Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлiгінің республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорындарын қайта ұйымдастыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 2000 жылғы 19 сәуір N 604
Қазақстан Республикасының Yкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Мыналар қайта құру жолымен:
Бiлiм және ғылым министрлiгiнiң "Күләш Байсейiтова атындағы республикалық музыкалық колледжi" республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорны - "Күләш Байсейiтова атындағы дарынды балаларға арналған республикалық мамандандырылған музыкалық орта мектеп-интернаты" мемлекеттiк мекемесi (бұдан әрi - Мекеме);
Бiлiм және ғылым министрлiгiнiң "Жетiлуiнде проблемалары бар балалар мен жасөспiрiмдердi әлеуметтiк бейiмдеу және кәсiби еңбекпен оңалтудың республикалық ғылыми-практикалық орталығы" республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорны - "Жетiлуiнде проблемалары бар балалар мен жасөспiрiмдердi әлеуметтiк бейiмдеу және кәсiби еңбекпен оңалтудың республикалық ғылыми-практикалық орталығы" мемлекеттiк мекемесi (бұдан әрi - Мекеме) болып қайта ұйымдастырылсын.
2. Қазақстан Рсспубликасының Қаржы министрлiгi 2000 жылға арналған республикалық бюджетте 31 "Дарынды балаларды мемлекеттiк қолдау" бағдарламасының 36 "Күләш Байсейiтова атындағы дарынды балаларға арналған республикалық мамандандырылған музыкалық орта мектеп-интернаты" кiшi бағдарламасы бойынша және 44 "Арнайы бiлiм бағдарламаларын жүзеге асыру" бағдарламасының 30 "Жетiлуiнде проблемалары бар балалар мен жасөспiрiмдердi әлеуметтiк бейiмдеу және еңбекпен оңалтудың республикалық ғылыми-практикалық орталығы" кiшi бағдарламасы бойынша көзделген қаражат шегiнде мекемелердiң қаржыландырылуын белгiленген тәртiппен қамтамасыз етсiн.
3. Қазақстан Республикасының Білiм және ғылым министрлiгi заңнамада белгiленген тәртiппен:
1) мекемелердiң жарғыларын бекiтсiн;
2) мекемелердiң әдiлет органдарында мемлекеттiк тiркелуiн қамтамасыз етсiн;
3) осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
4. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О реорганизации республиканских государственных казенных предприятий Министерства образования и науки Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 апреля 2000 года N 604
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Реорганизовать путем преобразования:
Республиканское государственное казенное предприятие Министерства образования и науки "Республиканский музыкальный колледж имени Куляш Байсеитовой" в государственное учреждение "Республиканская средняя специализированная музыкальная школа-интернат для одаренных детей имени Куляш Байсеитовой" (далее - Учреждение);
Республиканское государственное казенное предприятие Министерства образования и науки "Республиканский научно-практический центр социальной адаптации и профессионально-трудовой реабилитации детей и подростков с проблемами в развитии" в государственное учреждение "Республиканский научно-практический центр социальной адаптации и профессионально-трудовой реабилитации детей и подростков с проблемами в развитии" (далее - Учреждение).
2. Министерству финансов Республики Казахстан в установленном порядке обеспечить финансирование учреждений в пределах средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2000 год по программе 31 "Государственная поддержка одаренных детей", подпрограмме 36 "Республиканская средняя специализированная музыкальная школа-интернат для одаренных детей имени Куляш Байсеитовой" и программе 44 "Реализация специальных образовательных программ", подпрограмме 30 "Республиканский научно-практический центр социальной адаптации и профессионально-трудовой реабилитации детей и подростков с проблемами в развитии".
3. Министерству образования и науки Республики Казахстан в установленном законодательством порядке:
1) утвердить уставы учреждений;
2) обеспечить государственную регистрацию учреждений в органах юстиции;
3) принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Утратил силу постановлением Правительства РК от 05.08.2013 № 796.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан