Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 12 ақпандағы N 220 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 2000 жылғы 3 мамыр N 653
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылға арналған заң
жобалары жұмыстарының жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2000 жылғы 12 ақпандағы N 220
P000220_
қаулысына мынадай өзгеріс пен
толықтыру енгізілсін:
аталған қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000
жылға арналған заң жобалары жұмыстарының жоспарында:
реттік нөмірі 8-жол алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы, реттік нөмірі 44-1-жолмен толықтырылсын:
"44-1 Баланың құқықтары туралы  Әділетмині  қыркүйек, қазан, қараша ".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 февраля 2000 года N 220
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 мая 2000 года N 653
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 февраля 2000 года N 220 P000220_ "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2000 год" следующие изменение и дополнение:
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2000 год, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 8, исключить;
дополнить строкой, порядковый номер 44-1, следующего содержания:
"44-1 О правах ребенка Минюст сентябрь октябрь ноябрь".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.
Чунтонов В.В.)