Демалыс күнін ауыстыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 2000 жылғы 28 сәуір N 642
1941-1945 жылдардағы Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 55 жылдығын мерекелеуге байланысты әрі еңбекшілердің демалуы үшін қолайлы жағдай жасау және 2000 жылдың мамырында жұмыс уақытын ұтымды пайдалану мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Демалыс күні 2000 жылдың 6 мамыры, сенбіден 2000 жылдың 8 мамыры,
дүйсенбіге ауыстырылсын.
2. Қажетті өнімдерді шығару, сондай-ақ құрылыс объектілерін іске қосу
үшін еңбек, материалдық және қаржы ресурстарымен қамтамасыз етілген
ұйымдарға кәсіподақ комитеттерімен келісім бойынша 2000 жылдың 8 мамырында
жұмыс жүргізу құқығы берілсін.
Көрсетілген күнгі жұмыс қолданылып жүрген заңнамаға сәйкес өтеледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О переносе дня отдыха
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 апреля 2000 года N 642
В связи с празднованием 55-летия Победы в Великой Отечественной войне 1941-1945 годов и с целью создания благоприятных условий для отдыха трудящихся и рационального использования рабочего времени в мае 2000 года Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Перенести день отдыха с субботы 6 мая 2000 года на понедельник 8 мая 2000 года.
2. Предоставить право организациям, которые обеспечены трудовыми, материальными и финансовыми ресурсами для выпуска необходимой продукции, а также ввода в действие объектов строительства, производить работу 8 мая 2000 года по согласованию с профсоюзными комитетами.
Работа в указанный день компенсируется в соответствии с действующим законодательством.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.
Петрова Г.В.)