Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 21 қаңтардағы N 108 және 2000 жылғы 7 ақпандағы N 183 қаулыларына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 7 сәуірдегі N 531 Қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметінiң кейбiр шешiмдерiне мынадай толықтырулар енгiзiлсiн:
1) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.12.30 № 1456 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен;
2) "Құзыреттi органның 2000 жылы инвестициялық бағдарламалардың ашық конкурсына қоюына жататын Қазақстан Республикасының қатты пайдалы қазбалар мен көмiрсутегi шикiзаты бойынша жер қойнауы учаскелерiнiң (блоктарының) тiзбесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 7 ақпандағы N 183 P000183_ қаулысына:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Құзыреттi органның 2000 жылы инвестициялық бағдарламалардың ашық конкурсына қоюына жататын қатты пайдалы қазбалар мен көмiрсутегi шикізаты бойынша Қазақстан Республикасының жер қойнауы учаскелерiнiң (блоктарының) тiзбесiнде:
"Қатты пайдалы қазбаларды өндiру" тарауы мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрi 6-1, 6-2 - жолдармен толықтырылсын:
"6-1 Старое қалдық сақтауы орны алтын Шығыс Қазақстан
6-2 Чашинское қалдық сақтауы орны алтын Шығыс Қазақстан".
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2010.12.30 № 1456 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. Қазақстан Республикасының Инвестициялар жөніндегі агенттігі осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 21 января 2000 года N 108 и от 7 февраля 2000 годa N 183
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2000 года N 531.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие дополнения:
1) утратил силу постановлением Правительства РК от 30.12.2010  № 1456(вводится в действие по истечении 10 календарных дней со дня первого официального опубликования);
2) в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 февраля 2000 года N 183 P000183_ "Об утверждении Перечня участков недр (блоков) Республики Казахстан по твердым полезным ископаемым и углеводородному сырью, подлежащих выставлению на открытый конкурс инвестиционных программ Компетентным органом в 2000 году":
в Перечне участков недр (блоков) Республики Казахстан по твердым полезным ископаемым и углеводородному сырью, подлежащих выставлению на открытый конкурс инвестиционных программ Компетентным органом в 2000 году, утвержденном указанным постановлением:
раздел "Добыча твердых полезных ископаемых" дополнить строками, порядковые номера 6-1, 6-2, следующего содержания:
"6-1 Старое хвостохранилище золото Восточно-Казахстанская
6-2 Чашинское хвостохранилище золото Восточно-Казахстанская".
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 30.12.2010 № 1456 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней со дня первого официального опубликования).
2. Агентству Республики Казахстан по инвестициям принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан