Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 6 ақпандағы N 170 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 24 ақпан N 293. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002.01.11. N 41 қаулысымен. ~P020041
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасында еңбекақы төлеуді ұйымдастыруды жетілдіру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 6 ақпандағы N 170 P970170_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1997 ж., N 6,46-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
3-тармақтың үшінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"қызметкерлердің қолданылып жүрген заңдарда көзделген қосымша ақылар
мен үстеме ақыларды қоса алғандағы бұрынғы алып жүрген жалақысынан төмен
болған жағдайда, сол лауазымда істеп жүрген жұмысын жалғастырғанда ұйым
осы қызметкерлерге еңбекақы қоры шегінде айырмасын төлеуді жүзеге асырады".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 февраля 1997 года N 170
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 февраля 2000 года N 293 Утратило силу - постановлением Правительства РК от 11 января 2002 г. N 41 ~P020041
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 февраля 1997 года N 170 P970170_ "О совершенствовании организации оплаты труда в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 6, ст. 46) следующее изменение:
абзац третий пункта 3 изложить в следующей редакции:
"в пределах фонда заработной платы организация осуществляет оплату разницы работникам в случае, когда их заработная плата с учетом всех доплат и надбавок, предусмотренных действующим законодательством, оказывается ниже ранее получаемой заработной платы с учетом всех видов ранее получаемых доплат и надбавок, и при условии продолжения их работы в той же должности;".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)