Мемлекеттік сыртқы заемдар бойынша есеп беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 2000 жылғы 21 сәуір N 616. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 24 мамырдағы № 289 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 24.05.2018 № 289 қаулысымен
Инвестициялық жобаларды іске асыруға бағытталған мемлекеттік сыртқы заемдарды, сондай-ақ республикалық бюджеттен қоса қаржыландыру қаражатын іске асырудың және игерудің барысын бақылауды жетілдіру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді: <*>
Ескерту. Кіріспе өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.05.22. N 475 қаулысымен .
1. Қоса беріліп отырған N ПГ, N 01, N 02, N 03, N 04, N 05, N 06 және, N 07 және N 08, 09 нысандар бекітілсін. <*>
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2003.05.22 N 475, 2010.12.14 N 1354 Қаулыларымен.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі тоқсан сайын есепті кезеңнен кейінгі айдың 20-күніне Қазақстан Республикасының Үкіметіне N 01 нысан бойынша есеп беретін болсын.
3. Мемлекеттік сыртқы заемдардың қаражатынан қаржыландырылатын инвестициялық жобаларды іске асыруға жауапты Қазақстан Республикасының орталық атқарушы органдары мен өзге де мемлекеттік органдары (келісім бойынша):
1) Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігіне:
№ ПГ нысаны бойынша тоқсан сайын, есептіден кейінгі айдың 10-күніне;
N 02 нысан бойынша ай сайын, есептіден кейінгі айдың 5-күніне; <*>
N 03 нысан бойынша ай сайын, есептіден кейінгі айдың 5-күніне;
N 04 нысан бойынша ай сайын, есептіден кейінгі айдың 5-күніне;
N 05 нысан бойынша тоқсан сайын, есептіден кейінгі айдың
10-күніне;
N 06 нысан бойынша тоқсан сайын, есептіден кейінгі айдың 10-күніне;
№ 07 нысан бойынша тоқсан сайын, есептіден кейінгі айдың 10-күніне;
N 08 нысан бойынша ай сайын, есептен кейiнгi айдың 5-күнiне;
№ 09 нысан бойынша ай сайын, есептіден кейінгі айдың 5-күніне;
2) Қазақстан Республикасының Экономикалық даму және сауда министрлігіне:
N ПГ нысаны бойынша жыл сайын, әрбір жылдың 10-ақпанына жоспар-кесте;
N 07 нысан бойынша жарты жылдықта бір рет, есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-күніне есеп ұсынсын.
Ескерту. 3-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2003.05.22 N 475, 2010.12.14 N 1354 Қаулыларымен.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесіне жүктелсін.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2000 жылғы 21 сәуірдегі
N 616 қаулысымен
бекітілген
N ПГ нысаны

О предоставлении отчетности по государственным внешним займам
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 апреля 2000 года № 616. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 мая 2018 года № 289
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 24.05.2018 № 289.
В целях усовершенствования контроля за ходом реализации и освоения государственных внешних займов, а также средств софинансирования из республиканского бюджета, направленных на реализацию инвестиционных проектов, Правительство Республики Казахстан постановляет:
Сноска. Преамбула с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 22.05.2003 № 475.
1. Утвердить прилагаемые формы № ПГ, № 01, № 02, № 03, № 04, № 05, № 06, № 07, № 08, № 09.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 22.05.2003 № 475; от 14.12.2010 № 1354.
2. Министерству финансов Республики Казахстан ежеквартально, к 20-му числу месяца, следующего за отчетным периодом, предоставлять отчетность по форме № 01 в Правительство Республики Казахстан.
3. Центральным исполнительным органам и иным государственным органам Республики Казахстан (по согласованию), ответственным за реализацию инвестиционных проектов, финансируемых из средств государственных внешних займов, представлять в:
1) Министерство финансов Республики Казахстан отчетности:
по форме № ПГ ежеквартально, к 10-му числу месяца, следующего за отчетным;
по форме № 02 ежемесячно, к 5-му числу месяца, следующего за отчетным;
по форме № 03 ежемесячно, к 5-му числу месяца, следующего за отчетным;
по форме № 04 ежемесячно, к 5-му числу месяца, следующего за отчетным;
по форме № 05 ежеквартально, к 10-му числу месяца, следующего за отчетным периодом;
по форме № 06 ежеквартально, к 10-му числу месяца, следующего за отчетным периодом;
по форме № 07 ежеквартально, к 10-му числу месяца, следующего за отчетным;
по форме № 08 ежемесячно, к 5-му числу месяца, следующего за отчетным;
по форме № 09 ежемесячно, к 5-му числу месяца, следующего за отчетным;
2) Министерство экономического развития и торговли Республики Казахстан:
по форме № ПГ план-график ежегодно, к 10-му февраля каждого года;
по форме № 07 отчет раз в полугодие, к 10-му числу месяца, следующего за отчетным периодом.
Сноска. Пункт 3 с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 22.05.2003 № 475; от 14.12.2010 № 1354.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Канцелярию Премьер-Министра Республики Казахстан.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 21 апреля 2000 года № 616
Форма № ПГ

