Құзыретті органның 2000 жылы инвестициялық бағдарламалардың ашық конкурсына қоюына жататын Қазақстан Республикасының қатты пайдалы қазбалар мен көмірсутегі шикізаты бойынша жер қойнауы учаскелерінің (блоктарының) тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 7 ақпан N 183
Қазақстан Республикасы Президентінің "Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" 1996 жылғы 27 қаңтардағы N 2828 U962828_ заң күші бар Жарлығының 7-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Құзыретті органның 2000 жылы инвестициялық бағдарламалардың ашық конкурсына қоюына жататын Қазақстан Республикасының қатты пайдалы қазбалар мен көмірсутегі шикізаты бойынша жер қойнауы учаскелерінің (блоктарының) тізбесі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасының Инвестициялар жөніндегі агенттігі қоса
беріліп отырған Тізбеге сәйкес жер қойнауы учаскелері (блоктары) бойынша
барлауға, өндіруге және қоса атқарылатын барлау мен өндіруге жер қойнауын
пайдалану құқығын алуға арналған инвестициялық бағдарламалардың ашық
конкурсын өткізуді ұйымдастырсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2000 жылғы 7 ақпандағы
N 183 қаулысымен
бекітілген
Құзыретті органның 2000 жылы инвестициялық бағдарламалардың конкурсына
қоюына жататын қатты пайдалы қазбалар мен көмірсутегі шикізаты бойынша
Қазақстан Республикасының жер қойнауы учаскелерінің (блоктарының) тізбесі
Көмірсутегі шикізатын барлау
---------------------------------------------------------------------------
р/с         Жер қойнауын пайдалану объектісінің атауы          Облыс
N
---------------------------------------------------------------------------
1                              2                                3
---------------------------------------------------------------------------
1     ХХУIII-37-А, В, D (ішінара), Е, F (ішінара) блогі     Қарағанды,
Қызылорда
---------------------------------------------------------------------------
2     Приаральская алаңы ХХУII-30, 31, 32, 33;              Қызылорда
ХХУIII-30-А, В, С, D (ішінара), Е (ішінара), Ғ;
ХХУIII-31, 32, 33;
ХХIХ-30-А (ішінара), В (ішінара), С, D, Е, Ғ;
ХХIХ-31, 32, 33-А, В, С, D, Е (ішінара), Ғ (ішінара);
ХХХ-30, 31, 32, 33-А, В (ішінара), С (ішінара), D, Е, Ғ
(ішінара);
ХХХI-30, 31, 32, 33-А, В, С (ішінара), D, Е, Ғ; ХХХ-34, 35;
ХХХI-34, 35 блоктары шегінде
---------------------------------------------------------------------------
3     Теңіз ойпаты                                          Ақмола
ХУI-48-А(ішінара),В(ішінара),С(ішінара),D(ішінара),   Қарағанды
Е,Ғ, 49-А(ішінара),В(ішінара),С(ішінара),D,Е,Ғ, 50-
А(ішінара),В(ішінара),D,Е(ішінара);
ХУII-48-А(ішінара),В,С,D(ішінара),Е(ішінара), Ғ
(ішінара), 49-А,В,С,D(ішінара),Е(ішінара),Ғ(ішінара),
50-А,В(ішінара),D(ішінара),Е(ішінара)
блоктарында
---------------------------------------------------------------------------
4     Новонеженская құрылымы                                Қостанай
Х-36(ішінара)
---------------------------------------------------------------------------

Об утверждении Перечня участков недр (блоков) Республики Казахстан по твердым полезным ископаемым и углеводородному сырью, подлежащих выставлению на открытый конкурс инвестиционных программ Компетентным органом в 2000 году
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 февраля 2000 года N 183
В соответствии со статьей 7 Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, от 27 января 1996 года N 2828 U962828_ "О недрах и недропользовании" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемый Перечень участков недр (блоков) Республики Казахстан по твердым полезным ископаемым и углеводородному сырью, подлежащих выставлению на открытый конкурс инвестиционных программ Компетентным органом в 2000 году.
2. Агентству Республики Казахстан по инвестициям организовать
проведение открытого конкурса инвестиционных программ на получение права
недропользования на разведку, добычу и совмещенную разведку и добычу по
участкам недр (блоков) согласно прилагаемому Перечню.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 7 февраля 2000 года N 183
Перечень участков недр (блоков) Республики Казахстан
по твердым полезным ископаемым и углеводородному сырью, подлежащих
выставлению на открытый конкурс инвестиционных программ
Компетентным органом в 2000 году
<*>
Сноска. В Перечень внесены изменения - постановлением Правительства
РК от 28 февраля 2000 г. N 313
P000313_
; от 7 апреля 2000 г. N 531
P000531_
; от 7 июня 2000 года N 865
Р000865_
, от 18 сентября 2000 года
N 1409
P001409_
; от 28 августа 2001 г. N 1113
Р011113_
.
Разведка углеводородного сырья
___________________________________________________________________________
N !Наименование объекта недропользования         !        Область        !
п/п!                                              !                       !
--------------------------------------------------------------------------!
1 !                    2                         !            3          !
--------------------------------------------------------------------------!
