Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 2000 жылғы 21 сәуір N 622
"Мемлекеттік қызмет туралы" Z990453_ және "Қазақстан Республикасындағы еңбек туралы" Z990493_ Қазақстан Республикасы Заңдарының және "Қазақстан Республикасы Президентінің 1997 жылғы 1 сәуірдегі N 3436 Жарлығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 6 қаңтардағы N 324 U000324_ Жарлығының қолдануға енгізілуіне байланысты Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі қосымшаға сәйкес мемлекеттік органдардың өздеріне жүктелген функциялары мен міндеттерін орындауы, сондай-ақ жалақы бойынша кредиторлық берешектердің өсуін болдырмау үшін мемлекеттік органдарға Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылға арналған республикалық бюджетте табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға және өзге де күтпеген шығыстарға көзделген резервінен 363 463 000 (үш жүз алпыс үш миллион төрт жүз алпыс үш мың) теңге бөлсін.
2. Қосымшада көрсетілген мемлекеттік органдарға - республикалық
бюджеттік бағдарламалардың әкімшіліктеріне бөлінген қаражатты орталық
аппаратқа және аумақтық органдарға бөлуге құқық берілсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2000 жылғы 21 сәуірдегі
N 622 қаулысына қосымша
Мемлекеттік органдардың тізбесі
_____________________________________________________________________
Мемлекеттік органдардың атауы           бөлінетін сома
(мың теңге)
_____________________________________________________________________
Қазақстан Республикасының Энергетика, индустрия      24 989
және сауда министрлігі
Қазақстан Республикасының Экономика министрлігі      2 846
Қазақстан Республикасының Сыртқы істер               5 511
министрлігі
Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат
және қоғамдық келісім министрлігі                    14 274
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым           8 566
министрлігі
Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты         12 622
әлеуметтік қорғау министрлігі
Қазақстан Республикасының Көлік және                 23 503
коммуникациялар министрлігі
Қазақстан Республикасының Табиғи ресурстар           45 358
және қоршаған ортаны қорғау министрлігі
Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі         17 897

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 апреля 2000 года N 622
В связи с введением в действие Законов Республики Казахстан Z990453_ "О государственной службе" и Z990493_ "О труде в Республике Казахстан" и Указа Президента Республики Казахстан от 6 января 2000 года N 324 "О внесении изменений и дополнений в Указ Президента Республики Казахстан от 1 апреля 1997 года N 3436" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству финансов Республики Казахстан выделить государственным органам согласно приложению 363 463 000 (триста шестьдесят три миллиона четыреста шестьдесят три тысячи) тенге из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2000 год на ликвидацию чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера и иные непредвиденные расходы, для выполнения государственными органами возложенных на них функций и задач, а также для предупреждения роста кредиторской задолженности по заработной плате.
2. Предоставить право государственным органам - администраторам республиканских бюджетных программ, указанным в приложении, распределять выделенные средства на центральный аппарат и территориальные органы.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 21 апреля 2000 года N 622
Перечень государственных органов
___________________________________________________________________________
Наименование государственных органов      !Выделяемая сумма (в тыс.тенге) !
--------------------------------------------------------------------------!
Министерство энергетики, индустрии и
торговли Республики Казахстан                         24 989
Министерство экономики Республики Казахстан            2 846
Министерство иностранных дел Республики
Казахстан                                              5 511
Министерство культуры, информации и
общественного согласия Республики Казахстан           14 274
Министерство образования и науки
Республики Казахстан                                   8 566
Министерство труда и социальной защиты
населения Республики Казахстан                        12 622
Министерство транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан                                  23 503
Министерство природных ресурсов и
охраны окружающей среды Республики
Казахстан                                             45 358
Министерство юстиции Республики Казахстан             17 897

Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі          120 510
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік сатып алу       1 946
жөніндегі агенттігі
Қазақстан Республикасының Туризм және спорт           2 703
жөніндегі агенттігі
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау ісі        3 137
жөніндегі агенттігі
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік құпияларды      564
қорғау жөніндегі агенттігі
Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын             7 220
басқару жөніндегі агенттігі
Қазақстан Республикасының Статистика жөніндегі        12 282
агенттігі
Қазақстан Республикасының Инвестициялар жөніндегі     2 636
агенттігі
Қазақстан Республикасының Көші-қон және демография    12 207
жөніндегі агенттігі
Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар            33 640
жөніндегі агенттігі
Қазақстан Республикасының Нашақорлыққа және           6 052
есірткі бизнесіне қарсы күрес жөніндегі агенттігі
Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы    5 000
Жиыны:            363 463
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

Министерство финансов Республики Казахстан           120 510
Агентство Республики Казахстан по
государственным закупкам                               1 946
Агентство Республики Казахстан по туризму
и спорту                                               2 703
Агентство Республики Казахстан по делам
здравоохранения                                        3 137
Агентство Республики Казахстан по защите
государственных секретов                                 564
Агентство Республики Казахстан по
управлению земельными ресурсами                        7 220
Агентство Республики Казахстан по
статистике                                            12 282
Агентство Республики Казахстан по
инвестициям                                            2 636
Агентство Республики Казахстан по миграции
и демографии                                          12 207
Агентство Республики Казахстан по чрезвычайным
ситуациям                                             33 640
Агентство Республики Казахстан по борьбе с
наркоманией и наркобизнесом                            6 052
Управление делами Президента Республики
Казахстан                                              5 000
Итого             363 463
___________________________________________________________________________
(Специалисты: Мартина Н.А.
Петрова Г.В.)