Республикалық ұлан күзететін мемлекеттік объектілер тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің өкімі 1999 жылғы 21 қыркүйек N 77 Күші жойылды - ҚР Президентінің 2002.10.18. N 352 өкімімен
1. Қоса беріліп отырған Республикалық ұлан күзететін мемлекеттік
объектілер тізбесі бекітілсін.
2. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
Қазақстан Республикасы Президентінің 1994 жылғы 10 қаңтардағы N 1497
өкімі;
Қазақстан Республикасы Президентінің 1994 жылғы 25 сәуірдегі N 1684
өкімі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қазақстан Республикасы Президентінің
1999 жылғы 21 қыркүйектегі
N 77 өкімімен
бекітілген
Республикалық ұлан күзететін мемлекеттік
объектілер тізбесі
_________________________________________________________________________
|р/с|   Объект атаулары   | Орналасуы |    Ведомостволық бағыныстылығы    |
| N |                     |           |                                   |
|___|_____________________|___________|___________________________________|
|1. |Президент сарайы     |  Астана   |"Қазақстан Республикасы            |
|   |                     |  қаласы   |Президентінің Әкімшілігі мен       |
|   |                     |           |Үкіметінің әкімшілік ғимараттарының|
|   |                     |           |дирекциясы" РМК                    |
|___|_____________________|___________|___________________________________|
|2. |Президент сарайы     |  Алматы   |"Қазақстан Республикасы            |
|   |                     |  қаласы   |Президентінің Әкімшілігі мен       |
|   |                     |           |Үкіметінің әкімшілік ғимараттарының|
|   |                     |           |дирекциясы" РМК                    |
|___|_____________________|___________|___________________________________|
|3. |"Қызылжар"           |  Астана   |"Мемлекеттік резиденцияларға       |
|   | резиденциясы        |  қаласы   |қызмет көрсету дирекциясы" РМК     |
|___|_____________________|___________|___________________________________|
|4. |"Қарасу"             | Бурабай   |"Мемлекеттік резиденцияларға       |
|   | резиденциясы        | қаласы    |қызмет көрсету дирекциясы" РМК     |
|___|_____________________|___________|___________________________________|
|5. |Астана қаласының     |  Астана   |Көлік, коммуникация және           |
|   |әуежайындағы         |  қаласы   |туризм министрлігі                 |
|   |литерлік рейстер     |           |                                   |
|   |әуе кемелерінің      |           |                                   |
|   |тұрағы               |           |                                   |
|___|_____________________|___________|___________________________________|
|6. |Алматы қаласының     |  Алматы   |Көлік, коммуникация және           |
|   |әуежайындағы         |  қаласы   |туризм министрлігі                 |
|   |литерлік рейстер     |           |                                   |
|   |әуе кемелерінің      |           |                                   |
|   |тұрағы               |           |                                   |
|_________________________________________________________________________|
7. Литерлік темір          Астана        "Қазақстан темір
жол составының          қаласы         жолы" РМК
тұрағы
8. "Тұрғын үй              Астана         "Қазақстан
кешені" рези.          қаласы         Республикасы
денциясы                              Президентінің Іс
Басқармасының
мемлекеттік
резиденциялар
дирекциясы" РМК
ЕСКЕРТУ. Қосымша 7,8-тармақтармен толықтырылды - ҚР Президентінің
2000.04.14. N 132 өкімімен.
N000132_
Оқығандар:
Қасымбеков Б.А.
Кобдалиева Н.М.

Об утверждении Перечня государственных объектов, охраняемых Республиканской гвардией
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 21 сентября 1999 года № 77. Утратило силу - распоряжением Президента РК от 18 октября 2002 г. N 352
1. Утвердить прилагаемый Перечень государственных объектов,
охраняемых Республиканской гвардией.
2. Признать утратившими силу:
распоряжение Президента Республики Казахстан от 10 января 1994 года
№ 1497;
распоряжение Президента Республики Казахстан от 25 апреля 1994 года
№ 1684.
Президент
Республики Казахстан
Утвержден
распоряжением Президента
Республики Казахстан
от 21 сентября 1999 года № 77
Перечень государственных объектов, охраняемых
Республиканской гвардией
______________________________________________________________________
№ п/п|  Название объекта | Дислокация |       Принадлежность          |
_____|___________________|____________|_______________________________|
1. | Дворец Президента |  г. Астана |РГП "Дирекция административных |
|                   |            |зданий Администрации Президента|
|                   |            |и Правительства Республики     |
|                   |            |Казахстан"                     |
______|___________________|____________|_______________________________|
2. | Дворец Президента |  г. Алматы |РГП "Дирекция административных |
|                   |            |зданий Администрации Президента|
|                   |            |и Правительства Республики     |
|                   |            |Казахстан"                     |
______|___________________|____________|_______________________________|
3. | Резиденция        |  г. Астана |РГП "Дирекция по обслуживанию  |
|"Кызылжар"         |            |государственных резиденций"    |
______|___________________|____________|_______________________________|
4. | Резиденция        | г. Бурабай |РГП "Дирекция по обслуживанию  |
| "Карасу"          |            |государственных резиденций"    |
______|___________________|____________|_______________________________|
5. | Стоянка воздушных |  г. Астана |Министерство транспорта,       |
| судов литерных    |            |коммуникаций и туризма         |
| рейсов            |            |                               |
______|___________________|____________|_______________________________|
6. | Стоянка воздушных |  г. Алматы |Министерство транспорта,       |
| судов литерных    |            |коммуникаций и туризма         |
| рейсов            |            |                               |
______|___________________|____________|_______________________________|