Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 18 қыркүйектегі N 1412 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 31 наурыз N 484
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Мазут және дизель отыны экспортына уақытша тыйым салу туралы"
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 18 қыркүйектегі N 1412
P991412_
қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-1 тармағындағы "1 сәуірге" деген сөздер "1 маусымға" деген
сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және
жариялануға жатады.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
бірінші орынбасары
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 1999 года N 1412
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2000 года N 484
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от
18 сентября 1999 года N 1412
P991412_
"О введении временного запрета на
экспорт мазута и дизельного топлива" следующее изменение:
в пункте 1-1 слова "1 апреля" заменить словами "1 июня".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и
подлежит опубликованию.
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)