Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 13 қаңтардағы N 9 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 7 сәуір N 522
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасында теле-және радиоарналарын пайдалану
құқығына конкурстар өткізу жөніндегі комиссия туралы" Қазақстан
Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 13 қаңтардағы N 9
P980009_
қаулысының
күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 13 января 1998 года N 9
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2000 года N 522
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 13 января 1998 года N 9 P980009_ "О комиссии по проведению конкурсов на право пользования теле- и радиоканалами в Республике Казахстан".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)