Ескерту. N ПГ нысаны жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2010.12.14 N 1354 Қаулысымен.
____________жобаны дайындау мен іске асырудың_____жылға
(жобаның атауы) арналған жоспар-кетесі
Атқарушы агенттік____________________
(атауы)
Р/с №
Жоба компонентінің атауы
Заттай көрсеткіштің өлшем бірлігі
Орындалу/қаржыландыру
жоба бойынша барлығы
оның ішінде
Іс-шаралар (жұмыс түрі)
жоспарланған жылдың басына дейін (іс жүзінде)
Жоспарланған жылға (жоспар)
болжам
бір жылға барлығы
Оның ішінде тоқсан бойынша
жоспарланған кейінгі 1-ші жылға
жоспарлағаннан кейінгі 2-ші жылға
кейінгі жылдарға
I
II
ІІІ
IV
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
Қаржыландырудың барлығы
Орталық атқарушы органның басшысы
(орталық атқарушы орган басшысының
орынбасары)/Орталық атқарушы органның
жауапты хатшысы (орталық атқарушы
органның жауапты хатшысының өкілеттігі
белгіленген тәртіппен жүктелген
лауазымды адам _________ _________________________________
М.О (қолы) қолдың таратылып жазылуы
Ескертпе:
Мөлшерлілік: алымында - заттай көрсеткіш,
бөлімінде - мың _____________________________
(теңге және АҚШ доллары)
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2000 жылғы 21 сәуірдегі
N 616 қаулысымен
бекітілген
N 01 нысан

Сноска. Форма № ПГ в редакции постановления Правительства РК от 14.12.2010 № 1354.
План-график на ____ год подготовки и реализации проекта
_______________________________________
(наименование проекта)
Исполнительное агентство ______________________________
(наименование)
п/п
Наименова-
ние
компонента
проекта
Единица
измере-
ния
нату-
ральн.
показа-
теля
Объем выполнения/финансирования
всего
по
проекту
в том числе по годам
Мероприятия (виды работ)
до
начала
планир.
года
(факт)
на планируемый год
(план)
прогноз
всего
на год
в т.ч. по кварталам
на 1-й
год
после
планир.
на 2-й
год
после
планир.
на
после-
дую-
щие
годы
I
II
III
IV
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
Всего финансирование
Руководитель центрального исполнительного органа
(заместитель руководителя центрального исполнительного
органа)/Ответственный секретарь центрального
исполнительного органа (должностное лицо, на которого
в установленном порядке возложены полномочия
ответственного секретаря центрального
исполнительного органа)
М.П. ________________ ______________________
(подпись) расшифровка подписи
Примечание:
Размерность: в числителе - натуральный показатель,
в знаменателе - тыс. ____________________
(тенге и долл. США)
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 21 апреля 2000 года № 616
Форма № 01

Ескерту. N 01 нысан жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2010.12.14 N 1354 Қаулысымен.
Мемлекеттік сыртқы қарыз қаражатының игерілуі туралы
жиынтық есеп 20___ жылғы "___"____________ жағдай бойынша
Р/с №
Донор
Жобаның атауы
Қарыз нөмірі
Валюта
Млн. АҚШ долларындағы қарыз сомасы
Қарыз қолданыла басталғаннан бері меңгерілгені
оның ішінде игерілгені
Жауапты ұйым
ағымдағы жыл
__ тоқсан
мың АҚШ долларында
мың теңгемен
мың АҚШ доллары
мың теңге
АҚШ доллары
теңгемен
1
2
3
4
5
б
7
8
9
10
11
12
13
жиыны
Бюджетті атқару жөніндегі
орталық уәкілетті органның басшысы ______ _____________________
М.О (қолы) қолдың таратылып жазылуы
Ескертпе:
№ № 8, 10 және 12 бағандарда теңгенің АҚШ долларына бағамы қаражатты мемлекеттік сыртқы заемның шотынан алу күніне қолданылады.
№ 01 нысанға қосымша
Инвестициялық жобаны іске асыруға бағытталған мемлекеттік сыртқы қарыз қаражатының игерілуі туралы деректер
____________________________________________________________
(қарыздың атауы, №, сомасы, валюта)
20__ж. "__"___________ жағдай бойынша
Р/с №
Компоненттің атауы
Компоненттің сомасы
Жауапты ұйым
Тауарларды, көрсетілетін қызметтерді (жұмыстарды) беруші фирма
Келісімшартқа қол қойылған күн
Келісімшарт сомасы
Қаражаттың жұмсалғаны
Қолданылатын шаралар
1
2
3
4
5
6
7
8
9
ЖИЫНЫ
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2000 жылғы 21 сәуірдегі
N 616 қаулысымен
бекітілген
N 02 нысан