1  Блок ХХVIII-37-А, В, D (частично), E (частично) Карагандинская,
F (частично)                                    Кызылординская
--------------------------------------------------------------------------
2  Площадь Приаральская в пределах блоков ХХVII-30,Кызылординская
31,32,33;
XXVIII-30- А,В,С,D (частично), E (частично),
F;
ХХVIII-31,32,33;
ХХIХ-30-А (частично), В (частично), С,D,Е,F;
ХХIХ-31,32,33-А,В,С,D,Е (частично), F (частично);
ХХХ-30,31,32,33-А,В (частично), С (частично),
D,Е,F (частично);
ХХХI-30,31,32,33-А,В,С (частично), D,Е,F;
ХХХ-34,35; ХХХI-34,35
--------------------------------------------------------------------------
3  Тенизская впадина на блоках                       Акмолинская,
ХVI-48-А (частично), В (частично), С (частично),  Карагандинская
D (частично), Е,F, 49-А (частично), В (частично),
С (частично), D,Е,F, 50-А (частично),
В (частично), D,Е (частично);
ХVII-48-А (частично), В,С,D (частично),
Е (частично), F (частично), 49-А,В,С,D (частично),
Е (частично), F (частично), 50-А,В (частично),
D (частично), Е (частично)
-------------------------------------------------------------------------
4  Новонеженская структура                            Костанайская
Х-36 (частично)
-------------------------------------------------------------------------

4-1  XXXVIII - 45, 46; XXXIX - 46 блоктары      Оңтүстік Қазақстан
---------------------------------------------------------------------------
4-2  XL - 42; XLI - 42, 43 блоктары             Оңтүстік Қазақстан
---------------------------------------------------------------------------
4-3  XV - 44, 45, 46; XVI - 43, 44 блоктары     Ақмола, Қостанай,
Қарағанды
---------------------------------------------------------------------------
4-4  XIII - 43, 44; XIV - 42, 43, 44 блоктары   Ақмола
---------------------------------------------------------------------------
4-5  IX - 35, 36, 37, 38;
X - 35, 36, 37, 38 блоктары                Қостанай
---------------------------------------------------------------------------
4-6  XIII - 14, 15; XIV - 13, 14, 15 блоктары   Батыс Қазақстан
---------------------------------------------------------------------------
4-7  IX - 55; IX - 56; IX - 57, 58;             Ақмола, Павлодар,
X - 55, 56, 57, 58 блоктары                Көкшетау
---------------------------------------------------------------------------
4-8  XI - 59, 60, 61; XII - 59, 60, 61 блоктары Павлодар
4-9  XVI - 15, 16; XVII - 15, 16;               Батыс Қазақстан,
XVIII - 15 блоктары                        Ақтөбе
---------------------------------------------------------------------------
4-10 XXI - 1 - B (ішінара),                     Батыс Қазақстан
С, D (ішінара), E (ішінара), F;
XXI - 2, 3, 4, 5, 6; XXII - 1 - A
(ішінара), В, С; XXII - 2 - А, В, С;
XXII - 3 - А, В, С; XXII - 4 - А, В, С, F;
XXII - 5; XXII - 6 блоктары
---------------------------------------------------------------------------
4-11 XXII - 13 - С, F; XXII - 14 - A            Атырау
(ішінара), D (ішінара); XXIII -
13 - C блоктарындағы Айыртау учаскесі
---------------------------------------------------------------------------
4-12 XXII - 7, 8; XXIV - 7, 8; XXV - 7, 8       Атырау
блоктарындағы Қарабас учаскесі
---------------------------------------------------------------------------
4-13 XXVIII - 17 - D (ішінара), E (ішінара),    Атырау, Маңғыстау
F (ішінара); XXIX - 16 - C (ішінара),
E (ішінара), F (ішінара); XXIX - 17;
XXX - 16 - A (ішінара), В, С, D, Е, F;
XXX - 17; XXXI - 16 - A (ішінара),
B (ішінара), С; XXXI - 17 - А, В, C
блоктарындағы Шығыс учаскесі
(Оңтүстік Ембі блоктары)
---------------------------------------------------------------------------
4-14 XX - 7, 8; XXI - 7, 8; XXII - 7, 8         Батыс Қазақстан
блоктары
---------------------------------------------------------------------------
4-15 XXXV - 66 - F; XXXV - 67 - D, Е, F;        Алматы
XXXV - 68 - D, Е; XXXVI - 66 - С;
XXXVI - 67 - А, В, С, F; XXXVI - 68 -
А, В, D, E блоктарында Жаркент
депрессиясының шегіндегі алаңы
---------------------------------------------------------------------------
4-16 XXXII - 40 - А, В, С, D, Е, F;             Қызылорда
XXXIII - 40 A (ішінара), B (ішінара),
C (ішінара); XXXIII - 41 - А
(ішінара), В (ішінара), С (ішінара),
Е (ішінара) блоктары
---------------------------------------------------------------------------
4-17 Айыртау II                                 Атырау
---------------------------------------------------------------------------
4-18 XXVIII - 36 - С, F; XXVIII                 Қызылорда
- 37 - D; XXX - 38 - D, Е, F; XXX -
39 - D, Е, F; XXX - 40 - D; XXXI -
38 - В, С; XXX - 39 - А, B блоктары
---------------------------------------------------------------------------
4-19 XXI - F (ішінара), XXII - 22 -             Ақтөбе
D (ішінара), E (ішінара), F;
XXI - 23 - В, С, D, Е, F (ішінара);
XX - 21 - B (ішінара), C (ішінара),
E (ішінара), F (ішінара); XX - 22 -
A (ішінара), B (ішінара), C (ішінара),
D (ішінара), E (ішінара), F (ішінара);
XX - 23 - A (ішінара), B (ішінара),
C (ішінара), D (ішінара), E (ішінара)
---------------------------------------------------------------------------
4-20 XXIV - 16 - A (ішінара), B (ішінара)       Атырау
блоктарындағы Кемеркөл
---------------------------------------------------------------------------
4-21 XXVII - 18 - D, Е, F (ішінара);            Ақтөбе
XXVII - 19 - D (ішінара), E (ішінара),
F (ішінара); XXVII - 20 - B (ішінара),
C (ішінара), D (ішінара), Е, F;
XXVIII - 18 - А, В, С, Е, F;
XXVIII - 19 - А, B (ішінара), C (ішінара),
D (ішінара), Е, F; XXVIII - 20 - А, В, С,
D, Е, F; XXVIII - 21 - А, В, С, D, Е, F;
XXVIII - 22 - А, В, С, D, Е, F;
XXVIII - 23 - А, В, С, D, E (ішінара);
XXIX - 18 - А, В, С, D, Е, F; XXIX -
19 - А, В, С, D, Е, F; XXIX - 20 - А, В, С,
D (ішінара), E (ішінара), F (ішінара);
XXIX - 21 - А, В, С, D, Е, F; XXIX - 22 -
А, В, С, D, Е, F; XXIX - 23 - А, B (ішінара),
D, E (ішінара); XXX - 18 - А, В, С, D, Е, F;
XXX - 19 А, В, C (ішінара), D, Е, F;
XXX - 20 - A (ішінара), B (ішінара),
C (ішінара), D (ішінара), E (ішінара), F
блоктарындағы Шолқара учаскесі
--------------------------------------------------------------------------
5     XXXIV-9-D (ішінара), Е (ішінара) блоктары,
Төбежік кен орны                          ! Маңғыстау
<*>
--------------------------------------------------------------------
6  ! XXXIV-9-D (ішінара), XXXV-10-A (ішінара)   !
! блоктары, Жанғұршы кен орны                ! Маңғыстау
<*>
--------------------------------------------------------------------

4-1  Блоки XXXVIII - 45, 46; XXXIX - 46             Южно-Казахстанская
4-2  Блоки XL - 42; XLI - 42, 43                    Южно-Казахстанская
4-3  Блоки XV - 44, 45, 46; XVI - 43, 44            Акмолинская, Коста-
найская, Карагандинская
4-4  Блоки XIII - 43, 44; XIV - 42, 43, 44          Акмолинская
4-5  Блоки IX - 35, 36, 37, 38;                     Костанайская
X - 35, 36, 37, 38
4-6  Блоки XIII - 14, 15; XIV - 13, 14, 15          Западно-Казахстанская
4-7  Блоки IX - 55; IX - 56; IX - 57, 58;           Акмолинская, Павлодар-
X - 55, 56, 57, 58                             ская, Кокшетауская
4-8  Блоки XI - 59, 60, 61; XII - 59, 60, 61        Павлодарская
4-9  Блоки XVI - 15, 16; XVII - 15, 16;             Западно-Казахстанская,
XVIII - 15                                     Актюбинская
4-10 Блоки XXI - I - B (частично),                  Западно-
С, D (частично), E (частично), F;              Казахстанская
XXI - 2, 3, 4, 5, 6; XXII - I - A
(частично), В, С; XXII - 2 - А, В, С;
XXII - 3 - А, В, С; XXII - 4 - А, В, С, F;
XXII - 5; XXII - 6
4-11 Участок Айыртау на блоках                      Атырауская
XXII - 13 - С, F; XXII - 14 - A
(частично), D (частично); XXIII -
13 - C
4-12 Участок Карабас на блоках                      Атырауская
XXII - 7, 8; XXIV - 7, 8;
XXV -7, 8
4-13 Участок Восточный (блоки Южная Эмба)           Атырауская
на блоках XXVIII - 17 - D (частично),          Мангистауская
E (частично),
F (частично); XXIX - 16 - C (частично),
E (частично), F (частично) XXIX - 17;
XXX - 16 - A (частично), В, С, D, Е, F;
XXX - 17; XXXI - 16 - A (частично),
B (частично), С; XXXI - 17 - А, В, C
4-14 Блоки XX - 7, 8; XXI - 7, 8;                   Западно-Казахстанская
XXII - 7, 8
4-15 Площадь в пределах Жаркентской                 Алматинская
депрессии на блоках
XXXV - 66 - F; XXXV - 67 - D, Е, F;
XXXV - 68 - D, Е; XXXVI - 66 - С;
XXXVI - 67 - А, В, С, F; XXXVI - 68 -
А, В, D, E
4-16 Блоки XXXII - 40 - А, В, С, D, Е, F;           Кызылординская
XXXIII - 40 A (частично), B (частично),
C (частично); XXXIII - 41 - А
(частично), В (частично), С (частично),
Е (частично)
4-17 Айыртау II                                     Атырауская
4-18 Блоки XXVIII - 36 - С, F; XXVIII               Кызылординская
- 37 - D; XXX - 38 - D, Е, F; XXX -
39 - D, Е, F; XXX - 40 - D; XXXI -
