Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 23 ақпандағы N 157 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 2000 жылғы 3 қаңтар N 4
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылға арналған заң
жобалары жұмысының жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999
жылғы 23 ақпандағы N 157
P990157_
қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің
1999 жылға арналған заң жобалары жұмысының жоспарында:
реттік нөмірі 574-жол алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 февраля 1999 года N 157
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 января 2000 года N 4
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 февраля 1999 года N 157 P990157_ "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 1999 год" следующее изменение:
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 1999 год, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 54, исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)