Сноска. Форма № 01 в редакции постановления Правительства РК от 14.12.2010 № 1354.
Сводный отчет об освоении средств государственных
внешних займов по состоянию на "___" _______ 20__ г.
п/п
Донор
Наименование
проекта
Номер
займа
Валюта
Сумма
займа
в млн.
долл.
США
Освоено с
начала
действия
займа
В том числе освоено
за
Ответ-
ствен-
ная
органи-
зация
текущий
год
__ квартал
в
тыс.
долл.
США
в тыс.
тенге
в
тыс.
долл.
США
в
тыс.
тен-
ге
в
долл.
США
в
тенге
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
итого
Руководитель центрального уполномоченного
органа по исполнению бюджета
М.П. _______________ ____________________
(подпись) расшифровка подписи
Примечания:
В графах №№ 8, 10 и 12 курс тенге к доллару США применяется на дату снятия средств со счета государственного внешнего займа.
Приложение
к форме № 01
Данные об освоении средств государственного внешнего
займа, направленного на реализацию инвестиционного проекта
_______________________________________
(наименование, № займа, сумма, валюта)
по состоянию на "___" __________ 20___ г.
п/п
Наименова-
ние
компонента
Сумма
компонен-
та
Ответствен-
ная
организация
Фирма-
поставщик
товаров,
услуг
(работ)
Дата
подписа-
ния
контракта
Сумма
конт-
ракта
Израсходо-
вано
средств
Принимае-
мые меры
1
2
3
4
5
6
7
8
9
ИТОГО
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 21 апреля 2000 года № 616
Форма № 02

Ескерту. N 02 нысан жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2010.12.14 N 1354 Қаулысымен.
Инвестициялық жобаны іске асыруға бағытталған мемлекеттік сыртқы қарыз қаражатының игерілуі туралы деректер
_____________________________________________________
(қарыздың атауы, №, сомасы, валюта)
20__ж. "___"_____________ жағдай бойынша
Р/с
Санаттың атауы
Санаттың сомасы (АКШ долл.)
Жауапты ұйым
Тауарларды, көрсетілетін қызметтерді (жұмыстарды) беруші фирма
Келісімшартқа қол қойылған күн
Келісімшарттың сомасы (АҚШ долл.)
1
2
3
4
5
6
7
ЖИЫНЫ
кестенің жалғасы
АҚШ долларында қаражаттың жұмсалғаны
Жұмсалғаны
Келесі айға арналған болжам (АҚШ долл.)
Ескерту
ағымдағы жылы
бір ай ішінде
АҚШ долл.
теңге
АҚШ долл.
теңге
8
9
10
11
12
13
14
Орталық атқарушы органның басшысы
(орталық атқарушы орган басшысының
орынбасары)/Орталық атқарушы органның
жауапты хатшысы (орталық атқарушы
органның жауапты хатшысының өкілеттігі
белгіленген тәртіппен жүктелген
лауазымды адам _________ _________________________________
М.О (қолы) қолдың таратылып жазылуы

Сноска. Форма № 02 в редакции постановления Правительства РК от 14.12.2010 № 1354.
Данные об освоении средств государственного внешнего займа,
направленного на реализацию инвестиционного проекта
___________________________________________
(наименование, № займа, сумма, валюта)
по состоянию на "___" ___________ 20__ г.
п/п
Наиме-
нование
катего-
рии
Сумма
катего-
рии
долл.
США)
Ответст-
венная
организа-
ция
Фир-
ма-
пос-
тав-
щик
то-
ва-
ров,
ус-
луг
(ра-
бот)
Дата
под-
писа-
ния
конт-
ракта
Сумма
конт-
ракта
долл.
США)
Израс-
ходо-
вано
сред-
ств в
долл.
США
Израсходовано
Прогноз
на
следующий
месяц (в
долл.
США)
При-
меча-
ние
за текущий
год
за месяц
долл.
США
тен-
ге
долл.
США
тенге
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
ИТОГО
Руководитель центрального исполнительного органа (заместитель
руководителя центрального исполнительного органа)/Ответственный
секретарь центрального исполнительного органа (должностное лицо,
на которого в установленном порядке возложены полномочия
ответственного секретаря центрального исполнительного органа)
М.П. __________________ ______________________
(подпись) расшифровка подписи
Примечания:

Ескертпе: № № 10 және 12-бағандарда теңгенің АҚШ долларына бағамы қаражатты үкіметтік сыртқы қарыз шотынан алу күніне қолданылады.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2000 жылғы 21 сәуірдегі
N 616 қаулысымен
бекітілген
N 03 нысан
200__ жылғы _____________ мемлекеттік сыртқы қарыз қаражатының
түсуі мен жұмсалуы туралы ақпарат
Ескерту. N 03 нысан жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 08.05.2013 N 471 қаулысымен.
Функционалдық топ Донор
Бюджеттік бағдарлама әкімшісі Қарыз нөмірі
Бағдарлама Қызмет көрсететін банк
Кіші бағдарлама Арнайы шоттардың №№
Бюджеттік инвестициялық жобаның 20__ ж "___" _______ кіріс қалдығы
арнайы шоты
Қарыз қаражатының түсуі (бюджеттік сыныптаманың коды)
Міндеттемелер бойынша қаржыландыру жоспары (мың теңге)
Қаражаттың есептен шығарылған күні
Шетел валютасындағы сомасы (АҚШ мың долл.)
Теңгемен сомасы (мың теңге)
Бюджеттік сыныптаманың коды
Шетел валютасындағы сомасы (АҚШ мың долл.)
Кассалық шығыстар (мың теңге)
бір айдағы
жыл басынан бергі
бір айдағы
жыл басынан бергі
бір айдағы
жыл басынан бергі
бір айдағы
жыл басынан бергі
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Жиыны
Есепті кезең бойынша арнайы шоттағы
бағамдық айырмашылық, мың теңгеде ____________
20__ ж. "___" ________ бюджеттік инвестициялық жобаның арнайы шотындағы таза қалдық
Оффшорлық төлемдер
Қарыз қаражатын есептен шығару (бюджеттік сыныптаманың коды)
Міндеттемелер бойынша қаржыландыру жоспары (мың теңге)
Қаражаттың есептен шығарылған күні
Шетел валютасындағы сомасы (АҚШ мың долл.)
Теңгемен сомасы (мың теңге)
Бюджеттік сыныптаманың коды
Шетел валютасындағы сомасы (АҚШ мың долл.)
Кассалық шығыстар (мың теңге)
бір айдағы
жыл басынан бергі
бір айдағы
жыл басынан бергі
бір айдағы
жыл басынан бергі
бір айдағы
жыл басынан бергі
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Жиыны
Орталық атқарушы органның басшысы (орталық
атқарушы орган басшысының орынбасары)/Орталық
атқарушы органның жауапты хатшысы (орталық
атқарушы органның жауапты хатшысының м.о. _______ _________
өкілеттігі белгіленген тәртіппен жүктелген (қолы) қолдың
лауазымды адам) таратылып
жазылуы
Ескертпелер:
1. Бюджеттік инвестициялық жобаның арнайы шотының қалдығы екінші деңгейдегі банктерде ашылған шот бойынша банк көшірмесімен расталуы тиіс.
2. Бюджеттік инвестициялық жобаның арнайы шотындағы қалдық сыйақы есептелмей көрсетілуі тиіс.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2000 жылғы 21 сәуірдегі
N 616 қаулысымен
бекітілген
N 04 нысан
Ескерту. N 04 нысан жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2010.12.14 N 1354 Қаулысымен.
Мемлекеттік сыртқы қарыз қаражатының____________жұмсалуы туралы ақпарат (айы, жылы)
Функционалдық топ Донор
Бюджеттік бағдарлама әкімшісі Қарыз нөмірі
Бағдарлама Қызмет көрсететін банк
Кіші бағдарлама № № арнайы шоттар
мың теңге
Бюджеттік сыныптаманың коды
Бір жылға міндеттемелер мен төлемдер бойынша қаржыландыру жоспары
Есепті кезеңге арналған жоспар
Міндеттемелер бойынша қаржыландыру жоспары
Оффшорлық төлемдерді қоса алғанда, заем қаражатының есебінен жұмсалатын шығыстар
есепті айдағы
жыл басынан бергі
1
2
3
4
5
6
Жиыны
Орталық атқарушы органның басшысы
(орталық атқарушы орган басшысының
орынбасары)/Орталық атқарушы органның
жауапты хатшысы (орталық атқарушы
органның жауапты хатшысының өкілеттігі
белгіленген тәртіппен жүктелген
лауазымды адам _________ _________________________________
М.О (қолы) қолдың таратылып жазылуы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2000 жылғы 21 сәуірдегі
N 616 қаулысымен
бекітілген
N 05 нысан

