Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 6 мамырдағы N 534 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 2000 жылғы 5 қаңтар N 13
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің кейбір мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 6 мамырдағы N 534 P990534_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 17, 179-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымша қоса беріліп отырған қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 2000 жылғы
5 қаңтардағы
N 13 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 1999 жылғы
6 мамырдағы
N 534 қаулысына қосымша
Мемлекеттік мекемелер етіп қайта құру жолымен
қайта ұйымдастырылатын мекемелердің
Тізбесі
1. Ақмола облыстық қазынашылық басқармасы
2. Ақкөл аудандық қазынашылық бөлімі
3. Аршалы аудандық қазынашылық бөлімі
4. Астрахан аудандық қазынашылық бөлімі
5. Атбасар аудандық қазынашылық бөлімі
6. Бұланды аудандық қазынашылық бөлімі
7. Зеренді аудандық қазынашылық бөлімі
8. Еңбекшілдер аудандық қазынашылық бөлімі
9. Ерейментау аудандық қазынашылық бөлімі
10. Егіндікөл аудандық қазынашылық бөлімі
11. Есіл аудандық қазынашылық бөлімі
12. Жақсы аудандық қазынашылық бөлімі
13. Жарқайың аудандық қазынашылық бөлімі
14. Қорғалжын аудандық қазынашылық бөлімі
15. Сандықтау аудандық қазынашылық бөлімі
16. Степногор қалалық аудандық қазынашылық бөлімі
17. Шортанды аудандық қазынашылық бөлімі
18. Щучинск аудандық қазынашылық бөлімі
19. Целиноград аудандық қазынашылық бөлімі
20. Ақтөбе облыстық қазынашылық басқармасы
21. Алға аудандық қазынашылық бөлімі
22. Әйтеке би аудандық қазынашылық бөлімі
23. Байғанин аудандық қазынашылық бөлімі
24. Ырғыз аудандық қазынашылық бөлімі
25. Қарғалы аудандық қазынашылық бөлімі
26. Мұғаджар аудандық қазынашылық бөлімі
27. Мәртүк аудандық қазынашылық бөлімі
28. Теміртау аудандық қазынашылық бөлімі
29. Ойыл аудандық қазынашылық бөлімі
30. Хромтау аудандық қазынашылық бөлімі
31. Хобда аудандық қазынашылық бөлімі
32. Шалқар аудандық қазынашылық бөлімі
33. Алматы облыстық қазынашылық басқармасы
34. Алакөл аудандық қазынашылық бөлімі
35. Ақсу аудандық қазынашылық бөлімі
36. Балқаш аудандық қазынашылық бөлімі
37. Еңбекшіқазақ аудандық қазынашылық бөлімі

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 мая 1999 года N 534
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 января 2000 года N 13
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 мая 1999 года N 534 P990534_ "Некоторые вопросы Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 17, ст.179) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в редакции, согласно приложению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 5 января 2000 года N 13
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 6 мая 1999 года N 534
Перечень
учреждений, реорганизуемых путем преобразования
в государственные учреждения
1. Акмолинское областное управление казначейства
2. Аккольский районный отдел казначейства
3. Аршалынский районный отдел казначейства
4. Астраханский районный отдел казначейства
5. Атбасарский районный отдел казначейства
6. Буландинский районный отдел казначейства
7. Зерендинский районный отдел казначейства
8. Енбекшильдерский районный отдел казначейства
9. Ерейментауский районный отдел казначейства
10. Егиндыкольский районный отдел казначейства
11. Есильский районный отдел казначейства
12. Жаксинский районный отдел казначейства
13. Жаркаинский районный отдел казначейства
14. Коргалжинский районный отдел казначейства
15. Сандыктауский районный отдел казначейства
16. Степногорский городской отдел казначейства
17. Шортандинский районный отдел казначейства
18. Щучинский районный отдел казначейства
19. Целиноградский районный отдел казначейства
20. Актюбинское областное управление казначейства
21. Алгинский районный отдел казначейства
22. Айтекебийский районный отдел казначейства
23. Байганинский районный отдел казначейства
24. Иргизский районный отдел казначейства
25. Каргалинский районный отдел казначейства
26. Мугаджарский районный отдел казначейства
27. Мартукский районный отдел казначейства
28. Темирский районный отдел казначейства
29. Уилский районный отдел казначейства
30. Хромтауский районный отдел казначейства
31. Хобдинский районный отдел казначейства
32. Шалкарский районный отдел казначейства
33. Алматинское областное управление казначейства
34. Алакольский районный отдел казначейства
35. Аксуский районный отдел казначейства
36. Балхашский районный отдел казначейства
37. Енбекшиказахский районный отдел казначейства

38. Жамбыл аудандық қазынашылық бөлімі
39. Іле аудандық қазынашылық бөлімі
40. Қарасай аудандық қазынашылық бөлімі
41. Қапшағай қалалық қазынашылық бөлімі
42. Қаратал аудандық қазынашылық бөлімі
43. Кербұлақ аудандық қазынашылық бөлімі
44. Көксу аудандық қазынашылық бөлімі
45. Панфилов аудандық қазынашылық бөлімі
46. Райымбек аудандық қазынашылық бөлімі
47. Сарқанд аудандық қазынашылық бөлімі
48. Талғар аудандық қазынашылық бөлімі
49. Талдықорған аудандық қазынашылық бөлімі
50. Талдықорған қалалық қазынашылық бөлімі
51. Текелі аудандық қазынашылық бөлімі
52. Ұйғыр аудандық қазынашылық бөлімі
53. Атырау облыстық қазынашылық басқармасы
54. Жылыой аудандық қазынашылық бөлімі
55. Индер аудандық қазынашылық бөлімі
56. Исатай аудандық қазынашылық бөлімі
57. Қызылқоға аудандық қазынашылық бөлімі
58. Құрманғазы аудандық қазынашылық бөлімі
59. Мақат аудандық, қазынашылық бөлiмi
60. Махамбет аудандық қазынашылық бөлімі
61. Шығыс Қазақстан облыстық қазынашылық басқармасы
62. Абай аудандық қазынашылық бөлімі
63. Аягөз қалалық қазынашылық бөлімі
64. Бесқарағай аудандық қазынашылық бөлімі
65. Бородулиха аудандық қазынашылық бөлімі
66. Глубоков аудандық қазынашылық бөлімі
67. Жарма аудандық қазынашылық бөлімі
68. Зайсан аудандық қазынашылық бөлімі
69. Зыряновск қалалық қазынашылық бөлімі
70. Катон-Қарағай аудандық қазынашылық бөлімі
71. Көкпекті аудандық қазынашылық бөлімі
72. Курчатов қалалық қазынашылық бөлімі
73. Күршім аудандық қазынашылық бөлімі
74. Лениногорск аудандық қазынашылық бөлімі
75. Семей қалалық қазынашылық бөлімі
76. Тарбағатай аудандық қазынашылық бөлімі
77. Үржар аудандық қазынашылық бөлімі
78. Ұлан аудандық қазынашылық бөлімі
79. Шемонаиха аудандық қазынашылық бөлімі
80. Жамбыл облыстық қазынашылық бөлімі
81. Байзақ аудандық қазынашылық бөлімі
82. Жамбыл аудандық қазынашылық бөлімі
83. Жуалы аудандық қазынашылық бөлімі
84. Қордай аудандық қазынашылық бөлімі
85. Тұрар Рысқұлов ауданының қазынашылық бөлімі
86. Мерке аудандық қазынашылық бөлімі
87. Мойынқұм аудандық қазынашылық бөлімі
88. Сарысу аудандық қазынашылық бөлімі
89. Талас аудандық қазынашылық бөлімі
90. Шу аудандық қазынашылық бөлімі
91. Батыс Қазақстан облыстық қазынашылық басқармасы
92. Ақжайық аудандық қазынашылық бөлімі
93. Бөрлі аудандық қазынашылық бөлімі
94. Жаңақала аудандық қазынашылық бөлімі

38. Жамбылский районный отдел казначейства
39. Илийский районный отдел казначейства
40. Карасайский районный отдел казначейства
41. Капшагайский городской отдел казначейства
42. Каратальский районный отдел казначейства
43. Кербулакский районный отдел казначейства
44. Коксуский районный отдел казначейства
45. Панфиловский районный отдел казначейства
46. Райымбекский районный отдел казначейства
47. Саркандский районный отдел казначейства
48. Талгарский районный отдел казначейства
49. Талдыкорганский районный отдел казначейства
50. Талдыкорганский городской отдел казначейства
51. Текелийский городской отдел казначейства
52. Уйгурский районный отдел казначейства
53. Атырауское областное управление казначейства
