Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1998 жылғы 16 қыркүйектегi N 4071 өкiмiне өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің өкімі 1999 жылғы 4 маусым N 50
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң жанындағы Шетелдiк инвесторлар
кеңесiнiң құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1998 жылғы
16 қыркүйектегi N 4071
N984071_
өкiмiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
Қазақстан Республикасы Президентiнiң жанындағы Шетелдiк инвесторлар
кеңесiнiң құрамына:
Тоқаев Қасымжомарт Кемелұлы            Қазақстан Республикасы Премьер-
Министрiнiң орынбасары -
Қазақстан Республикасының Сыртқы
iстер министрi
Өтемұратов Болат Жәмитұлы              Қазақстан Республикасы Президентiнiң
көмекшiсi
Машкевич Александр Антонович           "Еуразия банкi" ЖАҚ Директорлар
кеңесiнiң төрағасы
Вим Хейзелбергс                        "Трактебель электрисити гэз
интернешнл" Бас атқарушы директоры
(келiсiм бойынша)
Азиз Аит-Саид                          "Тоталь" фирмасының вице-президенті
енгізілсін;
аталған құрамнан Бәйменов Әлихан Мұхамедияұлы, Дениэл Деру шығарылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Оқығандар:
Қасымбеков Б.А.
Икебаева Ә.Ж.

О внесении изменений в распоряжение Президента Республики Казахстан от 16 сентября 1998 года N 4071
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 4 июня 1999 года N 50
Внести в распоряжение Президента Республики Казахстан от 16 сентября
1998 года N 4071
N984071_
"О составе Совета иностранных инвесторов при
Президенте Республики Казахстан" следующие изменения:
ввести в состав Совета иностранных инвесторов при Президенте
Республики Казахстан:
Токаева Касымжомарта    - Заместителя Премьер-Министра Республики
Кемелевича                Казахстан - Министра иностранных дел
Республики Казахстан
Утемуратова Болата      - помощника Президента Республики
Джамитовича               Казахстан
Машкевича Александра    - председателя Совета директоров ЗАО
Антоновича                "Европейский банк"
Вима Хейзелбергса       - главного исполнительного директора
"Трактебель электрисити гэз интернешнл"
(по согласованию)
Азиз Аит-Саид           - вице-президента фирмы "Тоталь";
вывести из указанного состава Байменова Алихана Мухамедьевича,
Дениэла Деру.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Цай Л.Г.)