Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 19 қарашадағы N 1754 қаулысына өзгерiс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің ҚАУЛЫСЫ 2000 жылғы 16 наурыз N 407. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.10.28. N 1111 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Yкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлiгiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 19 қарашадағы N 1754  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 1999 ж., N 51, 504-құжат) мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген, Қазақстан Республикасы, Бiлiм және ғылым министрлiгiнiң қарауындағы ұйымдардың тiзбесiнде:
3 "Заңдарға сәйкес республикалық мемлекеттiк кәсiпорындар болып қайта құрылатын ұйымдардың тiзбесi" деген бөлiмдегi реттiк нөмiрi 204-жол алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 ноября 1999 года N 1754
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 марта 2000 года N 407. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 28 октября 2004 г. N 1111 (P041111)
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 ноября 1999 года N 1754 P991754_  "Вопросы Министерства образования и науки Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 51, ст. 504) следующие изменение:
в Перечень организаций, находящихся в ведении Министерства образования и науки Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в разделе 3 "Перечень организаций, которые в соответствии с законодательством будут преобразованы в республиканские государственные предприятия" строку, порядковый номер 204, исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан