Г.В. Ким туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 10 ақпан N 201
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Г.В.Ким Қазақстан Республикасының Әділет вице-министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О Киме Г.В.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 февраля 2000 года N 201
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Назначить Кима Г.В. вице-Министром юстиции Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)