Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң атынан "Газпром" РАҚ-мен (Ресей) одан әрi ынтымақтастықтың перспективалары мәселелерi бойынша келiссөздер жүргізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 2000 жылғы 7 сәуір N 534
Қазақстан Республикасының Yкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасының Энергетика, индустрия және сауда
министрлiгi "ҚазТрансГаз" ЖАҚ-ның қатысуымен "Газпром" РАҚ-мен (Ресей)
келiссөздер жүргізсiн.
2. Қазақстан Республикасының Энергетика, индустрия және сауда
вице-министрi Нұрлан Жамбылұлы Қаппаров пен "ҚазТрансГаз" ЖАҚ-ның
президентi Ұзақбай Сүлейменұлы Қарабалинге Қазақстан Республикасы
Үкiметiнің атынан "Газпром" РАҚ-мен (Ресей) өзара ынтымақтастықтың
перспективалары мәселелерi бойынша келiссөздер жүргiзуге өкiлеттiк
берiлсiн.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О проведении переговоров от имени Правительства Республики Казахстан по вопросам перспектив дальнейшего сотрудничества с РАО "Газпром" (Россия)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2000 года N 534
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан с участием ЗАО "КазТрансГаз" провести переговоры с РАО "Газпром" (Россия).
2. Уполномочить Каппарова Нурлана Джамбуловича - вице-Министра энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан и Карабалина Узакбая Сулейменовича - президента ЗАО "КазТрансГаз" провести переговоры от имени Правительства Республики Казахстан с РАО "Газпром" (Россия) по вопросам перспектив взаимного сотрудничества.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.
Чунтонов В.)