54. Жылыойский районный отдел казначейства
55. Индерский районный отдел казначейства
56. Исатайский районный отдел казначейства
57. Кзылкогинский районный отдел казначейства
58. Курмангазинский районный отдел казначейства
59. Макатский районный отдел казначейства
60. Махамбетский районный отдел казначейства
61. Восточно-Казахстанское областное управление казначейства
62. Абайский районный отдел казначейства
63. Аягузский городской отдел казначейства
64. Бескарагайский районный отдел казначейства
65. Бородулихинский районный отдел казначейства
66. Глубоковский районный отдел казначейства
67. Жарминский районный отдел казначейства
68. 3айсанский районный отдел казначейства
69. 3ыряновский городской отдел казначейства
70. Катон-Карагайский районный отдел казначейства
71. Кокпектинский районный отдел казначейства
72. Курчатовский городской отдел казначейства
73. Курчумский районный отдел казначейства
74. Лениногорский районный отдел казначейства
75. Семипалатинский городской отдел казначейства
76. Тарбагатайский районный отдел казначейства
77. УрджарскиЙ районный отдел казначейства
78. Уланский районный отдел казначейства
79. Шемонаихинский районный отдел казначейства
80. Жамбылское областное управление казначейства
81. Байзакский районный отдел казначейства
82. Жамбылский районный отдел казначейства
83. Жуалынский районный отдел казначейства
84. Кордайский районный отдел казначейства
85. Отдел казначейства района Турара Рыскулова
86. Меркенский районный отдел казначейства
87. Мойынкумский районный отдел казначейства
88. Сарысуский районный отдел казначейства
89. Таласский районный отдел казначейства
90. Шуский районный отдел казначейства
91. Западно-Казахстанское областное управление казначейства
92. Акжаикский районный отдел казначейства
93. Бурлинский районный отдел казначейства
94. Жангалинский районный отдел казначейства

95. Жәнібек аудандық қазынашылық бөлімі
96. Зеленов аудандық қазынашылық бөлімі
97. Қаратөбе аудандық қазынашылық бөлімі
98. Қазталов аудандық қазынашылық бөлімі
99. Сырым аудандық қазынашылық бөлімі
100. Тасқала аудандық қазынашылық бөлімі
101. Теректі аудандық қазынашылық бөлімі
102. Орда аудандық қазынашылық бөлімі
103. Шыңғырлау аудандық қазынашылық бөлімі
104. Қарағанды облыстық қазынашылық басқармасы
105. Абай аудандық қазынашылық бөлімі
106. Ақтоғай аудандық қазынашылық бөлімі
107. Балқаш қалалық қазынашылық бөлімі
108. Бұхар жырау аудандық қазынашылық бөлімі
109. Жаңаарқа аудандық қазынашылық бөлімі
110. Жезқазған қалалық қазынашылық бөлімі
111. Қарқаралы аудандық қазынашылық бөлімі
112. Қаражал қалалық қазынашылық бөлімі
113. Нұра аудандық қазынашылық бөлімі
114. Осакаров аудандық қазынашылық бөлімі
115. Октябрь аудандық қазынашылық бөлімі
116. Приозерск қалалық қазынашылық бөлімі
117. Саран қалалық қазынашылық бөлімі
118. Теміртау қалалық қазынашылық бөлімі
119. Ұлытау аудандық қазынашылық бөлімі
120. Шахтинск қалалық қазынашылық бөлімі
121. Шет аудандық қазынашылық бөлімі
122. Қызылорда облыстық қазынашылық бөлімі
123. Арал аудандық қазынашылық бөлімі
124. Байқоңыр қалалық қазынашылық бөлімі
125. Жалағаш аудандық қазынашылық бөлімі
126. Жаңақорған аудандық қазынашылық бөлімі
127. Қазалы аудандық қазынашылық бөлімі
128. Қармақшы аудандық қазынашылық бөлімі
129. Сырдария аудандық қазынашылық бөлімі
130. Шиелі аудандық қазынашылық бөлімі
131. Қостанай облыстық қазынашылық басқармасы
132. Алтынсарин аудандық қазынашылық бөлімі
133. Амангелді аудандық қазынашылық бөлімі
134. Арқалық қалалық қазынашылық бөлімі
135. Әулиекөл аудандық қазынашылық бөлімі
136. Денисов аудандық қазынашылық бөлімі
137. Жангелдин аудандық қазынашылық бөлімі
138. Жітіқара аудандық қазынашылық бөлімі
139. Қамысты аудандық қазынашылық бөлімі
140. Қарабалық аудандық қазынашылық бөлімі
141. Қарасу аудандық қазынашылық бөлімі
142. Қостанай аудандық қазынашылық бөлімі
143. Лисаковск қалалық қазынашылық бөлімі
144. Меңдіқара аудандық қазынашылық бөлімі
145. Наурызым аудандық қазынашылық бөлімі
146. Рудный қалалық қазынашылық бөлімі
147. Сарыкөл аудандық қазынашылық бөлімі
148. Таранов аудандық қазынашылық бөлімі
149. Ұзынкөл аудандық қазынашылық бөлімі
150. Федоровск аудандық қазынашылық бөлімі

95. Жаныбекский районный отдел казначейства
96. 3еленовский районный отдел казначейства
97. Каратобинский районный отдел казначейства
98. Казталовский районный отдел казначейства
99. Сырымский районный отдел казначейства
100. Таскалинский районный отдел казначейства
101. Теректинский районный отдел казначейства
102. Урдинский районный отдел казначейства
103. Чингирлауский районный отдел казначейства
104. Карагандинское областное управление казначейства
105. Абайский районный отдел казначейства
106. Актогайский районный отдел казначейства
107. Балхашский городской отдел казначейства
108. Бухар-Жирауский районный отдел казначейства
109. Жанааркинский районный отдел-казначейства
110. Жезказганский городской отдел казначейства
111. Каркаралинский районный отдел казначейства
112. Каражалский городской отдел казначейства
113. Нуринский районный отдел казначейства
114. Осакаровский районный отдел казначейства
115. Октябрьский районный отдел казначейства
116. Приозерский городской отдел казначейства
117. Саранский городской отдел казначейства
118. Темиртауский городской отдел казначейства
119. Улытауский районный отдел казначейства
120. Шахтинский городской отдел казначейства
121. Шетский районный отдел казначейства
122. Кызылординское областное управление казначейства
123. Аральский районный отдел казначейства
124. Байконырский городской отдел казначейства
125. Жалагашский районный отдел казначейства
126. Жанакорганский районный отдел казначейства
127. Казалинский районный отдел казначейства
128. Кармакшинский районный отдел казначейства
129. Сырдарьинский районный отдел казначейства
130. Шиелийский районный отдел казначейства
131. Костанайское областное управление казначейства
132. Алтынсаринский районный отдел казначейства
133. Амангельдинский районный отдел казначейства
134. Аркалыкский городской отдел казначейства
135. Аулиекольский районный отдел казначейства
136. Денисовский районный отдел казначейства
137. Жангельдинский районный отдел казначейства
138. Житикаринский районный отдел казначейства
139. Камыстинский районный отдел казначейства
140. Карабалыкский районный отдел казначейства
141. Карасуский районный отдел казначейства
142. Костанайский районный отдел казначейства
143. Лисаковский городской отдел казначейства
144. Мендыгаринский районный отдел казначейства
145. Наурзумский районный отдел казначейства
146. Рудный городской отдел казначейства
147. Сарыкольский районный отдел казначейства
148. Тарановский районный отдел казначейства
149. Узынкольский районный отдел казначейства
150. Федоровский районный отдел казначейства

151. Маңғыстау облыстық қазынашылық басқармасы
152. Бейнеу аудандық қазынашылық бөлімі
153. Жаңаөзен қалалық қазынашылық бөлімі
154. Қарақия аудандық қазынашылық бөлімі
155. Маңғыстау аудандық қазынашылық бөлімі
156. Түпқараған аудандық қазынашылық бөлімі
157. Павлодар облыстық қазынашылық басқармасы
158. Ақсу қалалық қазынашылық бөлімі
159. Ақтоғай аудандық қазынашылық бөлімі
160. Баянауыл аудандық қазынашылық бөлімі
161. Железинка аудандық қазынашылық бөлімі
162. Ертіс аудандық қазынашылық бөлімі
163. Қашыр аудандық қазынашылық бөлімі
164. Лебяжі аудандық қазынашылық бөлімі
165. Май аудандық қазынашылық бөлімі
166. Павлодар аудандық қазынашылық бөлімі
167. Успенск аудандық қазынашылық бөлімі
168. Шарбақты аудандық қазынашылық бөлімі
169. Екібастұз қалалық қазынашылық бөлімі
170. Солтүстік Қазақстан облыстық қазынашылық басқармасы
171. Ақжар аудандық қазынашылық бөлімі
172. Айыртау аудандық қазынашылық бөлімі
173. Булаев аудандық қазынашылық бөлімі
174. Есіл аудандық қазынашылық бөлімі
175. Жамбыл аудандық қазынашылық бөлімі
176. Қызылжар аудандық қазынашылық бөлімі
177. Мамлют аудандық қазынашылық бөлімі
178. Сергеев аудандық қазынашылық бөлімі
179. Тимирязев аудандық қазынашылық бөлімі
180. Тайынша аудандық қазынашылық бөлімі
181. Уәлиханов аудандық қазынашылық бөлімі
182. Целинный аудандық қазынашылық бөлімі
183. Оңтүстік Қазақстан облыстық қазынашылық басқармасы
184. Арыс қалалық қазынашылық бөлімі
185. Бәйдібек аудандық қазынашылық бөлімі
186. Қазығұрт аудандық қазынашылық бөлімі
187. Кентау қалалық қазынашылық бөлімі
188. Мақтаарал аудандық қазынашылық бөлімі
189. Ордабасы аудандық қазынашылық бөлімі
190. Отырар аудандық қазынашылық бөлімі
191. Сайрам аудандық қазынашылық бөлімі
192. Сарыағаш аудандық қазынашылық бөлімі
193. Созақ аудандық қазынашылық бөлімі
194. Төле би аудандық қазынашылық бөлімі
195. Түркістан қалалық қазынашылық бөлімі
196. Түлкібас аудандық қазынашылық бөлімі
197. Шардара аудандық қазынашылық бөлімі
198. Алматы қаласының қазынашылық басқармасы
199. Алмалы аудандық қазынашылық бөлімі
200. Бостандық аудандық қазынашылық бөлімі
201. Түрксиб аудандық қазынашылық бөлімі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

151. Мангистауское областное управление казначейства
152. Бейнеуский районный отдел казначейства
153. Жана-Озенский городской отдел казначейства
154. Каракиянский районный отдел казначейства
155. Мангистауский районный отдел казначейства
156. Тупкараганский районный отдел казначейства
157. Павлодарское областное управление казначейства
158. Аксуский городской отдел казначейства
159. Актогайский районный отдел казначейства
160. Баянаульский районный отдел казначейства
161. Железинский районный отдел казначейства
162. Иртышский районный отдел казначейства
163. Качирский районный отдел казначейства
164. Лебяжинский районный отдел казначейства
165. Майский районный отдел казначейства
166. Павлодарский районный отдел казначейства
167. Успенский районный отдел казначейства
168. Щербактинский районный отдел казначейства
169. Экибастузский городской отдел казначейства
170. Северо-Казахстанское областное управление казначейства
171. Акжарский районный отдел казначейства
172. Айыртауский районный отдел казначейства
173. Булаевский районный отдел казначейства
174. Есильский районный отдел казначейства
175. Жамбылский районный отдел казначейства
176. Кызылжарский районный отдел казначейства
177. Мамлютский районный отдел казначейства
178. Сергеевский районный отдел казначейства
179. Тимирязевский районный отдел казначейства
180. Тайыншинский районный отдел казначейства
181. Уалихановский районный отдел казначейства
182. Целинный районный отдел казначейства
183. Южно-Казахстанское областное управление казначейства
184. Арысский городской отдел казначейства
185. Байдибекский районный отдел казначейства
186. Казыгуртский районный отдел казначейства
187. Кентауский городской отдел казначейства
188. Мактааральский районный отдел казначейства
189. Ордабасынский районный отдел казначейства
190. Отрарский районный отдел казначейства
191. Сайрамский районный отдел казначейства
192. Сарыагашский районный отдел казначейства
193. Созакский районный отдел казначейства
194. Толебийский районный отдел казначейства
195. Туркестанский городской отдел казначейства
196. Тюлькубасский районный отдел казначейства
197. Шардаринский районный отдел казначейства
198. Управление казначейства города Алматы
199. Алмалинский районный отдел казначейства
200. Бостандыкский районный отдел казначейства
201. Турксибский районный отдел казначейства
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)