Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 30 шілдедегі N 1084 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 2000 жылғы 6 сәуір N 514
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1."Қазақстан Республикасының 1999-2000 жылдарға арналған Бағалы қағаздар рыногын дамыту бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралардың жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 30 шiлдедегi N 1084 P991084_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 1999 ж., N 39, 340-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының 1999-2000
жылдарға арналған Бағалы қағаздар рыногын дамыту бағдарламасын iске асыру
жөнiндегi iс-шаралардың жоспарында:
реттiк номерi 1.1.1-жолдағы 4-бағандағы "Президенттiң заң күшi бар
Жарлығына" деген сөздер "Заңға" деген сөзбен ауыстырылсын;
реттiк номерi 1.1.2-жолда:
4-бағандағы "1999 жылға" деген сөздер "2000 жылға" деген сөздермен
ауыстырылсын;
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"2000 жылдың бiрiншi жартыжылдығы";
реттiк номерi 1.2.1-жолдағы 3-бағандағы "Әдiлетминi; Қаржыминi"
деген сөздер алынып тасталсын;
реттiк номерi 2.1.3-жолда:
3-бағандағы "Әдiлетминi" деген сөз алынып тасталсын;
5-баған мынадай редакцияда жазылсын.
"2000 жылдың бiрiншi жартыжылдығы";
реттiк номерi 2.1.7-жолда:
3-бағандағы "Әдiлетминi" деген сөз алынып тасталсын;
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"2000 жылдың бiрiншi жартыжылдығы";
реттiк номерi 2.1.8-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қаржыминi, БҚҰК (келiсiм бойынша), Әдiлетминi";
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"2000 жылдың 1 тоқсаны";
реттiк номерi 2.1.12-жолдағы 4-бағандағы "Президенттiң заң күшi бар
Жарлығына" деген сөздер "Заңға" деген сөзбен ауыстырылсын;
реттiк номерi 2.1.13-жолдағы 5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"2000 жылдың бiрiншi жартыжылдығы";
реттiк номерi 2.2.6-жолдағы 3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ЭИСМ, Қаржыминi, БҚҰК (келiсiм бойынша), Әдiлетминi";
реттiк номерi 3.2.4-жолдағы 3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"БҚҰК (келiсiм бойынша), Мемкiрiсминi, Қаржыминi, Ұлттық Банк
(келiсiм бойынша), ҚБЕО (келiсiм бойынша), Көлiккомминi, Экономикаминi,
ҰҚК (келiсiм бойынша), Әдiлетминi";
реттiк номерi 3.3.1-жолдағы 5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"2000 жылдың I тоқсаны";
реттiк номерi 3.3.2-жолдағы 3-бағандағы "почта байланысы РМК" деген
сөздер "Қазпочта" ААҚ" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттiк номерi 3.3.3-жолдағы 3-бағандағы "почта байланысы РМК" деген
сөздер "Қазпочта" ААҚ" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттiк номерi 4.1.1-жолда:

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июля 1999 года N 1084
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 апреля 2000 года N 514
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от
30 июля 1999 года N 1084
P991084_
"О Плане мероприятий по реализации
Программы развития рынка ценных бумаг Республики Казахстан на 1999-2000
годы" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 39, ст. 340) следующие
изменения:
в Плане мероприятий по реализации Программы развития рынка ценных
бумаг Республики Казахстан на 1999-2000 годы, утвержденном указанным
постановлением:
в строке, порядковый номер 1.1.1, в графе 4 слова "Указ Президента,
имеющий силу Закона," заменить словом "Закон";
в строке, порядковый номер 1.1.2:
в графе 4 слова "на 1999 год" заменить словами "на 2000 год";
графу 5 изложить в следующей редакции:
"Первое полугодие 2000 года";
в строке, порядковый номер 1.2.1, в графе 3 слова "Минюст, Минфин"
исключить;
в строке, порядковый номер 2.1.3:
в графе 3 слово "Минюст" исключить;
графу 5 изложить в следующей редакции:
"Первое полугодие 2000 года";
в строке, порядковый номер 2.1.7:
в графе 3 слово "Минюст" исключить;
графу 5 изложить в следующей редакции:
"Первое полугодие 2000 года";
в строке, порядковый номер 2.1.8:
графу 3 изложить в следующей редакции:
"Минфин, НКЦБ (по согласованию), Минюст";
графу 5 изложить в следующей редакции:
"I квартал 2000 года";
в строке, порядковый номер 2.1.12, в графе 4 слова "Указ Президента,
имеющий силу Закона," заменить словом "Закон";
в строке, порядковый номер 2.1.13, графу 5 изложить в следующей
редакции:
"Первое полугодие 2000 года";
в строке, порядковый номер 2.2.6, графу 3 изложить в следующей
редакции:
"МЭИТ, Минфин, НКЦБ (по согласованию), Минюст";
в строке, порядковый номер 3.2.4, графу 3 изложить в следующей
редакции:
"НКЦБ (по согласованию), Мингосдоходов, Минфин, Нацбанк (по
согласованию), КЦМР (по согласованию), Минтранском, Минэкономики, КНБ
(по согласованию), Минюст";
в строке, порядковый номер 3.3.1, графу 5 изложить в следующей
редакции:
"I квартал 2000 года";
в строке, порядковый номер 3.3.2, в графе 3 слова "РГП почтовой
связи" заменить словами "ОАО "Казпочта";
в строке, порядковый номер 3.3.3, в графе 3 слова "РГП почтовой
связи" заменить словами "ОАО "Казпочта";
в строке, порядковый номер 4.1.1:

4-бағандағы "1999 жылға" деген сөздер "2000 жылға" деген сөздермен
ауыстырылсын;
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"2000 жылдың бiрiншi жартыжылдығы";
реттiк номерi 4.1.2-жолда:
3-бағандағы "Әдiлетминi" деген сөз алынып тасталсын;
4-бағандағы "1999 жылға" деген сөздер "2000 жылға" деген сөздермен
ауыстырылсын;
реттiк номерi 4.1.4-жол алып тасталсын;
реттiк номерi 4.2.1-жолдағы 3-бағандағы "Әдiлетминi" деген сөз
алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

в графе 4 слова "на 1999 год" заменить словами "на 2000 год";
графу 5 изложить в следующей редакции:
"Первое полугодие 2000 года";
в строке, порядковый номер 4.1.2:
в графе слово "Минюст" исключить;
в графе 4 слова "на 1999 год" заменить словами "на 2000 год";
строку, порядковый номер 4.1.4, исключить;
в строке, порядковый номер 4.2.1, в графе 3 слово "Минюст" исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)