В графах №№ 10 и 12 курс тенге к доллару США применяется на дату снятия средств со счета государственного внешнего займа
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 21 апреля 2000 года № 616
Форма № 03
Информация о поступлении и расходовании средств
государственного внешнего займа за __________ 20___ года
Сноска. Форма № 3 в редакции постановления Правительства РК от 08.05.2013 № 471.
Функциональная группа
Администратор бюджетных программ
Программа
Подпрограмма
Донор
Номер займа
Обслуживающий банк
Специальные счета №№
Специальный счет бюджетного инвестиционного проекта
Входящий остаток на "__" ______ 20__ г.
Поступление средств займа
(код бюджетной классификации)
План финансирования по обязательствам (тыс. тенге)
Дата поступления средств
Сумма в иностранной валюте (тыс. долларов США)
Сумма в тенге (тыс. тенге)
Код бюджетной классификации
Сумма в иностранной валюте (тыс. долл. США)
Кассовые расходы (тыс. тенге)
за месяц
с начала года
за месяц
с начала года
за месяц
с начала года
за месяц
с начала года
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Итого
Курсовая разница на специальном счете за отчетный период в тыс. тенге ______
Чистый остаток на специальном счете бюджетного инвестиционного проекта на "__" ________ 20__ г.
Оффшорные платежи
Списание средств займа (код бюджетной классификации)
План финансирования по обязательствам (тыс. тенге)
Дата списания средств
Сумма в иностранной валюте (тыс. долл. США)
Сумма в тенге (тыс. тенге)
Код бюджетной классификации
Сумма в иностранной валюте (тыс. долл. США)
Кассовые расходы
(тыс. тенге)
за месяц
с начала года
за месяц
с начала года
за месяц
с начала года
за месяц
с начала года
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Итого
Руководитель центрального исполнительного органа (заместитель
руководителя центрального исполнительного органа)/
Ответственный секретарь центрального исполнительного органа
(должностное лицо, на которого в установленном порядке
возложены полномочия ответственного секретаря центрального
исполнительного органа)
м.п. ____________ _____________________
(подпись) расшифровка подписи
Примечания:
1. Остаток специального счета бюджетного инвестиционного проекта должен быть подтвержден выпиской банка по счету открытого в банках второго уровня.
2. Остаток на специальном счете бюджетного инвестиционного проекта должен быть указан без учета вознаграждений.
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 21 апреля 2000 года № 616
Форма № 04
Сноска. Форма № 04 в редакции постановления Правительства РК от 14.12.2010 № 1354.
Информация о расходовании средств государственного
внешнего займа за ___________________
(месяц, год)
Функциональная группа Донор
Администратор бюджетных программ Номер займа
Программа Обслуживающий банк
Подпрограмма Специальные счета №№
(тыс.тенге)
Код
бюджетной
классифика-
ции
План
финансирования по
обязательствам и
платежам на год
План на
отчетный
период
План
финансирования по
обязательствам
Расходы за счет средств
займа, включая
оффшорные платежи
за отчетный
месяц
с начала
года
1
2
3
4
5
6
Итого
Руководитель центрального исполнительного органа (заместитель
Руководителя центрального исполнительного органа)/Ответственный
секретарь центрального исполнительного органа (должностное лицо,
на которого в установленном порядке возложены полномочия
ответственного секретаря центрального исполнительного органа)
М.П. ______________ _____________________
(подпись) расшифровка подписи
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 21 апреля 2000 года № 616
Форма № 05

Ескерту. N 05 нысан жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2010.12.14 N 1354 Қаулысымен.
Мемлекеттік сыртқы қарыз қаражаты есебінен қаржыландырылатын
инвестициялық жобаны іске асырудың барысы туралы деректер
Қарыз атауы:
Донор:
20__ жылғы "___"________ жағдай бойынша
Қаражатты жұмсаудың мақсаты. Шығыстардың санаты
Бөлінгені
Қызмет берушінің атауы
Келісімшартқа қол қойылған күн
Келісімшарттың құны
Келісімшарт бойынша төленгені
Келісімшарт бойынша қалғаны
Түсіндірме
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1-компонент
Келісімшарт
1-компонент бойынша жиыны
2-компонент
Келісімшарт
2-компонент бойынша жиыны
ЖИЫНЫ
Орталық атқарушы органның басшысы
(орталық атқарушы орган басшысының
орынбасары)/Орталық атқарушы органның
жауапты хатшысы (орталық атқарушы
органның жауапты хатшысының өкілеттігі
белгіленген тәртіппен жүктелген
лауазымды адам _________ _________________________________
М.О (қолы) қолдың таратылып жазылуы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2000 жылғы 21 сәуірдегі
N 616 қаулысымен
бекітілген
N 06 нысан
Ескерту. N 06 нысан жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2010.12.14 N 1354 Қаулысымен.
Мемлекеттік сыртқы қарыз қаражатынан қаржыландырылатын
инвестициялық жобаны іске асырудың барысы туралы мәлімет
20___ жылғы "___"__________ жағдай бойынша
Жобаның атауы
Жобаның құны
Қарыз сомасы
Қоса қаржыландыру сомасы
Донор
Қарыз туралы келісімге қол қойылған күн
Бекіту
Күшіне енген күні
Қарыз қаражатын алудың жабылу күні
Ұсыну шарты
Қоса қаржыландырудың сомасы
Жоба бойынша ҚР Үкіметінің қабылдаған қаулылары
Іске асыру үшін жауапты атқарушы агенттік
Қарыз қаражатынан 2000 жылғы "___"_______ жағдай бойынша игерілгені
Қарыз қолданыла басталғаннан бері
Игеру проценті
Есептік кезеңде
Игеру проценті
Игерілмеген сома
Іс жүзінде игерілуін салыстыру
қарастырылған игеру кестесімен бірге
Жобаның мақсаттары
Қойылған мақсаттарға жету*
Жобаны іске асырудың жан-күйі**
Жобаны іске асыру барысында пайда болған проблемалар***
Жобаны іске асыруды жақсарту жөнінде ұсыныстар
Орталық атқарушы органның басшысы
(орталық атқарушы орган басшысының
орынбасары)/Орталық атқарушы органның
жауапты хатшысы (орталық атқарушы
органның жауапты хатшысының өкілеттігі
белгіленген тәртіппен жүктелген
лауазымды адам _________ _________________________________
М.О (қолы) қолдың таратылып жазылуы
Ескертпе:
* Есепті кезеңде қол жеткізілген жобаның мақсаты дәл көрсетілсін.
** Есепті кезеңде жобаны іске асыру шеңберінде өткізілген іс-шаралар, яғни қандай тендерлер өткізілгені, кіммен және қандай сомаға келісімшарттар жасалғаны егжей-тегжейлі жазылсын.
*** Есепті кезеңде жобаны табысты іске асыруға теріс әсер еткен неғұрлым елеулі проблемалар көрсетілсін.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2000 жылғы 21 сәуірдегі
N 616 қаулысымен
бекітілген
N 07 нысан

Сноска. Форма № 05 в редакции постановления Правительства РК от 14.12.2010 № 1354.
Данные о ходе реализации инвестиционного проекта,
финансируемого из средств государственного внешнего займа
Наименование займа:
Донор:
по состоянию на "___" _________ 20__ г.
Цели расходования средств.
Категория расходов
Выде-
лено
Название
постав-
щика
услуг
Дата
подпи-
сания
конт-
ракта
Стои-
мость
конт-
ракта
Выпла-
чено по
конт-
ракту
Оста-
ток по
конт-
ракту
Коммен-
тарии
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Компонент 1
Контракт
Итого по компоненту 1
Компонент 2
Контракт
Итого по компоненту 2
ИТОГО
Руководитель центрального исполнительного органа (заместитель
Руководителя центрального исполнительного органа)/Ответственный
секретарь центрального исполнительного органа (должностное лицо,
на которого в установленном порядке возложены полномочия
ответственного секретаря центрального исполнительного органа)
М.П. _________________ _____________________
(подпись) расшифровка подписи
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 21 апреля 2000 года № 616
Форма № 06
Сноска. Форма № 06 в редакции постановления Правительства РК от 14.12.2010 № 1354.
Сведения о ходе реализации инвестиционного проекта,
финансируемого из средств государственного внешнего займа
по состоянию на "__" _________ 20__ г.
Наименование проекта
Стоимость проекта
Сумма займа
Сумма софинансирования
Донор
Дата подписания соглашения о займе
Ратификация
Дата вступления в силу
Дата закрытия снятия средств займа
Условия предоставления
Сумма софинансирования
Принятые постановления Правительства РК по проекту
Исполнительное агентство, ответственное за реализацию
Освоено по состоянию на "___" ________ 20__ г. из
средств займа
С начала действия займа
Процент освоения
За отчетный период
Процент освоения
Неосвоенная сумма
Сопоставление фактического освоения
с предусмотренным графиком освоения
Цели проекта
Достижение поставленных целей*
Состояние реализации проекта**
Проблемы, возникшие в процессе реализации проекта***
Предложения по улучшению реализации проекта
Руководитель центрального исполнительного органа (заместитель
Руководителя центрального исполнительного органа)/Ответственный
секретарь центрального исполнительного органа (должностное лицо,
на которого в установленном порядке возложены полномочия
ответственного секретаря центрального исполнительного органа)
М.П. ___________ _____________________
(подпись) расшифровка подписи
Примечание:
* Точно указать цели проекта, которые были достигнуты за отчетный период.
** Детально расписать мероприятия, проведенные в рамках реализации проекта за отчетный период, т.е. какие были проведены тендеры, с кем и на какую сумму были заключены контракты.
*** Указать наиболее серьезные проблемы, оказавшие негативное влияние на успешную реализацию проекта в отчетный период.
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 21 апреля 2000 года № 616
Форма № 07

