Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 31 наурыздағы N 343 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 2000 жылғы 14 ақпан N 231
Жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету саласындағы жұмыстар мен қызмет көрсетулердің жекелеген түрлерін дамыту мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Жұмыстардың және қызмет көрсетулердің жекелеген түрлерінің рыногын дамыту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 31 наурыздағы N 343 P990343_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 11, 105-құжат) мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымша мынадай мазмұндағы тараумен және 39, 40-тармақтармен толықтырылсын:
"Жол қозғалысының қауіпсіздігі саласындағы қызмет
39. Мемлекеттік техникалық байқаудың алдында көлік құралдарының техникалық жағдайын диагностикалау.
40. Көлік құралдарын дайындауға, қайта жабдықтауға, көшелерді,
қалалық жер бетіндегі электр көлігі желілерінің құрылысын салуға және
оларды қайта жаңартуға, жол қозғалысын реттеудің техникалық құралдарына
арналған техникалық құжаттамаларға жол қозғалысының қауіпсіздігін
қамтамасыз ету саласында қолданылып жүрген нормаларға, ережелерге және
стандарттарға сәйкестігі бөлігінде сараптама жасау.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және жариялауға
жатады.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 марта 1999 года N 343
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 февраля 2000 года N 231
В целях развития отдельных видов работ и услуг в сфере обеспечения безопасности дорожного движения Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 марта 1999 года N 343 P990343_ "О развитии рынка отдельных видов работ и услуг" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 11, ст. 105) следующее дополнение:
в приложении к указанному постановлению дополнить главой и пунктами 39, 40 следующего содержания:
"Деятельность в области безопасности дорожного движения
39. Диагностирование технического состояния транспортных средств перед государственным техническим осмотром.
40. Экспертиза технической документации на изготовление, переоборудование транспортных средств, строительство и реконструкцию улиц, линий городского наземного электрического транспорта, технических средств регулирования дорожного движения в части соответствия нормам, правилам и стандартам, действующим в сфере обеспечения безопасности дорожного
движения.".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания и
подлежит опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)