38 - В, С; XXX - 39 - А, B
4-19 Блоки XXI - F (частично), XXII - 22 -          Актюбинская
D (частично), E (частично), F;
XXI - 23 - В, С, D, Е, F (частично);
XX - 21 - B (частично), C (частично),
E (частично), F (частично); XX - 22 -
A (частично), B (частично), C (частично),
D (частично), E (частично), F (частично);
XX - 23 - A (частично), B (частично),
C (частично), D (частично), E (частично)
4-20 Кемерколь на блоках                            Атырауская
XXIV - 16 - A (частично), B (частично)
4-21 Участок Шолькара на блоках                     Актюбинская
XXVII - 18 - D, Е, F (частично);
XXVII - 19 - D (частично), E (частично),
F (частично); XXVII - 20 - B (частично),
C (частично), D (частично), Е, F;
XXVIII - 18 - А, В, С, Е, F;
XXVIII - 19 - А, B (частично), C (частично),
D (частично), Е, F; XXVIII - 20 - А, В, С,
D, Е, F; XXVIII - 21 - А, В, С, D, Е, F;
XXVIII - 22 - А, В, С, D, Е, F;
XXVIII - 23 - А, В, С, D, E (частично);
XXIX - 18 - А, В, С, D, Е, F; XXIX -
19 - А, В, С, D, Е, F; XXIX - 20 - А, В, С,
D (частично), E (частично), F (частично);
XXIX - 21 - А, В, С, D, Е, F; XXIX - 22 -
А, В, С, D, Е, F; XXIX - 23 - А, B (частично),
D, E (частично); XXX - 18 - А, В, С, D, Е, F;
XXX - 19 А, В, C (частично), D, Е, F;
XXX - 20 - A (частично), B (частично),
C (частично), D (частично), E (частично), F
5  Месторождение Тюбеджик, блоки XXXIV - 9 - D
(частично), E (частично)                         Мангистауская
6  Месторождение Жангурши, блоки XXXIV - 9 - D
(частично), XXXV - 10 - A (частично)             Мангистауская

5     Восток 1, 2, 3 кен орны          полиметалдар           Алматы
---------------------------------------------------------------------------
6     Жосабай кен орны                     алтын             Қарағанды
---------------------------------------------------------------------------
6-1
<*>
Старое қалдық сақтауы орны         алтын          Шығыс Қазақстан
---------------------------------------------------------------------------
6-2
<*>
Чашинское қалдық сақтауы орны      алтын          Шығыс Қазақстан
---------------------------------------------------------------------------
7     Сұлушоқы кен орны                    алтын             Қарағанды
---------------------------------------------------------------------------
8     Айлы кен орны                        алтын             Қарағанды
---------------------------------------------------------------------------
9     Күдер кен орны                       алтын             Қарағанды
---------------------------------------------------------------------------
10    Баян кен орны                       вольфрам    Солтүстік-Қазақстан
---------------------------------------------------------------------------
11    Долинное кен орны               полиметалдар       Шығыс-Қазақстан
---------------------------------------------------------------------------
12    Кендірлік кен орны (Аққойын          көмір         Шығыс-Қазақстан
учаскесі)
---------------------------------------------------------------------------
12-1  Үштөбе кен орны              Барит           Қарағанды
12-2  Дөң КБК-ның техногендік
минералдық құралымдары       Хром            Ақтөбе
12-3  Қаратас кен орны             Марганец        Қарағанды
12-4  Ақүңгір учаскесі             Марганец        Қарағанды
12-5  Семей полигонының аумағы     Мыс,
полиметалдар    Семей
12-6  Сарытым учаскесі             Марганец        Қарағанды
12-7  Маңырақ кен орны             Көмір           Шығыс Қазақстан
12-8  Сұлубұқан учаскесі           Көмір           Алматы
12-9  Таған кен орны, Көрпебай
учаскесі                     Бентонит        Шығыс Қазақстан
12-10 Тайжүзген учаскесі           Бентонит        Шығыс Қазақстан
12-11 Солтүстік Хорасан кен орны   Уран            Қызылорда
12-12 Қасқасу кен орны             Көмір           Оңтүстік Қазақстан
12-13 Сұлу Мәдина учаскесі         Марганец        Қарағанды
12-14 Ойпат учаскесі               Марганец        Қарағанды
12-15 Баянкөл өзенінің бассейні    Алтын           Алматы
12-16 Шолақтау, Жаңатас, Түйесай,  Фосфориттер     Оңтүстік Қазақстан,
Көк жөн кен орындарының                      Жамбыл
техногендік минералдық
құралымдары
12-17 Қарағанды көмір бассейнінің   Көмір           Қарағанды
бұрынғы N 17 және N 20
шахталар алаңдарындағы
есептен шығарылған қорлары
12-18 Бүйен өзенінің бассейні      Алтын           Алматы
