Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 29 сәуірдегі N 393 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 2000 жылғы 13 сәуір N 568
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Жекелеген жекешелендірілген кәсіпорындардың берешектерін реттеу
жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 29
сәуірдегі N 393
P980393_
қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 1998 года N 393
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 апреля 2000 года N 568
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 1998 года N 393 P980393_ "О мерах по урегулированию задолженностей отдельных приватизированных предприятий".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.
Каберник О.И.)