Ескерту. N 07 нысан жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2010.12.14 N 1354 Қаулысымен.
___________________________
(жобаның атауы)
Жоба бойынша заттай түрдегі жұмыстардың орындалуы туралы 20 жылғы тоқсандағы есеп
Атқарушы агенттік__________________________
(атауы)
Р/с №
Жоба компонентінің атауы
Заттай түрдегі жұмыс түрі
Заттай түрдегі көрсеткіштің өлшем бірлігі
Заттай түрдегі жұмыстың орындалу көлемі
Есепті кезеңдегі игерілуі көлемі, ___________
(мың теңге немесе АҚШ долл.)
Жыл басынан бері
Оның ішінде есепті тоқсандағы
жоспар
іс жүзінде
жоспар
іс жүзінде
жоспар
іс жүзінде
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Қаржыландырудың барлығы
Орталық атқарушы органның басшысы
(орталық атқарушы орган басшысының
орынбасары)/Орталық атқарушы органның
жауапты хатшысы (орталық атқарушы
органның жауапты хатшысының өкілеттігі
белгіленген тәртіппен жүктелген
лауазымды адам _________ _________________________________
М.О (қолы) қолдың таратылып жазылуы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2000 жылғы 21 сәуірдегі
N 616 қаулысымен
бекітілген
N 08 нысан
Ескерту. N 08 нысан жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2010.12.14 N 1354 Қаулысымен.
_____________________________
(жобаның атауы)
жоба бойынша республикалық бюджеттен қоса қаржыландыру қаражатының жұмсалуы туралы ақпарат
Функционалдық топ Донор
Бюджеттік бағдарлама әкімшісі Қарыз нөмірі
Бағдарлама Кіші бағдарлама
20___ж. "___"_____________ жағдай бойынша
Санаттың атауы
Санаттың сомасы
Тауарларды, көрсетілетін қызметтерді (жұмыстарды) беруші фирма
Келісімшарттың сомасы (келісімшарт валютада)
Келісімшартқа қол қойылған күн
АҚШ долларында жұмсалған қаражат (қарыз әрекеті басталғаннан бері.)
1
2
3
4
5
б
7
жиыны
кестенің жалғасы
Республикалық бюджетте көрсетілетін шығыстар
Ерекшелігі
Кассалық шығыстар (АҚШ мың долл.)
Кассалық шығыстар (мың теңге)
Есепті кезең үшін
Жыл басынан бергі
Есепті кезең үшін
Жыл басынан бергі
8
9
10
11
12
Орталық атқарушы органның басшысы
(орталық атқарушы орган басшысының
орынбасары)/Орталық атқарушы органның
жауапты хатшысы (орталық атқарушы
органның жауапты хатшысының өкілеттігі
белгіленген тәртіппен жүктелген
лауазымды адам _________ _________________________________
М.О (қолы) қолдың таратылып жазылуы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2000 жылғы 21 сәуірдегі
N 616 қаулысымен
бекітілген
N 09 нысан