12-19 Лениногор ЖЭО-ның            Алтын,          Шығыс Қазақстан
техногендік минералдық       күміс
құралымдары
12-20 Жиделі келешегі бар алқабы   Алтын, күміс,   Қарағанды
мыс
12-21 Ашықтас учаскесі             Алтын, күміс,   Қарағанды
мыс

5  Месторождение Восток 1,2,3       полиметаллы   Алматинская
6  Месторождение Жосабай            золото        Карагандинская
7  Месторождение Слушокы            золото        Карагандинская
8  Месторождение Айлы               золото        Карагандинская
9  Месторождение Кудер              золото        Карагандинская
10 Месторождение Баян               вольфрам      Северо-Казахстанская
11 Месторождение Долинное           полиметаллы   Восточно-Казахстанская
12 Кендырлыкское месторождение      уголь         Восточно-Казахстанская
(участок Аккоин)
12-1  Месторождение Уштобе           Барит         Карагандинская
12-2  Техногенные минеральные
образования Донского ГОКа      Хром          Актюбинская
12-3  Месторождение Каратас          Марганец      Карагандинская
12-4  Участок Акунгур                Марганец      Карагандинская
12-5  Территория Семипалатинского    Медь,
полигона                       полиметаллы   Семипалатинская
12-6  Участок Сарытум                Марганец      Карагандинская
12-7  Месторождение Манракское       Уголь         Восточно-Казахстанская
12-8  Участок Сулубукан              Уголь         Алматинская
12-9  Месторождение Таганское,
участок Курпебайский           Бентонит      Восточно-Казахстанская
12-10 Участок Тайжузгенский          Бентонит      Восточно-Казахстанская
12-11 Месторождение Северный
Харасан                        Уран          Кызылординская
12-12 Месторождение Каскасу          Уголь         Южно-Казахстанская
12-13 Участок Сулу-Медине            Марганец      Карагандинская
12-14 Участок Ойпат                  Марганец      Карагандинская
12-15 Бассейн р.Баянкол              Золото        Алматинская
12-16 Техногенные минеральные        Фосфориты     Южно-Казахстанская,
образования месторождений                    Жамбылская
Чулак-Тау, Жанатас, Тьесай,
Кок-Джон
12-17 Списанные запасы на полях      Уголь         Карагандинская
бывших шахт N 17 и N 20
Карагандинского угольного
бассейна
12-18 Бассейн р.Биен                 Золото        Алматинская
12-19 Техногенные минеральные        Золото,       Восточно-Казахстанская
образования Лениногорской      серебро
ТЭЦ
12-20 Жиделийская перспективная      Золото,       Карагандинская
площадь                        серебро,
медь
12-21 Участок Ашиктас                Золото,       Карагандинская
серебро, медь

12-22 Қара учаскесі                Алтын, күміс    Қарағанды
мыс
12-23 Тасқора келешегі бар алқабы  Алтын           Шығыс Қазақстан
12-24 Карьерное кен орны           Алтын           Қарағанды
12-25 Жақсы кен орындар тобы       Марганец        Ақмола
12-26 Горностаевское               Никель,         Шығыс Қазақстан
кобальт
12-27 Қазығұрт станциясының        Фосфор          Оңтүстік Қазақстан
ауданындағы техногендік
минералдық құралымдар,
шлак үйіндісі
12-28 Жабағылы                     Ванадий         Оңтүстік Қазақстан
12-29 Желдіарық учаскесі           Алтын           Шығыс Қазақстан
12-30 Шыбынды учаскесі             Алтын           Шығыс Қазақстан
12-31 Айдарлы кен орны             Мыс             Шығыс Қазақстан
---------------------------------------------------------------------------
13  Көксу өзенінің солжақ жағалауы   Көмір            Алматы
14  Буденовск кен орны               Шымтезек         Жамбыл
15  Жамбыл кен орны                  Шымтезек         Жамбыл
16  Қара-Таман кен орны              Көмір            Қызылорда
17  Әділсу учаскесі                  Никель-кобальт   Қарағанды
18  Нарым учаскесі                   Алтын            Шығыс
Қазақстан
19  Солнечное кен орны               Флюорит          Қарағанды
20  Жезді кен байыту фабрикасының
техногендік минералдық құрылымы  Марганец         Қарағанды
21  Путинцев учаскесі                Полиметалдар     Шығыс
Қазақстан
22  Орлов учаскесі (Орлов кен алаңы) Полиметалдар     Шығыс
Қазақстан
23  Ірісу кен орны                   Темір кен орны   Оңтүстік
Қазақстан
24  Путинцев кен орны,                                Шығыс
Промежуточный кен қабаты         Полиметалдар     Қазақстан
25  Құзған кен орны                  Темір кен орны   Қарағанды
26  Барит учаскесі                   Барит            Жамбыл
