраненения, образования
Ахметович                         и культуры Республики Казахстан
Мусатаев Мурат                  - вице-Министр природных ресурсов и
Хабдылжапарович                   охраны окружающей среды Республики
Казахстан
Мухамежданов Бауржан            - Министр юстиции Республики Казахстан
Алимович
Отто Иван Иванович              - вице-Министр внутренних дел
Республики Казахстан
Раханов Максутбек               - директор Департамента стратегического
Смагулович                        планирования и координации Агентства по
стратегическому планированию и реформам
Республики Казахстан
Приложение № 3
к распоряжению Президента
Республики Казахстан
от 21 апреля 1999 г. № 41
Состав
межведомственной комиссии
по экономической безопасности
Утембаев Ержан                  - Председатель Агентства Республики
Абулхаирович                      Казахстан по стратегическому планированию
и реформам, Председатель комиссии
Аханов Серик                    - вице-Министр финансов Республики Казахстан,
Ахмеджанович                      заместитель Председателя комиссии
Муханов Максат                  - заведующий сектором Аналитического центра
Нурдаулетович                     Совета Безопасности Республики Казахстан,
секретарь комиссии
Члены комиссии:
Ашимбаев Маулен                 - руководитель Аналитического центра
Сагатканович                      Совета Безопасности Республики Казахстан
Бейсембетов Искандер            - заместитель Председателя Национального
Калыбекович                       банка Республики Казахстан
Бектасов Абен                   - заместитель Министра государственных
Агыбаевич                         доходов Республики Казахстан
Ваисов Мерей Курманович         - вице-Министр юстиции Республики Казахстан
Досаев Ерболат                  - вице-Министр энергетики, индустриии и
Аскарбекович                      торговли Республики Казахстан
Дутбаев Нартай Нуртаевич        - заместитель Председателя Комитета
национальной безопасности
Республики Казахстан
Идрисов Ерлан                   - первый вице-Министр иностранных дел
Абильфаизович                     Республики Казахстан
Карибжанов Хайрат               - вице-Министр транспорта, коммуникаций и
Салимович                         туризма Республики Казахстан
Нуркиянов Толеухан              - первый вице-Министр сельского хозяйства
Муратканович                      Республики Казахстан
Ойнаров Азамат                  - заместитель Председателя Агентства
Рыскулович                        Республики Казахстан по экономическому
планированию