Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі жүйесiнiң жекелеген мәселелерi туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 1 наурыздағы N 338 қаулысы. 2-тармағын қоспағанда күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 24 сәуірдегі N 387 қаулысымен.
Қолданушылардың назарына!
ҚР Үкіметінің 01.03.2000 N 338 Қаулысының 2-тармағын қоспағанда күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008.04.24 N 387 (қолданысқа енгізілу тәртібін 10-тармақтан қараңыз) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгінiң кейбiр мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 22 желтоқсандағы N 1959 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2002.06.19. N 674 қаулысымен.
2. Қоса берiп отырған тiзбеге сәйкес мемлекеттiк мекемелер - Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгі Қаржы бақылау комитетiнiң аумақтық бөлiмшелерi құрылсын.
3. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008.04.24. N 387 (қолданысқа енгізілу тәртібін 10-тармақтан қараңыз) қаулысымен.
4. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008.04.24. N 387 (қолданысқа енгізілу тәртібін 10-тармақтан қараңыз) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2000 жылғы 1 наурыздағы
N 338 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгі
Қаржы бақылау комитетiнiң құрылатын
мемлекеттiк мекемелерiнiң-аумақтық бөлiмшелерiнiң
ТIЗБЕСI
1. Қаржы бақылау комитетiнiң Ақмола облысы бойынша басқармасы
2. Қаржы бақылау комитетiнiң Ақтөбе облысы бойынша басқармасы
3. Қаржы бақылау комитетiнiң Алматы облысы бойынша басқармасы
4. Қаржы бақылау комитетiнiң Атырау облысы бойынша басқармасы
5. Қаржы бақылау комитетiнiң Шығыс Қазақстан облысы бойынша басқармасы
6. Қаржы бақылау комитетiнiң Жамбыл облысы бойынша басқармасы
7. Қаржы бақылау комитетiнiң Батыс Қазақстан облысы бойынша басқармасы
8. Қаржы бақылау комитетiнiң Қарағанды облысы бойынша басқармасы
9. Қаржы бақылау комитетiнiң Қостанай облысы бойынша басқармасы
10. Қаржы бақылау комитетiнiң Қызылорда облысы бойынша басқармасы
11. Қаржы бақылау комитетiнiң Солтүстiк Қазақстан облысы бойынша басқармасы
12. Қаржы бақылау комитетiнiң Маңғыстау облысы бойынша басқармасы
13. Қаржы бақылау комитетiнiң Павлодар облысы бойынша басқармасы
14. Қаржы бақылау комитетiнiң Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша басқармасы
15. Қаржы бақылау комитетiнiң Алматы қаласы бойынша басқармасы

Отдельные вопросы системы Министерства финансов Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 марта 2000 года N 338. Утратило силу, за исключением пункта 2 - постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 2008 года N 387.
Вниманию пользователей!
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 марта 2000 года N 338 утратило силу, за исключением пункта 2 -  постановлением Правительства РК от 24.04.2008  N 387  (порядок введения в действие см.  п. 10 ).
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 1999 года N 1959 " Некоторые вопросы Министерства финансов Республики Казахстан " Правительство Республики Казахстан постановляет:
1.  (Пункт 1 утратил силу постановлением Правительства РК от 19.06.2002   N 674 ).
2. Создать государственные учреждения - территориальные подразделения Комитета финансового контроля Министерства финансов Республики Казахстан согласно прилагаемому перечню.
3.  (Пункт 3 утратил силу постановлением Правительства РК от 24.04.2008  N 387  (порядок введения в действие см.  п. 10 ).
4.  (Пункт 4 утратил силу постановлением Правительства РК от 24.04.2008  N 387  (порядок введения в действие см.  п. 10 ).
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 1 марта 2000 года N 338
Перечень
создаваемых государственных учреждений -
территориальных подразделений Комитета
финансового контроля Министерства финансов
Республики Казахстан
1. Управление Комитета финансового контроля по Акмолинской области
2. Управление Комитета финансового контроля по Актюбинской области
3. Управление Комитета финансового контроля по Алматинской области
4. Управление Комитета финансового контроля по Атырауской области
5. Управление Комитета финансового контроля по Восточно-Казахстанской области
6. Управление Комитета финансового контроля по Жамбылской области
7. Управление Комитета финансового контроля по Западно-Казахстанской области
8. Управление Комитета финансового контроля по Карагандинской области
9. Управление Комитета финансового контроля по Костанайской области
10. Управление Комитета финансового контроля по Кызылординской области
11. Управление Комитета финансового контроля по Северо-Казахстанской области
12. Управление Комитета финансового контроля по Мангистауской области
13. Управление Комитета финансового контроля по Павлодарской области
14. Управление Комитета финансового контроля по Южно-Казахстанской области
15. Управление Комитета финансового контроля по городу Алматы

16. Қаржы бақылау комитетiнiң Астана қаласы бойынша басқармасы

16. Управление Комитета финансового контроля по городу Астане