Қазақстан Республикасы бойынша бар жерлер мен олардың пайдаланылуы туралы 1999 жылғы жиынтық есептi бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 27 қаңтар N 133
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қоса берiлiп отырған Қазақстан Республикасы бойынша бар жерлер мен олардың пайдаланылуы туралы 1999 жылғы 1 қарашадағы жағдай бойынша жиынтық есеп бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi
агенттiгi облыстардың әкiмдерiмен бiрлесiп Қазақстан Республикасы
Президентiнiң "Жер туралы" заң күшi бар
U952717_
Жарлығының негiзiнде
жерлердi ұтымды пайдалану, топырақтың құнарлылығын арттыру, басқа да
табиғатты қорғау шараларымен кешендi түрде жер ресурстарын қорғау
жөнiндегi тиiстi аумақтық бағдарламаларды әзiрлеудi, сондай-ақ олардың
орындалуын қамтамасыз етсiн.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрінің
бірінші орынбасары
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

Об утверждении сводного отчета о наличии и использовании земель по Республике Казахстан за 1999 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 января 2000 года N 133
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемый сводный отчет о наличии и использовании земель по Республике Казахстан на 1 ноября 1999 года.
2. Агентству Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами совместно с акимами областей обеспечить разработку на основе Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, U952717_ "О земле" соответствующих региональных программ по рациональному использованию
земель, повышению плодородия почв, охране земельных ресурсов в комплексе с
другими природоохранными мероприятиями, а также их выполнение.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Первый Заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан
(Специалист: Умбетова А.М.)