Сноска. Форма № 07 в редакции постановления Правительства РК от 14.12.2010 № 1354.
Отчет за___ квартал 20__ года
о выполнении работ в натуральном выражении по проекту
__________________________________________
(наименование проекта)
Исполнительное агентство _____________________________
(наименование)
п/п
Наименование
компонента
проекта
Виды работ в
натуральном
выражении
Единица
измерения
натурального
показателя
Объем выполнения работ в
натуральном выражении
Объем
освоения за
отчетный
квартал,
тыс. _____
(тенге или
долл. США)
с начала года
в т.ч. за
отчетный
квартал
план
факт
план
факт
план
факт
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Всего финансирование
Руководитель центрального исполнительного органа (заместитель
Руководителя центрального исполнительного органа)/Ответственный
секретарь центрального исполнительного органа (должностное лицо,
на которого в установленном порядке возложены полномочия
ответственного секретаря центрального исполнительного органа)
М.П. ______________ _____________________
(подпись) расшифровка подписи
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 21 апреля 2000 года № 616
Форма № 08
Сноска. Форма № 08 в редакции постановления Правительства РК от 14.12.2010 № 1354.
Информация о расходовании средств софинансирования из
республиканского бюджета по проекту
______________________________
(наименование проекта)
Функциональная группа Донор
Администратор бюджетных программ Номер займа
Программа
Подпрограмма
по состоянию на "___" ________ 20___ г.
Наимено-
вание
катего-
рии
Сумма
кате-
гории
Фирма
постав-
щик
товаров,
услуг
(работ)
Сумма
конт-
ракта
валюте
конт-
ракта)
Дата
подпи-
сания
конт-
ракта
Израсхо-
довано
средств в
долл. США
(с начала
действия
займа.)
Расходы, отражаемые в
республиканском бюджете
Специ-
фика
Кассовые
расходы
(тыс. долл.
США)
Кассовые
расходы
(тыс. тенге)
за
отчет-
ный
период
с
нача-
ла
года
за
отчет-
ный
период
с
нача-
ла
года
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
ИТОГО
Руководитель центрального исполнительного органа (заместитель
Руководителя центрального исполнительного органа)/Ответственный
секретарь центрального исполнительного органа (должностное лицо,
на которого в установленном порядке возложены полномочия
ответственного секретаря центрального исполнительного органа)
М.П. ______________ _____________________
(подпись) расшифровка подписи
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 21 апреля 2000 года № 616
Форма № 09

Ескерту. Қаулы N 09 нысанмен толықтырылды - ҚР Үкіметінің 2010.12.14 N 1354 Қаулысымен.
________үшін инвестициялық жобалар бөліндісіндегі мемлекеттік
(айы, жылы) сыртқы қарыз қаражатының жұмсалуы туралы ақпарат
Функционалдық топ
Бюджеттік бағдарлама әкімшісі
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
мың теңге
Инвестициялық жобаның атауы
Донор
Бюджеттік сыныптаманың коды
Есепті айға арналған жоспар
Қарыз қаражаты есебінен шығыстар
Есепті айға арналған жоспар
Республикалық бюджеттен сыртқы заемды қоса қаржыландыру қаражаты есебінен шығыстар
Есепті ай үшін
Жыл басынан бастап
Жобаны іске асырудан бастап
Есепті ай үшін
Жыл басынан бастап
Жобаны іске асырудан бастап
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Орталық атқарушы органның басшысы
(орталық атқарушы орган басшысының
орынбасары)/Орталық атқарушы органның
жауапты хатшысы (орталық атқарушы
органның жауапты хатшысының өкілеттігі
белгіленген тәртіппен жүктелген
лауазымды адам _________ _________________________________
М.О (қолы) қолдың таратылып жазылуы

Сноска. Постановление дополнено формой № 09 в соответствии с постановлением Правительства РК от 14.12.2010 № 1354.
Информация о расходовании средств государственных внешних
займов в разрезе инвестиционных проектов за ________________
(месяц, год)
Функциональная группа
Администратор бюджетных программ
Программа
Подпрограмма
(тыс. тенге)
Наименова-
ние
инвестици-
онного
проекта
Донор
Код
бюджет-
ной
класси-
фикации
План на
отчет-
ный
месяц
Расходы за счет
средств займа
План на
отчетный
месяц
Расходы за счет
средств
софинансирования
внешнего займа из
республиканского
бюджета
За
отчет-
ный
месяц
С
нача-
ла
года
С начала
реализа-
ции
проекта
За
отчет-
ный
месяц
С
нача-
ла
года
С начала
реализа-
ции
проекта
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Руководитель центрального исполнительного органа (заместитель
Руководителя центрального исполнительного органа)/Ответственный
секретарь центрального исполнительного органа (должностное лицо,
на которого в установленном порядке возложены полномочия
ответственного секретаря центрального исполнительного органа)
М.П. _____________ _____________________
(подпись) расшифровка подписи