27  Антиклинальдіқ учаскесі          Барит            Оңтүстік
Қазақстан
28  Николаевск кен орнының           Полиметалдар     Шығыс
қанаттары                                         Қазақстан
29  Хайрузовск кен орны              Волластонит      Шығыс
Қазақстан
30  "Оңтүстік доломитов" учаскесі    Барит            Оңтүстік
Қазақстан
31  Ащысу учаскесі                   Қара және түсті  Қарағанды
металдар
32  Қарағанды бассейнінің Саран
учаскесіндегі К 2, К 3           Көмір            Қарағанды
қабаттары
33  Қарағанды бассейнінің "Негізгі"
3 және 18-шахталары алаңындағы   Көмір            Қарағанды
К 12 қабаты
34  Родник кен орны                  Полиметалдар     Жамбыл
35  Қарағанды бассейнінің
өнеркәсіптік учаскесіндегі       Көмір            Қарағанды
А 5, А 6 қабаттары
36  Солтүстік Балқаш алаңқайы        Алтын            Қарағанды
37  Қызыл Еспе кен орны              Полиметалдар     Қарағанды
38  Беркакра кен орны                Полиметалдар     Қарағанды
39  Қасқұдық кен орны                Полиметалдар     Қарағанды
40  Қаратастау учаскесі              Полиметалдар     Қарағанды
41  Карача учаскесі                  Мыс              Қарағанды
42  Елтай тобы кен орны              Темір рудасы     Қостанай
43  Балбырауын кен орны              Темір рудасы     Қарағанды
44  Шуылдақ кен орны                 Марганец         Ақтөбе
45  Шолақ-Қарасу кен орны            Барит            Ақмола
13. Жомарт кен орны                      марганец        Қарағанды
14. Батыс Жомарт кен орны                марганец        Қарағанды
15. Батыс Қамыс кен орны                 марганец        Қарағанды
16. Үшқатын-1 кен орны                   марганец        Қарағанды
темір
17. Солтүстік Керегетас,
Шоқпартас, Полуденное,
Солтүстік-Батыс кен
көріністері                          марганец        Қарағанды
18.
<*>
19. Айдаһарлы алаңы                      марганец        Қарағанды
Қатты пайдалы қазбаларды өндіру
---------------------------------------------------------------------------
р/с    Жер қойнауын пайдалану              Пайдалы             Облыс
N        объектісінің атауы              қазбаның түрі
--------------------------------------------------------------------------
1             2                              3                   4
--------------------------------------------------------------------------
1         Приорск кен орны                  мыс             Ақтөбе
---------------------------------------------------------------------------
2         Кентөбе кен орны                 барит           Қарағанды
---------------------------------------------------------------------------
3        Жұманай кен орны                  барит           Қарағанды
---------------------------------------------------------------------------
4      N 5 бис шахта алаңының              көмір           Қарағанды
шегіндегі учаскесі
---------------------------------------------------------------------------
5          Бөшекөл кен орны                 мыс             Павлодар
---------------------------------------------------------------------------

12-22 Участок Кара                   Золото,       Карагандинская
серебро, медь
12-23 Таскоринская перспективная     Золото        Восточно-Казахстанская
площадь
12-24 Месторождение Карьерное        Золото        Карагандинская
12-25 Жаксинская группа              Марганец      Акмолинская
месторождений
12-26 Горностаевское                 Никель,       Восточно-Казахстанская
кобальт
12-27 Техногенные минеральные        Фосфор        Южно-Казахстанская
образования, шлакоотвал
район ст.Казгурт
12-28 Жебаглинское                   Ванадий       Южно-Казахстанская
12-29 Участок Жельдыарык             Золото        Восточно-Казахстанская
12-30 Участок Шибынды                Золото        Восточно-Казахстанская
12-31 Месторождение Айдарлы          Медь          Восточно-Казахстанская
13   Месторождение Жомарт           марганец       Карагандинская
14   Месторождение Западный         марганец       Карагандинская
Жомарт
15   Месторождение Западный         марганец       Карагандинская
Камыс
16   Месторождение Ушкатын-I        марганец       Карагандинская
железо
17   Рудопроявления Северный        марганец       Карагандинская
Керегетас, Шокпартас,
Полуденное, Северо-
Западное Бестюбе
18   (исключена - N 1113 от 28.08.2001 г.)
19   Айдагарлинская площадь         марганец       Карагандинская.
13   Левобережье р. Коксу            Уголь          Алматинская
14   Месторождение Буденовское       Торф           Жамбылская
15   Месторождение Джамбульское      Торф           Жамбылская
16   Месторождение Кара-Таман        Уголь          Кызылординская
17   Участок Адильсу                 Никель-кобальт Карагандинская
18   Участок Нарымский               Золото         Восточно-Казахстанская
19   Месторождение Солнечное         Флюорит        Карагандинская
20   Техногенные минеральные
образования Жездинской
обогатительной фабрики          Марганец       Карагандинская
21   Участок Путинцевский            Полиметаллы    Восточно-Казахстанская
22   Участок Орловский
(Орловское рудное поле)          Полиметаллы    Восточно-Казахстанская
23   Месторождение Ирису             Железные руды  Южно-Казахстанская
24   Месторождение Путинцевское,
залежь Промежуточная            Полиметаллы    Восточно-Казахстанская
25   Месторождение Кузган            Железные руды  Карагандинская
26   Участок Баритовый               Барит          Жамбылская
27   Участок Антиклинальный          Барит          Южно-Казахстанская
28   Фланги Николаевского
месторождения                   Полиметаллы    Восточно-Казахстанская
29   Месторождение Хайрузовское      Волластонит    Восточно-Казахстанская
30   Участок "Южное доломитовое"     Барит          Южно-Казахстанская
31   Участок Ащису                   Черные и       Карагандинская
цветные
металлы
32   Пласты К 2, К 3 Саранского      Уголь          Карагандинская
участка Карагандинского
бассейна
33   Пласт К 12 на полях шахт 3      Уголь          Карагандинская
и 18 "Основная"
Карагандинского бассейна
34   Месторождение Родниковое        Полиметаллы    Жамбылская
35   Пласты А 5, А 6 промышленный    Уголь          Карагандинская
участок Карагандинского
бассейна
36   Северо-Балхашская площадь       Золото         Карагандинская
37   Месторождение Кызыл-Эспе        Полиметаллы    Карагандинская
38   Месторождение Беркакра          Полиметаллы    Карагандинская
39   Месторождение Каскудук          Полиметаллы    Карагандинская
40   Участок Каратастау              Полиметаллы    Карагандинская
41   Участок Карача                  Медь           Карагандинская
42   Месторождения Елтайской         Железные руды  Костанайская
группы
43   Месторождение Балбраун          Железные руды  Карагандинская
44   Месторождение Чуулдак           Марганец       Актюбинская
45   Месторождение Челак-Карасу      Барит          Акмолинская
__________________________________________________________________________
Добыча твердых полезных ископаемых
_________________________________________________________________________
N !      Наименование объекта     !Вид полезного !      Область        !
п/п!       недропользования        !ископаемого   !                     !
------------------------------------------------------------------------!
1 !               2               !     3        !           4         !
------------------------------------------------------------------------!
1  Месторождение Приорское         медь           Актюбинская
2  Месторождение Кентобе           барит          Карагандинская
3  Месторождение Жуманай           барит          Карагандинская
4  Участок в пределах шахтного     уголь          Карагандинская
поля N 5 бис
5  Месторождение Бощекуль          медь           Павлодарская

бөлігіндегі N 1113 және N 2323 скважиналардың    Қазақстан
учаскесінде барлау және өндіру
Жерасты суларын өндіру
<*>
1      Алматы кен орнындағы "Алсу" ЖШС учаскесінде      Алматы
өндіру
2      Алматы кен орнындағы N 1470 скважинаның          Алматы
учаскесінде өндіру
3      Алматы кен орнындағы N 1564 және N 54Д           Алматы
скважинаның учаскесінде өндіру
4      Алматы кен орнындағы Первомай мұнай базасының    Алматы
учаскесінде өндіру
5      Алматы кен орнының Комета учаскесінде өндіру     Алматы
6      Шамолған кентін сумен жабдықтау үшін Қаскелең    Алматы
кен орнының жерасты суларын өндіру
7      Талдықорған кен орнында жерасты суларын өндіру   Алматы
8      Николаев кен орнының учаскесінде жерасты         Алматы
суларын өндіру
9      Қорғас кен орнының учаскесінде жерасты суларын   Алматы
өндіру
10     Майбалық кен орнында жерасты суларын өндіру      Ақмола
11     Шалқар кен орнындағы N 10 және N 27М             Ақтөбе
скважиналардың учаскесінде жерасты минералды
суларын өндіру
12     Елек кен орнының жерасты суларын өндіру          Ақтөбе
13     Кеңқияқ кен орнының жерасты суларын өндіру       Ақтөбе
14     Құмсай кен орнының жерасты суларын өндіру        Ақтөбе
15     Көкжиде учаскесінде жерасты суларын өндіру       Ақтөбе
16     Талас-Асы кен орнының учаскесінде жерасты        Жамбыл
суларын өндіру
17     Серебряков кен орнының жерасты суларын өндіру    Батыс Қазақстан
18     Ақсай кен орнының жерасты суларын өндіру         Батыс Қазақстан
19     Жарсуат кен орнының жерасты суларын өндіру       Батыс Қазақстан
20     Таран кен орнының жерасты суларын өндіру         Қостанай
21     Обаған кен орнының жерасты суларын өндіру        Қостанай
22     Шиелі кен орнының жерасты суларын өндіру         Қызылорда
23     Ұланақ-Куйбышев кен орнының жерасты              Маңғыстау
суларын өндіру
24     Голодностепск кен орнының (Славянский учаскесі)  Оңтүстік
жерасты суларын өндіру                           Қазақстан
25     Голодностепск кен орнының (Ильичевский учаскесі) Оңтүстік
жерасты суларын өндіру                           Қазақстан
26     Сайрам кентін сумен жабдықтауға арналған         Оңтүстік
Тассай-Ақсу кен орнының жерасты суларын өндіру   Қазақстан
27     Арыс қаласын сумен жабдықтауға арналған          Оңтүстік
Қараспан кен орнының жерасты суларын өндіру      Қазақстан
Емдік балшықтарды барлау
<*>
1      "Қосқақ" сорының емдік балшықтарын барлау        Оңтүстік Қазақстан
Емдік балшықтарды өндіру
<*>
1      "Сабындыкөл" кен орнының емдік тұнба             Қостанай
балшықтарын өндіру
2      Қаработан көл жүйесінде емдік балшықтарды        Атырау
өндіру
Көмірсутегі шикізатын өндіру
<*>
1 Теңіз Қараторыны                                  Маңғыстау
2 Оңтүстік Қараторыны                               Маңғыстау
3 Шығыс Қараторыны                                  Маңғыстау
4 Сәрсенбай                                         Маңғыстау
5 Жолдыбай кен орны                                 Атырау
<*>
6 Жыланқабақ кен орны                               Атырау
<*>
ЕСКЕРТУ. Қосымша толықтырылды - ҚР Үкіметінің 2000.02.28. N 313
қаулысымен.
P000313_
ЕСКЕРТУ. Қосымша толықтырылды - ҚР Үкіметінің 2000.04.07. N 531
қаулысымен.
P000531_
ЕСКЕРТУ. Қосымша толықтырылды - ҚР Үкіметінің 2000.06.07. N 865
қаулысымен.
P000865_
ЕСКЕРТУ. Қосымша толықтырылды - ҚР Үкіметінің 2000.09.29. N 1409
қаулысымен.
P001409_
ЕСКЕРТУ. Қосымша өзгерді - ҚР Үкіметінің 2001.08.28. N 1113
қаулысымен.
P011113_
Оқығандар:
Қасымбеков Б.А.
Омарбекова А.Т.

N 1113 и N 2323 в северо-западной части
Арысского артезианского бассейна
Добыча подземных вод
----------------------------------------------------------------------
N п/п!Наименование объекта недропользования  !     Область
----------------------------------------------------------------------
1  !                   2                   !       3
----------------------------------------------------------------------
1  Добыча на участке ТОО "Алсу"            Алматинская
Алматинского месторождения
2  Добыча на участке скважины N 1470       Алматинская
Алматинского месторождения
3  Добыча на участке скважин N 1564 и      Алматинская
N 54 Д Алматинского месторождения
4  Добыча на участке Первомайской          Алматинская
нефтебазы Алматинского месторождения
5  Добыча на участке Комета                Алматинская
Алматинского месторождения
6  Добыча подземных вод Каскеленского      Алматинская
месторождения для водоснабжения
пос.Шемолган
7  Добыча подземных вод Талды-Корганского  Алматинская
месторождения
8  Добыча подземных вод на участке         Алматинская
Николаевского месторождения
9  Добыча подземных вод Хоргосского        Алматинская
месторождения
10  Добыча подземных вод месторождения      Акмолинская
Майбалык
11  Добыча минеральных подземных вод        Актюбинская
на участке скважин N 10 и N 27М
Челкарского месторождения
12  Добыча подземных вод Илекского          Актюбинская
месторождения
13  Добыча подземных вод на                 Актюбинская
Кенкиякском месторождении
14  Добыча подземных вод на
Кумсайском месторождение                Актюбинская
15  Добыча подземных вод на Кокжидинском    Актюбинская
участке
16  Добыча подземных вод на участке         Жамбылская
Талас-Ассинского месторождения
17  Добыча подземных вод Серебряковского    Западно-Казахстанская
месторождения
18  Добыча подземных вод Аксайского         Западно-Казахстанская
месторождения
19  Добыча подземных вод Жарсуатского       Западно-Казахстанская
месторождения
20  Добыча подземных вод Тарановского       Костанайская
месторождения
21  Добыча подземных вод Убаганского        Костанайская
месторождения
22  Добыча подземных вод Шиилийского        Кызылординская
месторождения
23  Добыча подземных вод Уланак-            Мангистауская
Куйбышевского месторождения
24  Добыча подземных вод Голодно-           Южно-Казахстанская
степского месторождения
(уч. Славянский)
25  Добыча подземных вод Голодно-           Южно-Казахстанская
степского месторождения
(уч. Ильичевский)
26  Добыча подземных вод Тассай-            Южно-Казахстанская
Аксуйского месторождения
для водоснабжения п.Сайрам
27  Добыча подземных вод                    Южно-Казахстанская
Караспанского месторождения
для водоснабжения, г.Арысь
Разведка лечебных грязей
----------------------------------------------------------------------
N п/п!Наименование объекта недропользования  !     Область
----------------------------------------------------------------------
1  Разведка лечебных грязей сора "Коскак"  Южно-Казахстанская
Добыча лечебных грязей
----------------------------------------------------------------------
N п/п!Наименование объекта недропользования  !     Область
----------------------------------------------------------------------
1   Добыча лечебных иловых грязей           Костанайская
месторождения "Озеро мыльное"
2   Добыча лечебных грязей на системе       Атырауская
озер Каработан
----------------------------------------------------------------------
Добыча углеводородного сырья
1   Каратурун Морской                       Мангистауская
2   Каратурун Южный                         Мангистауская
3   Каратурун Восточный                     Мангистауская
4   Сарсенбай                               Мангистауская
5   Месторождение Жолдыбай                  Атырауская
6   Месторождение Жыланкабак                Атырауская
----------------------------------------------------------------------
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)